Lady Stella

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lowely, Módosítva: 2012. március 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdag, tápláló, feszesítő szemránckrém kollagén, szőlőmagolaj kivonat és E- vitamin tartalommal.

Kiszerelés: 40 ml

jane79

2013. május 11.

Használtam ezt a szemránckrémet, nagyon olcsó volt és brutál sokáig elég volt. Nem tudom, hogy hatott-e de remélem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

ronicic

2012. szeptember 7.

Abszolút elégedett vagyok a termékkel, szerintem hatékony a ráncok ellen, én még a dekoltázsomra is kenem. Nagy előnye még, hogy más szemránckrémekhez képest nagyon jó áron lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

lucacica

2012. augusztus 10.

Inkább szemkörnyékápolónak mondanám. Én 25 éves vagyok, már egy éve odafigyelek a szem körüli szarkalábakra. Ez a második, amit használtam, az első alverde volt. Ezt minden este jól belemasszírozom a szemkörnyékbe, szemhéjra is picit, külső sarkokba különösképp bemasszírozom.
Nekem csökkentette az apró mimikai ráncokat, feltöltötte. Tényleg megelőzésre, 25-30 éves bőr karbantartására lehet jó, de arra viszont nagyon.
Sokáig elég és olcsó is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Sokáig elég és olcsó is!

Beni1234

2012. július 17.

Megelőzésre biztos jó, de ráncokra nem. Nekem még csak nem is hidratál, egyszerűen képtelen vagyok annyit kenni, hogy akár csak hidratálásra is elég legyen... a ráncokról nem is beszélve. Bizonyára a ráncoktól félőknek találták ki, nem azoknak, akiknek már van néhány... 35 fölött én nem ajánlanám. Majd elhasználom nyakra, dekoltázsra, vagy ilyesmi, de ahhoz meg kicsit drága. Legalább nem irritál, ezért jár a 2 csillag. Az illata és kinézete is nagyon mű, amit nem értek, mert az összetevői annyira azért nem rosszak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 17.

pöttipanka

2012. július 10.

Valahogy nem érzem annyira hatékonynak mint a nappali társát, de annyira nem is rossz, kezdő krémnek mindenképpen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Viki000

2012. április 11.

Nekem semmit nem segített a ráncaimon, az illata és a színe is nagyon mesterséges (rózsaszín). Az egyetlen pozitívum az ára, de ennyit sem ért számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

solyaorsolya

2012. április 1.

Könnyű, vizes állagú, gyorsan beszívódó, friss és remek hidratált érzést adó krémzselé. Illata olyan műszőlős de nem zavaró :) Megfelelően hidratál, ránctalanító hatásáról csak hosszú távon tudok beszámolni majd.
40ml/ 690Ft ár érték arányban nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

40ml/ 690Ft ár érték arányban nagyon jó :)

coramie

2012. március 11.

Még csak 1 napja használom, de nagyon jó barátságban vagyunk :) Könnyű, víz állagú, frissítő illatú krém. Hamar beszívódik és mesésen hidratál - s az első ráncokat is szépen csökkenti, kisimítja, nyugtatja a szemkörnyéket.

Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 11.

Csak ajánlani tudom!

Cipriana

2012. március 1.

Körülbelül 1 hónapja használom és nagyon szeretem. Könnyű állagú, fantasztikus illatú, hamar beszívódik. Remek kis krém, de én inkább kezdő ráncokra ajánlom, nekem például ez életem első szemránckrémje.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Tea-Lactate, Sodium Lactate, Urea, Sorbitol, Collagen

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Steareth-10 ti I eu 4 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos.

Sorbitol h 1 1

Piros pigment. (Acid Red 1)