Lady Stella

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mellesleg, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatóanyaga hatékonyan eltünteti a pattanásokat. A gyulladást az arcbőrön gyorsan és hatékonyan szünteti meg.

t.nora92

2013. július 29.

Olcsó, nekem szárította az arcam rendesen, talán még túságosan is :D de ha megfelelő mennyiségben és csak a pattira kenem akkor nekem működik :)
Szépen leszárítja a csúnyaságokat:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Szépen leszárítja a csúnyaságokat:)

ágica

2013. április 25.

Inkább hegek leszárítására jó, pattanásokra kevésbé. Amúgy a pattanásokat szerintem nem kéne szárítani, attól sokkal jobban begyulladnak. Sajnos az illata se valami szuper, de legalább olcsó és szerintem sose fog elfogyni:D Nem nélkülözhetetlen, de nem rossz, három pontot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

beautifullife

2013. március 14.

Hihetetlen,hogy mennyire hatástalan volt :D Még nem is hidratált.. talán egy hajszálnyit,de ezenkívül semmi.Ragacsos,nehezen szívódik be és a célnak nem felel meg.Hiába volt olcsó,ha félig teli állapotban ki kellett dobnom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Erus

2013. március 10.

Szerintem semmit sem ér, sőt én úgy vettem észre, hogy sajnos ront a helyzeten. :(

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
missmisfit

2013. február 9.

Fertőtlenít, gátolja és csökkenti a gyulladást. Néha éjszakai krémként használom. Én újravettem, szerintem jó és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Linda0222

2012. november 11.

Az illata nem a legjobb,de estére kenem be az arcom és sztem hatásos ennyi pénzért, az itteni vélemények hatására vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Dynu

2012. október 2.

Én rendületlenül kenem vele a már kinyomott és a még ki nem nyomott pattanásaimat, de semmi eredménye!
A Tezso-Deo-ban vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

A Tezso-Deo-ban vettem.

szandra0421

2012. március 6.

Az illata tényleg nagyon intenzív, de nekem is nagyon bevált, én a dda illatszerdiszkontban vettem, csomagban, volt még benne ugyanilyen tonik, és bőrradír is, azok is nagyon jók, csak ajánlani tudom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

bunnyberry

2012. március 3.

Tényleg jól lehúzza a duzzanatot és a pirosságot. 580Ft-ért vettem, ennyi pénzért hatalmas adagot kapunk, hiszen pontszerűen kell alkalmazni. Nagyon sokáig elég lesz szerintem :)) Nagyon jó, gél szerű az állaga, az illata tiszta, kicsit gyógynövényes szag de nekem tetszik :) Hozzátenném, hogy előtte Eucerin pattanás leszárítót használtam, (ami vagy 5x drágább) és az nem volt jobb... sőt.. Úgyhogy ár-érték arányban verhetetlen a maga kategóriájában :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

glamoureverything

2012. február 11.

Évek óta használom, imádom, este felkenem és reggelre nagyon sokat javít a patikon, szépen nyugtatja a bőrt, és lehúzza a duzzanatokat, pirosságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.