Lady Stella

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mellesleg, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatóanyaga hatékonyan eltünteti a pattanásokat. A gyulladást az arcbőrön gyorsan és hatékonyan szünteti meg.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bunnyberry

2012. március 3.

Tényleg jól lehúzza a duzzanatot és a pirosságot. 580Ft-ért vettem, ennyi pénzért hatalmas adagot kapunk, hiszen pontszerűen kell alkalmazni. Nagyon sokáig elég lesz szerintem :)) Nagyon jó, gél szerű az állaga, az illata tiszta, kicsit gyógynövényes szag de nekem tetszik :) Hozzátenném, hogy előtte Eucerin pattanás leszárítót használtam, (ami vagy 5x drágább) és az nem volt jobb... sőt.. Úgyhogy ár-érték arányban verhetetlen a maga kategóriájában :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

glamoureverything

2012. február 11.

Évek óta használom, imádom, este felkenem és reggelre nagyon sokat javít a patikon, szépen nyugtatja a bőrt, és lehúzza a duzzanatokat, pirosságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

lenarta23

2012. január 16.

Én éjszakára kenem a pattanásra úgy, hogy teljesen befedje, reggelre már múlik a duzzanat és a pirosság is. Pár nap és leszárítja a pattanást, nekem ez a tapasztalatom. Akkor is jó, ha a már kinyomott pattanásra kened fel, lehet picit csípni fog, de hamar elmúlik. Azzal kell vigyázni, hogy amíg meg nem szárad nehogy belenyúlj, mert akkor lehet megint felkenni- jó pár perc, amíg megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 16.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.