Lancôme

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. szeptember 29.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szemfesték lemosó minden bőrtípusra, beleértve az érzékeny bőrt is.

Lancôme Bi-Facial Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes
Ár: 1000 , Eladó: nikiske
Állapot: 1 alkalommal kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2800 , Eladó: szabogabee
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy foxpost

CeCeDrake

2020. július 2.

A kis kiszerelésűt használom.
Mivel ajándék volt vásárlás mellé, így annyira nem zavar, hogy egy átlag YR vagy bármilyen másik kétfázisú lemosó is képes arra, amire ez.
Funkcióját ellátja. Miután feloldottam a festéket, a maradványokat eltávolítja. Hagy egy kis olajos érzetet, mint a többi is, de úgyis lemosom.
Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

A kis kiszerelésűt használom.
Jó termék.

anitazs

2020. február 27.

Nem tudok elmenni amellett, hogy érzékeny bôrre ajánlják, mégis úszik a parfümben.
Az eredményt tekintve sem vagyok elájulva, a vízálló sminket csak többszöri használatra szedi le, ennél jobb kétfázisú lemosót használtam elôtte, töredék áron.

Kár, mert szeretem a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Kár, mert szeretem a márkát.

Andi007

2020. február 23.

Nekem a kis kiszerelésű van meg. Nagyon szeretem használni, én fordítva csinálom mint a nagy átlag, először lemosom az egész arcomat arctisztitó géllel, amit lemosok langyos vízzel. Majd a szemfesték maradványokat ha még marad, ezzel a szerrel, vattapamacsra csöpögtetve. Mindent lehoz es utána megmarad a kicsit olajos érzet, nem húzódik a bőröm. Nekem nagyon bevált ez a módszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 23.

Kmerci

2020. január 22.

Sok sminklemosót próbáltam már, de ez eddig a LEGROSSZABB!! Nem túlzok..Sokat kellett használni belőle a vattapamacsra és az istenért se akarta leszedni a sima szempillaspirálomat..Dörzsölésre, rajtahagyva sem szedte le csak nagy darabokban jött le a smink, fátyolréteget és sminkmaradékot hagyva maga után a szememen, amit micellás vízzel is moshattam le...Egyetlen pozitívuma, hogy nem csípte a szemem, de inkább csípje, minthogy így szenvedjek a sminklemosással..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

souzanna

2020. január 15.

Legkedvencebb szemfestéklemosóm.

x felrázás után vattakorongra csepegtetve simán eltávolítja a tus, szemfesték, primer, vízálló spirál nagy részét is
x illata nincs
x csomagolása szépséges

Egyetlen "negatívuma", hogy egy szem eltávolításához is már viszonylag nagyobb mennyiség szükséges.

Szeretem, hogy több méretben is kapható, úgyhogy az otthoni nagy kiszerelésen kívül mindig van nálam egy kisebb is az utazásokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Legkedvencebb szemfestéklemosóm.

x illata nincs
x csomagolása szépséges

Marcipancica

2019. november 3.

Tökéletesen eltávolítja még a vízálló sminket is, és nagyszerű az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Tökéletesen eltávolítja még a vízálló sminket is, és nagyszerű az illata!

Qwerty1234

2019. október 26.

A vízálló, erősebb szemsminkem gyönyörűen leszedte. Kontaklencsét használok, volt már rá példa, hogy szememben volt és úgy mostam át vele a szemem. Semmi irritációt nem okozott, ahogy az arcom többi részén sem. Az ára borsos, ez az egy hibája :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

lenochka

2019. október 18.

Hozza a Lancome minőséget, szuper termék. Kis mennyiség is szépen és alaposan leszedi a vízálló sminket is. Kellemes a használata, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

pinkypie

2019. július 13.

Szuper lemosó, leszedi a vízálló spirált is. Mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Szuper lemosó, leszedi a vízálló spirált is. Mindig van belőle itthon.

arizona07

2019. május 5.

Ultra érzekeny a szem környéki bőrterületem, de ezután sosem érzem irritáltnak, vagy száraznak! Szépen eltávolítja a sminket dörzsölés nélkül, csak a teafaolajos szappanomnál tapasztaltam hasonló hatékonyságot. Nem okoz kiütést, és nem kell kilötypölni a vattakorongra az egész üvegcsét. Egyetlen negatívuma az ára, elég húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Decyl Glucoside, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Geraniol, Citronellol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Green 6 / CI 61565
Tartósítószerek: Polyaminopropyl Biguanide

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.