Lancôme

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. szeptember 29.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szemfesték lemosó minden bőrtípusra, beleértve az érzékeny bőrt is.

Lancome termékek eladók
Ár: 1700 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Bontatlan, új Lancôme Bi-Facil szemlemosó, 30 ml
Ár: 1600 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

Kamea

2021. április 26.

Miniterméket kaptam belőle egy vásárlásom mellé. A szemsminkem eltávolítása az esti rutinom legelső lépése. Kíméletesen és könnyen leszedi a sminket, nem kell nyúzni vele a szem körüli bőrt. Hagy maga után egy jóleső olajos érzést, amit most olvasok, hogy szilikon. De sebaj, mert az arcmosás ezután következik.
Mivel én minden nap kifestem a szememet, még akkor is, ha otthon vagyok, ezért nálam az ilyen termék elég gyorsan fogy. Ilyen áron nem tudom elképzelni, hogy megveszek 125 ml folyadékot, hiába van ráírva az, hogy Lancome. Van, amire hajlandó vagyok költeni, akkor is, ha pofátlanul túlárazott, de ez a termék szerintem, nem fog közéjük tartozni.
De emiatt nem pontozom le, mert a termék jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 26.

De emiatt nem pontozom le, mert a termék jó.

annama

2021. március 25.

Legjobb, amit valaha használtam. Még az olyan borzalmas ragaccsal, mint az essence vízálló szempillaspirál, is megbírkózik úgy, hogy egyetlen szempillát sem veszitek el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

Jucuus

2021. február 8.

Nekem a 125 ml-es kiszerelés van meg, nagyon sokáig elég számomra. Pikk-pakk leszedi a szemfestéket, nem hagy filmes réteget, szeretem használni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

Izar

2021. február 3.

A legjobb sminklemosó, amit eddig próbáltam. Mostanában a maszkviselés miatt vízálló spirált kell használjak (Lancome Hypnose Waterproof), és ez az egyetlen, ami tökéletesen és relatíve gyorsan leszedi.
Az, hogy nem olajos igaz, ha szigorúan vesszük a dolgot: olaj valóban nincs benne. ;-) Van viszont kétféle szilikon, amitől ugyanolyan olajos, csúszós érzést hagy maga után, mint egy hígabb olaj. Ez mondjuk nem zavar, mert utána még úgyis lemosom az arcom, és szerencsére a szemem is jól tolerálja, nem vaksizok utána másnap reggelig.
Mivel szerencsére kéthetente egyszer kell kimozdulnom itthonról, ezért nem gyakran használom (de már kb 7-8 hónapja csak ezt), a sminklemosás viszont gyerekjáték vele, szóval nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 3.

kanoc

2021. január 1.

Szuper lemosó, másodszor kaptam a kis kiszerelést ajándékba! Ezen kívül egy natúr arctej van, ami úgy lemossa a szemfestékem, hogy nem csípi a szememet. Nagyon szeretem, hogy olajos érzést hagy maga után, ápolja a szemhéjam és a szem körüli bőrt. Egyedül az ára magas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

Ajtai Dóra

2020. október 13.

Mint sminklemosó mindent leold, bármilyen minőségű sminket használok. Reptéren vettem , és nem okozott csalódást, ami azért elvárható egy ilyen drága terméktől.
Nem használom mindennap, de mikor hozzá kell nyúlnom akkor tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Nem használom mindennap, de mikor hozzá kell nyúlnom akkor tökéletes.

Ingi

2020. augusztus 30.

A mini változat van meg, szettben kaptam ajándékba. Szerintem jó kis lemosó, bár gyorsan fogy. Olajos-csúszós érzetet hagy, ami zavaró, de úgyis lemossa az ember. Én ez után micellás vízzel lemosom a maradékot + az arcom, majd jöhet az arclemosó. Vízálló spirált nem használok, így nem tudom, azzal hogy boldogul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

nanderi

2020. július 21.

Szerintme egy elég jó lemosó, bár az ára egy lemosóhoz képest elég borsos. Nem is tudom mióta használom, szerintem lassan 20 éve lehet kapni. A színezéket teljesen feleslegesnek tartom, gondolom így látványosabb. Enyhén csúszós érzetet ad lemosás után,én ezt kimondottan szeretem. Egyetlen egyszer sem csípett még, pedig én tudom "sikálni" a szememet vattával rendesen. Olajos lemosónál sokkal szívesebben használom és szerintem minimum olyan jól működik is. Vízhatlan szemspirált nem használok ezért erról sajnos nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

CeCeDrake

2020. július 2.

A kis kiszerelésűt használom.
Mivel ajándék volt vásárlás mellé, így annyira nem zavar, hogy egy átlag YR vagy bármilyen másik kétfázisú lemosó is képes arra, amire ez.
Funkcióját ellátja. Miután feloldottam a festéket, a maradványokat eltávolítja. Hagy egy kis olajos érzetet, mint a többi is, de úgyis lemosom.
Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

A kis kiszerelésűt használom.
Jó termék.

anitazs

2020. február 27.

Nem tudok elmenni amellett, hogy érzékeny bôrre ajánlják, mégis úszik a parfümben.
Az eredményt tekintve sem vagyok elájulva, a vízálló sminket csak többszöri használatra szedi le, ennél jobb kétfázisú lemosót használtam elôtte, töredék áron.

Kár, mert szeretem a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Kár, mert szeretem a márkát.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Decyl Glucoside, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Geraniol, Citronellol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Green 6 / CI 61565
Tartósítószerek: Polyaminopropyl Biguanide

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.