Lancôme

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. szeptember 29.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szemfesték lemosó minden bőrtípusra, beleértve az érzékeny bőrt is.

Lancôme Bi-Facial Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes
Ár: 1000 , Eladó: nikiske
Állapot: 1 alkalommal kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2800 , Eladó: szabogabee
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy foxpost
souzanna

2020. január 15.

Legkedvencebb szemfestéklemosóm.

x felrázás után vattakorongra csepegtetve simán eltávolítja a tus, szemfesték, primer, vízálló spirál nagy részét is
x illata nincs
x csomagolása szépséges

Egyetlen "negatívuma", hogy egy szem eltávolításához is már viszonylag nagyobb mennyiség szükséges.

Szeretem, hogy több méretben is kapható, úgyhogy az otthoni nagy kiszerelésen kívül mindig van nálam egy kisebb is az utazásokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Legkedvencebb szemfestéklemosóm.

x illata nincs
x csomagolása szépséges

Marcipancica

2019. november 3.

Tökéletesen eltávolítja még a vízálló sminket is, és nagyszerű az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Tökéletesen eltávolítja még a vízálló sminket is, és nagyszerű az illata!

Qwerty1234

2019. október 26.

A vízálló, erősebb szemsminkem gyönyörűen leszedte. Kontaklencsét használok, volt már rá példa, hogy szememben volt és úgy mostam át vele a szemem. Semmi irritációt nem okozott, ahogy az arcom többi részén sem. Az ára borsos, ez az egy hibája :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

lenochka

2019. október 18.

Hozza a Lancome minőséget, szuper termék. Kis mennyiség is szépen és alaposan leszedi a vízálló sminket is. Kellemes a használata, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

legallybrunette

2019. szeptember 28.

Nem győzött meg, a mezei micellás vizem jobban leszedte a sima spirált mint ez. Előnye, hogy nem irritálta a szememet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 28.

pinkypie

2019. július 13.

Szuper lemosó, leszedi a vízálló spirált is. Mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Szuper lemosó, leszedi a vízálló spirált is. Mindig van belőle itthon.

arizona07

2019. május 5.

Ultra érzekeny a szem környéki bőrterületem, de ezután sosem érzem irritáltnak, vagy száraznak! Szépen eltávolítja a sminket dörzsölés nélkül, csak a teafaolajos szappanomnál tapasztaltam hasonló hatékonyságot. Nem okoz kiütést, és nem kell kilötypölni a vattakorongra az egész üvegcsét. Egyetlen negatívuma az ára, elég húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Dorxy98

2019. április 10.

Kipróbálni volt lehetőségem, kétszer-háromszor húztam át az ezzel átitatott vattakorongot a szememen és semmi nyoma nem volt sminknek, még a vízálló szempillaspirálomnak sem! Nagyon drágának találom (ezért a 4 csillag), megvenni biztos nem fogom, de a dolgát nagyon szépen teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Amea

2019. április 7.

Kíméletesen, de alaposan szedi le a vízálló szempillaspirált is. Nem okoz homályos látást és nem irritál, gyors, hatékony, kiadós. Mindent tud, amit egy szemfestéklemosótól elvárok.
És pontosan ugyanezt tudja az Aldi saját márkás (Ombia) lemosója is, töredék áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

baadri

2019. április 4.

Ahogy már írták előttem, ahhoz képest, hogy non oily, hát igencsak olajos az érzet. Ráadásul nem tapasztalom, hogy gyorsan leoldaná a festéket, a garnier micellás vízzel hamarabb túl vagyok a lemosáson. Arról már nem is beszélve, hogy igencsak drága. Hála istennek ajándékba kaptam, semmiképp sem újravevős. 2 csillagot kap, mert azért nagyjából teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Decyl Glucoside, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Geraniol, Citronellol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Green 6 / CI 61565
Tartósítószerek: Polyaminopropyl Biguanide

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.