Lancôme

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. november 6.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szemfesték lemosó minden bőrtípusra, beleértve az érzékeny bőrt is.

Ár: 7990 Ft , Eladó: EperStrenkA
Állapot: Új , Helyszín: Dunaújváros , fizetés: Banki utalás után foxpost vagy személyesen
Lancôme Bi-Facial Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes új 125 ml
Ár: 7.200,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Új, bontatlan, gyári zárófólia rajta van, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
arizona07

2019. május 5.

Ultra érzekeny a szem környéki bőrterületem, de ezután sosem érzem irritáltnak, vagy száraznak! Szépen eltávolítja a sminket dörzsölés nélkül, csak a teafaolajos szappanomnál tapasztaltam hasonló hatékonyságot. Nem okoz kiütést, és nem kell kilötypölni a vattakorongra az egész üvegcsét. Egyetlen negatívuma az ára, elég húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Dorxy98

2019. április 10.

Kipróbálni volt lehetőségem, kétszer-háromszor húztam át az ezzel átitatott vattakorongot a szememen és semmi nyoma nem volt sminknek, még a vízálló szempillaspirálomnak sem! Nagyon drágának találom (ezért a 4 csillag), megvenni biztos nem fogom, de a dolgát nagyon szépen teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Amea

2019. április 7.

Kíméletesen, de alaposan szedi le a vízálló szempillaspirált is. Nem okoz homályos látást és nem irritál, gyors, hatékony, kiadós. Mindent tud, amit egy szemfestéklemosótól elvárok.
És pontosan ugyanezt tudja az Aldi saját márkás (Ombia) lemosója is, töredék áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

baadri

2019. április 4.

Ahogy már írták előttem, ahhoz képest, hogy non oily, hát igencsak olajos az érzet. Ráadásul nem tapasztalom, hogy gyorsan leoldaná a festéket, a garnier micellás vízzel hamarabb túl vagyok a lemosáson. Arról már nem is beszélve, hogy igencsak drága. Hála istennek ajándékba kaptam, semmiképp sem újravevős. 2 csillagot kap, mert azért nagyjából teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

BelleDeJour

2019. március 29.

Azon túl, hogy szempillaspirál és szemsmink leszedésére szerintem legjobb termék, én az arcom többi részét is át szoktam törölni vele, csodásan bizsergető, hidratáló érzést nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

riakor

2019. március 21.

Kimondottan a vízálló szempillaspirál lemosására használom, tökéletesen leszedi. Kevés ilyet találtam eddig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

gioia

2019. január 19.

Csodálatos szemfestéklemosó. Vízálló spirált is tökéletesen leszedi és egyáltalán nem irritálja az érzékeny szemeimet. Egyelőre az utazó kiszerelését használgatom, de ha elfogyott, akkor valószínűleg megveszem a nagyot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

karaibrahimgil

2018. október 17.

Tökéletes. Hogy miért nem próbáltam ki előbb?! Játszi könnyedséggel távolítja el a szemhangsúlyos sminket, miközben nem hagy zsíros érzetet, és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

KataMayaNagy

2018. szeptember 24.

A sminklemosó. Egyből a kedvencem lett. Szépen dolgozik, anélkül, hogy szét kellene dörzsölni a szemem vagy a bőröm, nagyon könnyen lehoz mindent, nincs utána homályos látás, semmilyen irritáció. Kellemes illata van, elég sokáig elég a flakon. Tiszta arcbőr érzet van használat után. Szépen lehozza a vízálló sminket, a tartós rúzst, a sok réteg alapozót is. Csak az ára, az lehetne egy kicsit kevesebb :)

Mínusz egy csillag azért, mert a Lancome is állatokon tesztel. Sajnálom, hogy a Lancome-tól is búcsúznom kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Lilium

2018. szeptember 19.

Nagyon szeretem! Könnyen, gyorsan eltávolítja a szemsminket anélkül, hogy a szemem begyulladna és a szempilláim fele kihullana. Nem hagy semmi nehéz, olajos réteget, mintha kicsit ápolná is az amúgy elég száraz szemkörnyékemet.. Én inkább csak a szememre használom, de aki a full glam sminket kedveli és nem tudja azt akármivel véges időn belül leszedni, annak mindenképpen ki kell próbálnia!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Decyl Glucoside, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Geraniol, Citronellol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Green 6 / CI 61565
Tartósítószerek: Polyaminopropyl Biguanide

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.