Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cumpilla, Módosítva: 2011. március 28.

Lelőhely:   parfümériák

plzita

2015. január 23.

Csak itt olvastam most, hogy rákerestem, hogy számos díjat is nyert. Na most tőlem is kap egy nagy ötöst. Gyönyörűen lehet vele dolgozni, nem vesz fel kezelhetetlen mennyiségű festéket a kefe, szépen mutat egy rétegben is, nem pereg, estig tartós, de könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

ledaa94

2013. március 3.

Még 14-15 éves koromban mikor kezdtem búvárkodni a sminkelésben, anyukám nekem adta, mert ő másikat vett, és annyira megszerettem, hogy hozzáfoghatót azóta sem találtam.. (Valaki tud hasonlóan jó, olcsóbban?:/) Nagyon jó, nem károsít, hosszabbít, dúsít, ami csak kell! :) De sajnos nem ingyen osztogatják:/ De most már rászánom azt a 6-7 ezer forintot mert nagyon hiányzik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 3.

kitkat.0810

2012. április 2.

Imádooom! Eddig semelyik spirál sem csinált ilyen hósszú dús és valóban KOROM fekete pillákat :) és mivel vékony a keféje az alsó pillákat is könnyű kifesteni vele. Viszont elég hamar beszáradt az árához képest

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

morning_glory

2012. február 12.

Nem rossz termék, és annak ellenére tarós, hogy nem vízálló. Nem irritál (érzékeny szemem van + mellette lencsét is hordok), és szépen kiemeli a szempillám. De csak ennyi. Én drámaibb hatást vártam, ez azt sajnos nem tudja, de azért jár a 4 csillag. Azóta találtam jobbat, nem hiszem, hogy veszek még egyszer ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 12.

Cumpilla

2011. március 23.

Hosszabbító szempillaspirál. Gyönyörű szép hosszú szempillákat csinál, de nem ragasztja őket össze. Hosszú évek óta használom, néha vettem mást is, de csak pénzkidobás volt.
Tartós, egésznap szép és nem pereg le. Ami nekem nagyon fontos mivel kontaktlencse viselő vagyok. Nem vízálló, így este könnyen eltávolítható.
Én 5 hónapig használok egy spirált, úgy, hogy mindennap spirálozom a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 23.

Én 5 hónapig használok egy spirált, úgy, hogy mindennap spirálozom a szemem.