Lancôme

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Magas hatásfokú micellás víz, mely gyengéden tisztítja meg a bőrt a sminktől. Egy lépésben tisztít és tonizál, csak annyit kell tennünk, hogy vattakorong segítségével áttöröljük az arcot. Francia rózsa kivonatának köszönhetően a lemosó teljes összhangba kerül a bőrünkkel.

dtngocmai

2018. január 26.

Nagyon jo sminklemosonak, nem szarit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Nagyon jo sminklemosonak, nem szarit.

NovakneViki

2016. január 16.

Nyár óta minden nap használom a 400 ml-es kiszerelést, és a negyede még megvan. Tetszik benne, hogy pumpás és nekem 3 pumpálásnyi adag leszedi a komplett sminket, továbbá, hogy a kétfázisú lemosókkal ellentétben nem kell külön az olajos maradékot lemosni a bőrről mivel az nincs. Ha elfogy biztos, hogy be fogok ruházni egy következőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

mgina007

2014. április 17.

Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a lemosóval. Bár túlérzékeny és száraz a bőröm, nem irritál és nem is szárít, néha még hidratálókrém sem kell utána. Az illata nagyon jó :) Az egyetlen ok, amiért nem tudok neki 5 csillagot adni, az az ára. Én ajándékba kaptam az enyémet, sajnálni fogom, ha elfogy...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

lozmor

2011. szeptember 3.

Nem éreztem a luxust, nem jobb mint mondjuk a Bioderma Sensibio tonikja, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

Nem éreztem a luxust, nem jobb mint mondjuk a Bioderma Sensibio tonikja, sőt.

kisvacok

2011. augusztus 20.

Szerintem nagyon jó termék, szépen leszedi a sminket, tonizálja a bőrt, és mind ezt egy termékként, nem kell három félét használnom. Én érzem a rózsa illatot is, szerintem pont kellemes, nem tömény és pont ezért jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

UnVraiAnge

2011. július 5.

Nagyon erősen kellett koncentrálnom, hogy érezzem a francia rózsa kivonatot ebben a lemosóban, bár szerintem erre maximum egy rózsabimbó-kereső német juhászkutya lenne képes. Amúgy teszi a dolgát, szépen leszedi a vízálló szempillaspirált is, csak emellett még ki is szárítja a bőrt. Sajnos én nem találtam meg vele a közös hangot, így több randink biztosan nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!