Lancôme

Ár:   4390 Ft és 15 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   28 g és 4 x 28 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timcsi23, Módosítva: 2019. február 5.

Ár:   4390 Ft és 15 490 Ft
Kiszerelés:   28 g és 4 x 28 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hidratáló és bőr nyugtató arcmaszk hatóanyagait a bőrbe olvadva szabadítja fel, mely által azonnali fiatalos ragyogást és hidratált érzést kölcsönöz a bőrnek. Mélyrehatóan hidratálja és intenzíven táplálja az arcbőrt, helyreállítja az arcbőr rugalmasságát és komfortérzetét és visszaadja a fiatalos és sugárzó megjelenést.

Ár: 2500.- + szállítás , Eladó: illatvarázs*
Állapot: vadonatúj , Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó/ Banki àtutalàs

Marcipancica

2021. október 9.

Nem tudom hogyan működik ez a krém, de egy biztos, reggelente úgy nézek ki mint a walking dead, felteszem ezt a maszkot, és 15 perc után mintha újjászülettem volna. Kisimítja az arcbőrömet, összehúzza a pórusaimat, és ragyogó, üde lesz tőle az egész arcom. Drága, de fontos események előtt egész biztosan beruházok rá. A hűtőszekrénybe teszek egyébként minden maszkot éjszakára hogy reggel jobban elvigye a duzzanatot, ami eleve ‘segít’ a termékeknek de ez így is kiemelkedik számomra a mezőnyből. Fontos tudni viszont hogy engem semmilyen illat anyag nem irritál, így nem tudom hogy érzékeny bőrön hogyan működik. A zsíros bőrömet nem nehezíti, zsírosítja, ezen a téren nem tapasztaltam problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

zs001

2021. szeptember 23.

Ma este tettem fel ezt a maszkot, egy nehéz nap után. Egy netes rendelésem mellé kaptam ajándékba, ennyit magamtól biztos nem fizetnék ki egy maszkért.
Kibontáskor először az intenzív parfüm illata csapott meg, sajnos ezt én nem értékelem pozitívan, mert feleslegesnek gondolom. A maszk nagyon bőven át van itatva a szérummal, viszont egyáltalán nem az én-szerintem teljesen átlagos-fejformámra van kitalálva. 10 percig igazgattam, aztán felhúztam magam rajta, most lóg rajtam de már nem érdekel.
Fél órát hagytam magamon...az elején egy enyhe csípő érzést okozott, de ez gyorsan elmúlt. Jó hideg érzetet keltett a bőrömön. Miután levettem, nem láttam semmi látványos hatást, viszont az extra érzékeny bőröm piros sem volt, ami egy kisebb csoda, mert mindentől pirosodom. Enyhe ragadós réteget hagy maga után, éjszakára elviselhető lesz.
Nem gondolnám hogy ez egy csodaszer, nem tapasztaltam semmi hűha-hatást ettől a maszktól. Az árát semmiképpen sem éri meg szerintem. De updatelek, ha valami csoda folytán holnapra szebb leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Madecassoside, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sucrose

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lásd Tripeptide-32

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.