Lancôme

Ár:   17 890 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: igob, Módosítva: 2019. január 23.

Ár:   17 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

Erős világosító és fiatalító szemkörnyékápoló szérum

• Finom, súlytalan és gyorsan oldódó textúra
  • Génifique Yeux Light PearlTM-el újjáéleszti a géneket
  • Elősegíti a fiatal fehérjék termelését
  • Láthatóan csökkenti a ráncokat, a finom vonalakat és a fáradtság jeleit
  • Masszírozó applikátora optimalizálja a formula hatékonyságát a finom vonalakon
  • 360 fokos fedést ad, még a szem legmegközelíthetetlenebb területein is
  • Rugalmasabb, simább, frissebb, ragyogóbb és fiatalosabb szemterületet ad

Skiiin

2019. október 23.

Imádom, már használom 1-2 hónapja. Ami a fenti leírásban van azt nálam teljesíti (ráncaim még nincsenek, így azokkal nem tudom mit tud kezdeni), vagyis csökkenti valóban a fáradtság jeleit, üdébb tekintetet ad. És még aminek külön örülök az a kiszerelése, applikátora mely által valóban hűsítő hatást kelt. Nagyon könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, tehát akinek szükséges annak mindenképpen kell még utána hidratálnia.
Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Biztos, hogy újra fogom venni.

senskin

2019. október 19.

Amúgy jó kis szérum, kellemes használni és hatásos is. Nagyon kellemesen csalódtam benne. :) A kiszerelése nekem is tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Redhead

2019. szeptember 6.

Kis üvegcsés mintát használtam el, de nem minden nap került a szemem alá belőle. Esténként egyéb szemkörnyék ápolóval együtt használva látványos eredményt hozott másnap reggelre: az apró szarkalábak eltűntek és üde tekintettel ébredtem. (Akkor is, amikor nem sikerült 8 órát aludni éjjel.) A teljes kiszerelés ára kicsit borsos, ezért a mínusz pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Lillaa

2019. július 14.

Eddig a legeredmenyesebb szemkornyekapolo amit probaltam. Abszolult bevalt, biztosan ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

ludri97

2019. június 30.

Essssss vegre a kosaramban landolt. Eleg jo kis krem. Jo az aplikatora, hatasat is latni, arban sem nagyon durvan veszes. Illata kicsit furcsa de osszessegeben nem rossz. Negy csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

relaj

2019. február 12.

Ápol és hidratál, de nem csodaszer. A kiszerelése viszont szuper :)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Ápol és hidratál, de nem csodaszer. A kiszerelése viszont szuper :)!

Mandy05

2018. május 2.

Adnék erre a kis szemkörnyék ápolócskára egy szolíd 4 pontot. Igazából csak az ára és a tartóssága miatt nem 5 pont.

Ez az első olyan termék, amelynek valóban látható a hatása: a szem körüli sötét karikák azonnal csökkennek, felfrissül a bőr környéke, némileg feszesedik is. Napjában többször kell használni, mert a hatása sajnos nem tartós, hamar elillan, illetve télen kell rá valamilyen krém is (nekem), mert nem elegendő a nedvességpótló vagy tápláló hatása.

Viszont tényleg sokat javít -átmenetileg- a kinézeten, én újra fogom venni.

ui: Megfordult a fejemben, hogy a sötét karikákat azért is látom fehérebbnek, mert fehéres színű, alig látható apró csillámok vannak benne, és talán optikailag tűnik világosabbnak a visszaverődő fény miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 2.

Viszont tényleg sokat javít -átmenetileg- a kinézeten, én újra fogom venni.

kneva

2016. június 25.

7 ml mintát kaptam karácsonyi vásárláshoz. Reggelenként használtam, az applikátora különösen megtetszett, kellemes jó érzés vele felvinni. Elképzelhető, ha lesz kuponos nap vagy egyéb Lancome akció, akkor megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

floweryn

2016. május 15.

A D-ben volt kapható kicsi 5 ml-es kiszerelésben, és gondoltam, hogy egy próbát megér a dolog. Még csak rövid ideje használom, de a tapasztaltom az, hogy a szem alatt nagyon jól hüsít, nagyon gyorsan beszívódik, és kellemes a viselete. Maga a texturája fehéres színü, és eléggé alkoholos szagú, de ez engem illetve a börömet nem zavarja. A szem környéket valóban felfrissíti, igy kipihentebbenk látszik a szem körüli rész. Egyenlöre megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

gina82

2015. szeptember 23.

Nekem ő a legjobb szemkörnyékápoló.Annyira könnyű használni,imádom,hogy nem kell bele nyúlni,annyira higiénikus.A kis gömböcske jól használható és tök cukkerbogyó :) Az állaga is nagyon jó,nem az a tömör krém. Szép sima tőle a szemem környéke,jól hidratál,hűsít.Sajnos most fogyott el,de remélem,hogy hoz Nekem a Jézuska megint,hisz nagyon jó voltam egész évben :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Dimethiconol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.