Lancôme

Ár:   17 890 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: igob, Módosítva: 2019. január 23.

Ár:   17 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

Erős világosító és fiatalító szemkörnyékápoló szérum

• Finom, súlytalan és gyorsan oldódó textúra
  • Génifique Yeux Light PearlTM-el újjáéleszti a géneket
  • Elősegíti a fiatal fehérjék termelését
  • Láthatóan csökkenti a ráncokat, a finom vonalakat és a fáradtság jeleit
  • Masszírozó applikátora optimalizálja a formula hatékonyságát a finom vonalakon
  • 360 fokos fedést ad, még a szem legmegközelíthetetlenebb területein is
  • Rugalmasabb, simább, frissebb, ragyogóbb és fiatalosabb szemterületet ad

Ár: 9000 , Eladó: vhelga716
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen átvehető, foxpost a vevő terhére vagy kérés esetén postázni is tudok
10.990 Ft ❤️Lancôme Génifique Yeux Light-Pearl Szemkörnyékápoló
Ár: 10.990 , Eladó: dorottyatth
Állapot: Új bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Csak posta vagy Foxpost,ami a vevőt terheli

angyalka1225

2021. november 23.

Mikor elfogyott a Biothermem és ez meg akciós volt, itteni vélemények ill. egy jónak tűnő másik Lancome szemkrém miatt beruháztam erre. Eleinte még tartott a hatása a szempilla szérumnak, amit előtte használtam, így a legnagyobb reményem "vele" kapcsolatban, hogy csinál bármit is a pillákkal, csak idővel bizonyult hamisnak. Ugyanúgy hullanak és jelentéktelenek, mint mikor semmit nem használtam rájuk. A táskás, lila szemkörnyékemmel pedig csodát csak a fentebb említett krém tett eddig. Ez meg még ha olyanja van, csípi is a szemem.. Nem lesz újravevős. De az applikátorát lehet megtartom. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 23.

ALettah

2021. július 30.

A kis fém cseppecske formájú applikátorral nem nagyon tudtam megbarátkozni. A krém tetszett, halványítja a szem körüli karikákat, sajnos a rövidke szempilláimmal nem tudott csodát tenni ő se. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 30.

Monica83

2021. április 14.

Hónapokig használtam. A szemkörnyèkèt világositja ez tèny. De amúgy a ráncokkal amik nem túl mèlyek SEMMIT nem kezd. Viszont a szempillámat valóban meghosszabbította. Ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

knoncs

2021. március 6.

Egy viszonylag drága, viszont nagyon ígéretes szemkörnyékápoló ÉS -amit sajnos sokan nem tudnak- szempillanövesztő szérum.
A szemkörnyékemet is szuperül hidratálja (bár én esténként használok ezt követően még egy krémet, mivel nagyon száraz ezen a területen a bőröm), DE a szempilláimat gyönyörűen meghosszabbította! Az első használat után nagyjából már egy hétre rá láttam a különbséget szempillaspirál használata közben, nagyon látványos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Malackak

2021. január 9.

Egy erős közepes szemránckrém.Elhasználtam belőle egy 20 ml es üvegcsével..jó jó de túl van hypolva szerintem Ő is..Van ennél jobb szemránc krém a koreai piacon közel ennyíért de többet tud ( NEOGENCE.-től)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 9.

Bodar

2020. október 24.

Kis utazòs Lancome szettet vettem, abban volt benne. Hûsîtô hatàsa volt, de igazàbòl èn ennél többet nem tapasztaltam. Nem èreztem, hogy feltöltenè a szemem körüli ràncokat ès a hidratàl hatàsa se volt egy wow èlmèny. Pedig szeretem a Lancome termèkeit csak ez most nem ez enyèm. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

Pomelo

2020. augusztus 27.

Igazán kellemes termék, egy élmény használni. A felvivő fejet nagyon szeretem, főleg, mióta megtanultam, hogyan ne vigyek fel túl sok anyagot egyszerre. Szeretem az ilyen kiszereléseket, egyetlen csepp sem megy kárba, nem az ujjbegyem szívja fel az értékes hatóanyagokat. Ez még kellemesen masszíroz is. Nem szívódik fel azonnal, ezért sietős reggeleken nem ezt használom. Nálam a reggeli rutin része lett, esténként kicsit tartalmasabb krémet használok, de reggelre ez nekem önmagában tökéletes. Rugalmasabbnak, kisimultnak, ragyogóbbnak látom utána a szemkörnyékem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

barbusus93

2020. július 24.

Egyik barátnőm ajánlására kezdtem használni, ennek már több hónapja, azóta is tart az elköteleződésem. Munkámból adódóan mindennap sminkelnem kellett és amikor lemostam száraznak éreztem a bőröm, különösen a szememnél. 1 kis üvegcse több hónapon keresztül is kitart, nem kell belőle túl sok és emellett jól hidratál. Viszont nagy mennyiségben akár hámlik is. Úgy vettem észre mintha kissé csillogóssá,világosabbá varázsolna a szemkörnyékem, ami egy tuti megoldás a fáradtság jeleire. Az applikátora egyszerűen mesés, könnyen felvihető vele a szérum és van egy kis hűsítő hatása is. Persze egy kicsit drágának tűnhet elsőre de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

bottkareni

2020. június 10.

Több Lancome terméket is megvásároltam, kipróbáltam. Ezzel maximálisan elégedett vagyok. Reggel este használom az arcápolási rituálémban. Finom, könnyed az illata. Isteni hűsítő érzést nyújt, amint az arcomhoz illetve a szemem körüli területhez érintem. Ezt tuti venni fogom, nem cserélem le másikra! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 10.

claudia.nyilas

2020. február 18.

Húzamosabb ideig, egymást követő napokon nem jó használni, mert van benne valami erősebb szer, talán retinol, amitől mikrohámlásnak induln a szemem körül és a szemhéjamon is...de csak egy-egy alkalomnál szép, ragyogó szemkörnyéket csinál. A kiszerelése nagyon praktikus, bár az utolsó cseppig nem tudom, hogyan lehetne elhasználni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Dimethiconol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.