Lancôme

Ár:   17 890 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: igob, Módosítva: 2019. január 23.

Ár:   17 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

Erős világosító és fiatalító szemkörnyékápoló szérum

• Finom, súlytalan és gyorsan oldódó textúra
  • Génifique Yeux Light PearlTM-el újjáéleszti a géneket
  • Elősegíti a fiatal fehérjék termelését
  • Láthatóan csökkenti a ráncokat, a finom vonalakat és a fáradtság jeleit
  • Masszírozó applikátora optimalizálja a formula hatékonyságát a finom vonalakon
  • 360 fokos fedést ad, még a szem legmegközelíthetetlenebb területein is
  • Rugalmasabb, simább, frissebb, ragyogóbb és fiatalosabb szemterületet ad

igob

2015. június 11.

én is egy mintát kaptam belőle, nekem tetszik. főleg az,hogy hűsít, és tényleg felfrissíti a szemkörnyékem. sminkelés előtt érdemes azért egy pár percet hagyni arra,hogy felszívódjon, utána egy jó alapozóval/korrektorral sokat segít a fáradt szemeken. ennek ellenére nem biztos, hogy megveszem a borsos ára miatt, ezért a 4* az 5 helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

erika81

2014. augusztus 2.

Ajándékba kaptam egy 5ml-es kiszerelést. Nekem estére kevésnek bizonyult, így reggel használtam sminkelés előtt. Így elég volt a hidratáló hatása nyáron. Mivel még nincs szükségem erős ránctalanító és folthalványító krémre, így meg voltam vele elégedve, de az eredeti árához képest szerintem vicces a hidratáló hatása. Az adagolás módja eleinte furcsa volt, de ha beraktam a hűtőbe használat előtt, akkor kellemesen hűsített. Vannak a Lancome-nak ennél jobb szemkrémei is, de egy próbát megért, főleg hogy vásárláshoz kaptam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Dimethiconol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.