Lancôme

Ár:   €60, €105 és €125   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 11.

Ár:   €60, €105 és €125
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2020.

Illatcsalád: ciprus-virágos

Fejjegyek: mandarin, bergamott, narancs

Szívjegyek: jázmin, rózsa, májusi rózsa

Alapjegyek: vanília, kasmírfa, cédrusfa, pacsuli, szantálfa, akácfa

Lancome Idole L'intense EDP 50ml
Ár: 26500 ft , Eladó: vls
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen, vagy posta/fox
Ár: 14500 , Eladó: Lancello
Állapot: Új ,kb 2ml hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest,csepelen belül személyes átvétel, egyébként Banki utalással,futár vagy posta vagy foxposttal is tud küldeni

bernadettrea

2021. április 14.

Egyszerűen imádom!
Erős és tartós illata van. Ha reggel magamra fújom, egész nap érzem a illatát. A hajamra zsokta fújni egy fújást, és egészen a következő hajmosásig megmarad benne. Tökéletes bármilyen alkalomra. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Egyszerűen imádom!

imjohi

2021. április 8.

A sima Idole-lal kezdtem, majd mikor elfogyott, erre váltottam. Kicsit tartósabb, de az original Idole illata jobban tetszett egy fokkal😕 Magával az illattal nincs baj, de mivel van összehasonlítási alapom, ezért az Intense 4*az eredeti Idole 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

nyarigabi

2021. február 22.

Ez egy drága szappan illat, jól összerakott chypre-floral. A sima Idole-nál jóval izgalmasabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

Kremcica

2021. február 12.

A sima Idole nagy kedvencem lett, így gondoltam megszaglászom és összehasonlítom a kettőt. Kapásból érződik hogy ez más illat. Mélyebb. Érettebb. Kapásból egy 50+os ismerősöm jutott eszembe, ő él-hal az ilyen illatokért és még illene is hozzá. Tökéletes téli illat, nyáron a melegben túl sok(k) lenne. Kifújáskor nekem nem tetszett, nagyon fanyar narancsos-fás-pézsmás (az is van benne csak valamiért a krémmánia leírásából hiányzik). Később előjött a rózsa is bár kissé szappanosan, de szerintem kevésbé rózsás minta a sima verzió. Nekem hiányzik a másikban érezhető édeskés-púderes-gyümölcsös vonal amitől az friss hatású lett. Leszáradva az orromnak sokkal kellemesebb, kevésbé töményen fás-pázsmás és előjön a vaníliás kissé édeskés alap. Azt kell mondanom hogy jól összerakott illat, tartós is. Ha az első fújás nem is tetszik, várjatok egy kicsit mert kell neki egy kis idő míg hozzámelegszik a bőrhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

zita98

2021. január 17.

Páromtól kaptam karácsonyra, bár már ismertem az illatot.
Egyik kedvencem, finom édes, virágos illat és nagyon tartós. 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

Páromtól kaptam karácsonyra, bár már ismertem az illatot.
Egyik kedvencem, finom édes, virágos illat és nagyon tartós. 5*.

Penge

2021. január 13.

Na ez az!!! Imádom!!! Egyszerűen nem tudok betelni ezzel a harmonikus illat kompozícióval. Biztos vagyok benne ,hogy csak bizonyos bőrPh-n működik úgy, ahogy szánják. Mert rajtam ritka ,ami jól működik. Elegáns, fenséges , tiszta,púderes kis beütése is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 13.

Rose23

2021. január 6.

Amikor a D-ban papírra fújtam, elborzadtam hagytam is...
Aztán vásárláshoz mintaként kaptam belőle, és pár héttel később elővettem, otthon egészen más hatást keltett. Először csak próbaképp a köntösöm ujjára fújtam, hogy lássam mivel van dolgom... És ledöbbentem mennyire jó volt. Nekem tökéletes téli illat.... lenne, ha valami idióta állat (már bocsánat) nem talál ki hozzá egy ilyen üveget (az egész Idole szériához). Mi az Isten ez? Komolyan azert nem merem megvenni, mert biztos, hogy rövid időn belül a fürdőszoba kövén landolna. Egyszerűen szörnyű. -1 csillag, de csak ezért.
No, de a lényeg, miután lecsekkoltam az illatjegyeket, rájöttem hogy ez gyakorlatilag a tavaszi rajongásig szeretett parfümöm, a Jo Malone Orange Blossom téli verziója, ezért jött be ennyire :D
Egyelőre nem merem megvenni, meg aztán úgyis jön lassan (jó lassan...) a tavasz... Azért a pár használattal bezsebeltem néhány dícséretet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Amikor a D-ban papírra fújtam, elborzadtam hagytam is...

delila6400

2020. december 22.

A sima Idole-lal is barátkoznom kellett, ezzel méginkább. Kifújáskor a két illat nekem szinte egyforma, de leszáradáskor az anyaillat kellemes, lágy és édeskés marad a bőrömön, míg az Intense valami maszkulin fás illattá válik, ami taszít és fájni kezd tőle a fejem. Nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 22.

Nutsy

2020. december 17.

Mintát kaptam belőle, és gondoltam majd hétköznapokon elfújkodom. 2x fújtam fel magamra, azóta nem nyúltam hozzá, pedig azért az 1,2 ml-es mintákat, ami picit is tetszik, nem olyan nehéz hamar elhasználni. A tartósságával nincs gond, az biztos, még este is ott volt az orromban, talán a hajamon maradhatott belőle, vagy nem is tudom, de úgy éreztem mintha lemosni sem lehetne ezt a parfümöt. Írták róla, hogy "fiatalos" illetve " könnyed" , ezek a jelzők szerintem nagyon távol állnak tőle. Számomra tolakodó, iszonyatosan erőteljes illat, de nem jó értelemben. Az egyik barátnőm, aki a felfújás napján érezte rajtam, " agresszívnek" titulálta, talán valóban ez a legjobb szó rá. Nekem nem igazán jött be, illetve 40 éves kor előtt elképzelni sem tudnám magamon... Lehet, hogy erre az illatra meg kell érni, ahogy mondani szokás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Anett0721

2020. december 3.

Az eredeti Idole sem nagy szám, először azt hittem valami jó, de nem. Légfrissítő. De ez, konkrétan előttem van, hogy melyik fajta, nagy csicsa virágcsokor van a flakonon. Éles, szúrós, szintetikus, durva, zavaró. De legalább tartós, alig tudtam lemosni, pedig háromszor veselkedtem neki.
Nagyon sajnálom, mert az üveg és reklám alapján nagyon nem erre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

Nagyon sajnálom, mert az üveg és reklám alapján nagyon nem erre számítottam.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Benzoate, Farnesol, Geraniol, Citral, Eugenol
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.