Lancôme

Ár:   €60, €105 és €125   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 11.

Ár:   €60, €105 és €125
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2020.

Illatcsalád: ciprus-virágos

Fejjegyek: mandarin, bergamott, narancs

Szívjegyek: jázmin, rózsa, májusi rózsa

Alapjegyek: vanília, kasmírfa, cédrusfa, pacsuli, szantálfa, akácfa

Lancome Idole L'intense EDP 50ml
Ár: 26500 ft , Eladó: vls
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen, vagy posta/fox
Ár: 14500 , Eladó: Lancello
Állapot: Új ,kb 2ml hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest,csepelen belül személyes átvétel, egyébként Banki utalással,futár vagy posta vagy foxposttal is tud küldeni

Serpentina

2020. november 27.

Rajtam fásabb és vaníliásabb az eredetinél, a cukrossága pedig kevésbé tolakodó. Tartósabb, töményebb, de mégis lágyabb összhatású, mint az anyaillat. Jobban összesimulnak benne a savas, fás és édes jegyek, bár csak pár apró tulajdonságban különböznek. A “szőlőleves” és az a bizonyos “ecetes” bukéja kevésbé egocentrikus. Mintha az eredeti 10 évvel idősebb nővére lenne. Mintha egy leheletnyivel hosszabb ideig hagyták volna érni a másiknál.
Ebben is van valami jellegzetes “pinceillat”. Fahordók, őszies kerti növényi jegyek.
Viszont cseppet sem fogott meg jobban, nem szeretem az erőteljes pacsulit magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

laracroft

2020. november 26.

Általában próbálok úgy véleményezni illatokat, hogy észben tartom: a véleményünk szubjektív, különböző, és próbálok az enyémmel nem megsérteni másokat.
Itt viszont az első gondolatom írja le a legprecízebben az illatról alkotott asszociációmat: túlillatosított nyilvános mosdó. Vagy toitoi wc. Na abban van egy nagyon édes, rágógumi szagú lötty, hogy elnyomjon minden mást...és nekem egyből az ugrott be.
Nagyon erős, nagyon brutál hatósugarú parfüm ez, öregasszonyos rózsával és rágógumis tubarózsával. Sajnos rajtam csak ennyit tud, de ezt akkora erővel hozza, hogy nem csak nekem volt kellemetlen, de a velem egy autóba kényszerülő férjem is megszólta, hogy mi ez a bűz.

Igen, valóban. Az eredetiben túl kevés volt mindenből. Itt meg túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Igen, valóban. Az eredetiben túl kevés volt mindenből. Itt meg túl sok.

redi96

2020. november 23.

Sokszor rajottem már, hogy nem szabad a mások velemenyere adni parfumvalasztasnal. Amikor itt krémmanian megláttam, milyen ertekelest kapott néhány parfumhoz képest, teljesen elvetettem az ötletet, hogy megvásároljam.

Azonban...
Parfümök szaglászása közben az egyik parfumeriaban azért kiváncsi lettem, hogy mennyire lett “intenzívebb” illata a sima verziojahoz képest, mert az nekem nagyon nagyon tetszett volna, viszont nagyon kis enyhe illata volt. Ez az illat rogton megtetszett, tudtam, hogy ez kell nekem. Aki szereti az édesebb tisztasagillatokat, ami nem túl hivalkodó, de megis elegans de egyben nem túl megszokott, szerintem adjon neki egy esélyt :)) Boron meg finomabb!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Azonban...

rozeva

2020. november 10.

Nekem nagyon bejön,karakteres,figyelemfelkeltő.Az eddigi kedvencem a La Vie Est Belle volt,ezt most kiütötte a nyeregből.A húgom is megdicsérte rajtam,azt mondta ez a legjobb illat amit eddig érzett rajtam.Ő 20 éve csak egy illatot használ,így ez számára is kellemes meglepetés volt.
Sajnos a legkisebb kiszerelést vettem,ha esetleg túl soknak találnám,ne tartson sokáig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 10.

TallodiZsofi

2020. október 25.

Az édes-vaníliás illatokkal mindig hadilábon állok. Nem szereti a fejem, mert megfájdul tőle, a bőröm beédesíti, így kislányos illatú lesz, és nem szereti a személyiségem sem, mert van, és nem tucat. Így tehát általában kerülöm azokat az illatokat, amelyek vaníliát tartalmaznak és maximum azoknak adok esélyt, amikben a vanília csak kevésbé érződik. Az Idole nekem nagy befutó, lévén, hogy a rózsa a kedvenc összetevőm. Biztos voltam benne, hogy az Intense verziót muszáj megillatoznom, mert tetszeni fog. Így is lett! Mélyebb, fásabb, pacsulisabb az alaphoz képest, főként, hogy azt a körte-friss rózsa-pézsma hásmasa írja le, fás jegyeknek nyoma sincs. Az intense-ben a vanília nem kifejezetten vanílaiként jelenik meg, illetve nem mondanám meg, hogy az adja az édességét. A pacsulival kiegészülve, illetve a narancsokkal, mint egy kandírozott narancsos csokoládéba harapnánk bele. Aki az alapillatot nem szereti a rózsa miatt, ezzel tegyen egy kísérletet, mert ebben nyoma nincs rózsának. Téli illatnak bekerül a gyűjteményembe!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Lewanda

2020. október 22.

Az anyaillatot megvédtem, de ez rettenetes számomra. "Ez büdös" - anyukám reakciója a tesztelés után. Egyetértek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Kodi

2020. október 22.

Mintát kaptam belőle, egyébként nem nagyon járok a Lancome trendparfümjei felé. Egyetértek azzal a fragranticás hozzászólással, amely azt mondja, hogy az eredetiből hiányzott valami, ebben pedig mindenből túl sok van. Sajnos az intense változattal visszatértek a manapság már nem kicsit unalmas cukorkatrendhez, de úgy mintha az LVEB fejlesztés előtti próbalötyijeit dobták volna piacra. A fejillat kellően ütős, viszont még a tartósság sem kiemelkedő, mintha nem is Lancome lenne. Komolyan mondom, némelyik Playboy vagy America parfümben több fantázia van, mint ebben. Az Elie Saab parfümök között vannak ennyire kevés összetevős, szolgaian összetákolt fércművek. Rendkívül olcsó hatást kelt, mintha valami utánzat parfümöt fújtunk volna fel, már csak ezért sem érdemes rá beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 22.

elizacreme

2020. október 21.

D. - ban próbáltam teszteren. Hozzám nem igazán illik, mivel szeretnék maradni a saját stílusomnál, nem követem a trendeket, csak mértékkel. A kialakítása szerintem erőltetett, túl modern,bár az újratölthető üveg jó ötlet szerintem. Fiatalos, könnyed virágillat, kicsit pézsmás. Inkább a sima Idole EDP-t ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

skin

2020. október 10.

Az anyaillat egyáltalán nem fogott meg. Szegényes, erőtlen ,illatnak tartom. Egy egyszerű drogériás vonalba illő parfüm. Azonban ez, na ebben van kraft. Ahogy a neve is jelzi intenzív és dobjanak rám követ a fanyalgók ,de ez nekem jó. Talán az alkotói is rájöttek ,hogy ami az anyaillatot illeti hát nem igazán váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Hiába a nagyon látványos reklám ,nem lépett az eladási listák élére. Így gondolták fel kell turbózni egy kicsit . Vegykonyhájukban addig kevergették a hozzávalókat amíg sikerült ezt az illatot megalkotni. Kicsit régies ,kicsit trendi illatocska lett belőle. Rajtam nagyon szépen muzsikál és nem érzem túl rózsásnak , egyébként sem vagyok rózsa rajongó. Ami mégis mellette szól hogy tartós és megfelelő szilázsú ,de mégsem tolakodó. Két analfabéta orrú hímnemű is felkapta rá a fejét a környezetemben ami nagy szó,higgyétek el.Nem esküdnék meg rá ,de leszáradásában rajtam hasonló ,mint a Prada Candy L'eau amit nagyon szeretek. Ám ebben mégis van egy pici csavar amitől nagyon játékos. A csomagolása az nagyon tetszik. Nem tudom,hogy adnak -e hozzá valami tárolót amiben megáll az üveg egy polcon . Két minta elhasználása után jutottam arra az álláspontra,hogy megszerzem magamnak a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 10.

Kamea

2020. szeptember 28.

2020. 09. 28. Aztán kaptam belőle 1 ml mintát az egyik rendelésem mellé és most már másfajta hatást tett rám, mint pár héttel ezelőtt. Talán, mert hűvösebb lett az idő? Nem is tudom.
A hatás továbbra is lenyűgöző és velem kompatibilis. Komolyabb és nehezebb illatnak tartom, mint az anyaillatot, ebből adódóan teljes mértékben összeegyeztethető számomra az elkövetkező hűvösebb időjárással, és a magamfajta érettebb korosztállyal. Még az is meglehet, hogy befurakszik a piperepolcomra, az anyukája mellé. ;)

2020. 09. 10. Már többször is említettem, hogy sajnos az illatjegyek kielemzéséhez én teljes mértékben béna vagyok. Én csak az érzéseimre és a benyomásaimra hagyatkozom. Rózsa? Igen, ha az „föld és ég csókja”. Mert ez a parfüm az.
Egy héttel ezelőtt sikerült bőrön kipróbálnom és rajtam nagyon tartósnak bizonyult. Imádtam érezni az illatát, amikor a nap hátralevő részében még meg-megbirizgálta az orromat. Vonzóbbnak, magabiztosabbnak, energikusabbnak éreztem magam, amíg viseltem. Egy szó, mint száz, nagyon bejött! Az anyaillatot is szeretem, mire is számítottam?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Benzoate, Farnesol, Geraniol, Citral, Eugenol
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.