Lancôme

Ár:   €60, €105 és €125   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 11.

Ár:   €60, €105 és €125
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2020.

Illatcsalád: ciprus-virágos

Fejjegyek: mandarin, bergamott, narancs

Szívjegyek: jázmin, rózsa, májusi rózsa

Alapjegyek: vanília, kasmírfa, cédrusfa, pacsuli, szantálfa, akácfa

Lancome Idole L'intense EDP 50ml
Ár: 26500 ft , Eladó: vls
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen, vagy posta/fox
Ár: 14500 , Eladó: Lancello
Állapot: Új ,kb 2ml hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest,csepelen belül személyes átvétel, egyébként Banki utalással,futár vagy posta vagy foxposttal is tud küldeni

Asianlover

2020. szeptember 8.

"Nagyi rózsája, idősebb korosztály illata." Érzek itt némi kettős mércét. A Dior nyanyaszagú rózsáit minden gond nélkül magára fújja a fiatal korosztály is, akkor ez az illat miért lenne kivétel? Intenzív rózsa illattal indul, de ettől még nem öreges szerintem. Szeretnie kell nagyon a rózsákat, aki ennek az illatnak nekiáll, az biztos :) Viszont ami különösen meglep, hogy még senki nem említette a jázmint. Rajtam ez az illat kb. egy fél órán belül jázmin bombává nyílik, és ahogy az idő halad, úgy is marad, háttérben a rózsával. Én egyértelműen a jázmint nevezném meg központként, nem a harsány rózsa nyitányt.
Az anyaillat könnyedebb, frissebb, ezzel egyetértek, de tekintve, hogy ez az intense verzió, nem is vártam mást. Nagyon sok rózsa-jázmin-tubarózsa kompozícióval talált meg minket ez az év, összehasonlítva még ezt az Intense-t is a könnyű illatok kategóriába sorolnám, egyáltalán nem túl édes vagy nehézkes.
4-est adok, mert én sem érzem benne a wow faktort, viszont "igényes anyuka" kategóriában nagyon is el tudom képzelni. Tartóssága kiváló, manapság ez sem utolsó szempont annyi szagosvíz között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Missglamorazzi

2020. szeptember 5.

Tartósabb, mint az eredeti, viszont illatában nem ad Wow élményt. Gazdagabb, finomabb illatra számítottam ennél a kiadásnál, nagyjából egy Zara parfümhöz tudnám hasonlítani. Kíváncsian várom a többi őszi újdonságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Cathi

2020. szeptember 3.

az eredeti jobb, könnyedebb, viselhetöbb, frissebb.
Ez az idösebb korosztaly illata. Nagyon brutal rozsa illat, ami nem all jol 50 alatt.
4est kap, mert ugye szep az üveg, az illat se rossz, de nem nekem talaltak ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

az eredeti jobb, könnyedebb, viselhetöbb, frissebb.
4est kap, mert ugye szep az üveg, az illat se rossz, de nem nekem talaltak ki

Forster

2020. augusztus 27.

Sajnos kijött most pár illat, amit majdnem lehetetlen megkülönböztetni. Olyan jó lenne már valami újdonság. Ez egy fokkal elviselhetőbb, mint az Armani My Way, de majdnem ugyanaz,és nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy nagyi kertjében volt a rózsáknak ilyen illata. De ez ennyit tud. A L'interdit Intense sokkal szebb, több, érdekesebb.Tartós, a leszáradása szebb, mint az eleje. Az Armanira 1 csillagot adtam, a Givenchyre 5-öt, ez pedig 2-t ér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Benzoate, Farnesol, Geraniol, Citral, Eugenol
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.