Lancôme

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2024. március 26.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra-fényesé varázsolja az ajkakat, miközben kényelmes érzetet ad. Hihetetlen mód kondicionálja az ajkakat. Természetesen áttetsző hatást ad.

9 árnyalatban kapható

Ár: 5000ft , Eladó: Lilith78
Állapot: Keresem, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 5000 , Eladó: Peteritimea
Állapot: Új , Helyszín: Sopron, fizetés: Banki utalás után bármilyen módon fel tudom adni

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Krémmániás1106

2013. október 29.

Egy szájfény sem hasonlítható hozza. Nagyon tartós, igényes szép termék. Nekem rózsaszín csillámos van, a csillamok ellenére is diszkrét, nem kelt olcsó gagyi hatást.eves ivás után is megmarad,nem folyik. én imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 29.

hajnalka39

2013. október 15.

Én már nagyon régóta csak ezt a szájfényt használom,nem szárad ki a szám és tényleg nagyon tartós. A legjobban a repülőtéren lehet bevásárolni belőle ,szinte az összes árnyalat megtalálható.
Miracle a kedvenc, igen a Baby Doll is sláger volt nálam ,de nyáron Touched By The Light viszi a pálmát.Beach Plum kissé lilásnak tűnt ,de persze MEG KELLETT VENNI:) A lila árnyalat ellenére nagyon szép kellemes szín.Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 15.

Tündérvirág

2013. augusztus 25.

Több szájfényt kipróbáltam már, ezt azonban nemrég szereztem be. Szerelem az első pillanattól kezdve!!!!! Szuper a csillogása, a fényessége, és tartós is!
Tervezek még 1-2 színt beszerezni belőle. Régebbi szájfényeim a nyomába sem érnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

_ca_

2013. augusztus 25.

Eddig csak mintákat kaptam más Lancome termékek mellé, de mindig örömmel használom őket - szép fényük van, édeskés cukorkaillatuk és ízük, ezen kívül szájfényhez képest elég tartósak is. Hideg időben sokat segít a hidratáló hatásuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Pandácska

2013. augusztus 10.

Nem szeretem a szájfényeket, de Őt igen. Finom az illata, nagyon keveset kell felvinni belőle, szinte mondhatjuk, hogy nem ragad, tartós, tényleg szuper termék!!! Melon árnyalatban használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

wishes

2013. július 15.

Nagy szerelemben égek ezzel a kis tüneménnyel, nem csoda, hogy ikonikus termékké nőtte ki magát. Nálam pl azon kevés termékek közé tartozik, amikről becsukott szemmel megmondom, hogy ez egy high end-es sminkcucc.
Eddig ő a legtartósabb szájfényem, finom gyümölcs vagy édesség illatú, nem ragad, szuperül hidratál, jól kitölti az ajak ráncait és tükörfényszerűen csillogóvá teszi az ajkakat! Télen sajnos kicsit nehezebb kinyomkodni a tubusából, mert elég sűrű.
Hosszútávon nagyon is megéri beruházni rá, mert szinte alig fogy, de én arra szoktam rá, hogy ebayről kis kiszereléseket rendegetek.

Eddig ezeket szereztem be:
#Baby Doll: Ez az egyetlen, amit teljesen sikerült el is fogyasztanom. :) Meleg babarózsaszínű, az ajkaim egységessé, kissé halványabbá változtatja, és isteni Bourbon vaníliaillata van.
#Watermelon: Ő volt az első, és még mindig megvan. Az illata (mű)dinnyés, és kissé sötétebb, tiszta vizes fényt kap tőle a szám.
#Dreamsicle: Édeskés illata van, és lilás fagyospink a színe. Akiknek jól állnak a hideg színek, azok imádni fogják, de én sajnos kissé melléfogtam ezzel a színnel.
#Vanilla Soul: Müller outlet kiárusításon vettem potom pénzért, és mikor az utóbbi hetekben elveszettnek hittem, komolyan szomorkodtam miatta (szerencsére előkerült, a 28. táskámban lapult...). Töményen fehér színűnek látszik, de csak a sűrűn hintett ezüstös-narancsos-sárgás-csillámpigmentektől tűnik annak. Tökéletesen letompítja az ajkak színét, füstös szem mellé ez az egyik kedvenc ajakkozmetikumom. Az illata pedig a nevéhez hűen fincsi vaníliás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

Eddig ezeket szereztem be:

Lorelai

2013. június 29.

Fantasztikus ez a szájfény! Én a Hip Hop Apricot nevű, barack árnyalatot birtoklom, ami egyébként felkenve simán színtelen. Finom illata van, de igazán 2 dolog miatt imádom: az egyik, hogy nagyon tartós (persze csak ha nem gyilkoljuk túlzottan evéssel-ivással), egyszer kipróbáltam, és reggel 7-kor felkenve még délben is látszott a számon. A másik a hidratáló hatása, egyértelműen a legjobb, amit valaha használtam, sok ajakápolót ver szerintem.
Az egyetlen hátránya a csomagolása, ami miatt én nem mertem még utaztatni, de nem is fogom, mert az a típus, ami ha megnyomódik, a következő használatkor "ömlik". Mindent összevetve nagyon jó, én nagyon szeretem, újravenném (valamilyen akció keretében, mert húzós az ára).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

babyface

2013. május 27.

réges-régen birtokoltam őt egy "kisebb" összegű sasás rendelés után... tényleg nem csoda, hogy ennyire favorizálják mindent tud amit egy szájfénynek tudnia kell! én nem ringatom magam abban az illúzióban, hogy létezik ragadásmentes tartós szájfény. igen is kell ragadnia, de azt tegye a leggyengédebb módján. ő pont ezt teszi. egy csodás rózsaszínes árnyalatot birtokoltam, emlékszem az illata is mennyei volt. :) összetevőket elnézve már lehet nem venném újra. igyekszek szájfényben is tudatosan választani :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

smijagold

2013. február 16.

A világ legjobb szájfénye.Tartós,nagyon sokáig elég úgy is hogy napi 3-4-szer felkenem.Már lassan egy évtizede használom de még nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Nessy

2013. február 13.

A szín, amit megvásároltam az Exotic Bomb, rozsdás, de áttetsző, csillámos árnyalat, édi madárkás tubusban, egzotikus gyümölcsillattal. Rólam tudni kell, hogy nem szeretem a szájfényeket, pláne ami tubusos és csillámos...:-D Ennek ellenére van azért persze...de sosem gondoltam hogy egy ilyen drága darabot is beszerzek majd. Úgy gondoltam nekem nem éri meg. Viszont le volt árazva, így gondoltam kipróbálom miért szeretik annyian. Ohh, hát már értem!!! Nem ragacsos, nem nehéz, nem olvad le az ajkakról és tényleg hidratál. Délelőtt Carmexeztem, délben Chubby Stick-et használtam, de ez a szájfény azért még tudott puhítani a számon. Ezt tényleg ki kell próbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.