Lancôme

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2024. március 26.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra-fényesé varázsolja az ajkakat, miközben kényelmes érzetet ad. Hihetetlen mód kondicionálja az ajkakat. Természetesen áttetsző hatást ad.

9 árnyalatban kapható

Ár: 5000ft , Eladó: Lilith78
Állapot: Keresem, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 5000 , Eladó: Peteritimea
Állapot: Új , Helyszín: Sopron, fizetés: Banki utalás után bármilyen módon fel tudom adni

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

guccigirl

2013. február 7.

A sok pozitív vélemény mellett biztosan nagyon népszerűtlen leszek a negatív véleményemmel, de... A világ egyik legjobb szájfényétől, aminek megkérik az árát, joggal várhatja el az ember, hogy tökéletes legyen minden tekintetben. Én a Once upon a day sorozatból a szerdai Cherry Clafoutis-t vettem meg. A színe elméletileg babarózsaszín, gyakorlatilag majdnem egyező a szám színével. Az ígéret tükörfény, a valóság szolid csillogás. Kopni ugyanúgy kopik, nem éli túl az evést, ivást, csókot sem. Legutóbb egy 600Ft-os NYC szájfényt használtam, és nem mondom, hogy veri a Lancome 5900Ft-os csodáját, de megüti azt a szintet, tizedáron. Persze jó érzés, hogy egy csipetnyi luxus lapul a táskámban, de az, hogy ez a legjobb, számomra nem igaz. Úgy érzem, hogy nem egy csúcsszuper szájfényt vásároltam, hanem egy csipetnyi életérzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

kakaska

2013. január 11.

Nekem nagyon bejött ez a szájfény, egyik kedvencem. Dreamsicle nevezetű árnylatban van meg. Vigyázok rá, nem akarom nagyon hamar elhasználni. :) Kifejezetten csillogós, halvány rózsaszín, vattacukorszerű színe van és tényleg nem ragad, kényelmes viselni. Finom, egy cseppnyi vaníliaolajra emlékeztető illata és íze van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 11.

Csibecsont

2012. november 16.

Imádom, ízre-illatra mindenre. Az egyetlen amit egyenesen gyűűűlölök benne, hogy ha még tele van, és berakom a táskámba, megnyomódik, és képes kifolyni... vagy akkor jön a meglepetés, amikor a kupakot veszem le... szájfényáradat mindenfelé. Maga a termék viszont nem is lehetne jobb, nagyon szép színekben kapható, amiket állandóan változtatnak is... nálam ötös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

Guttmann Natasa

2012. október 31.

Ha szájfény, akkor Lancôme Juicy Tubes!
A Natural vonal mesebelien naív, Origin 124-es árnyalatát választottam. Kapható még korallzátonyra vagy gumicukorra hajazó árnyalatokban. Lélegzetelállítóan tartós, természetes fényt ad. Pillanatok alatt rendbe hozza a dehidratált ajkakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 31.

Ha szájfény, akkor Lancôme Juicy Tubes!

Anni

2012. szeptember 26.

Juicy tubes... hmm!
Kipróbáltam a parfümériában a Marshmallow Electro halvány rózsaszín fényt, majd tettem pár "próbakört", és miután arra lettem figyelmes, hogy többen is fókuszálnak az ajkaimra, valamint begyűjtöttem néhány extra bókot - csajoktól is, arra az elhatározásra jutottam, hogy drága - nem drága, nekem kell! Ennek már több éve, azóta szettekben szerzem be, leginkább "duty free" üzletekben.
Nagyon szeretem az illatát, az összes létező árnyalatát. Megunhatatlan. A kis 7 ml kiszerelésűek a kedvenceim.
Na jó, igaz, egy picit ragadnak (számomra nem annyira zavaróan), ami persze nem lenne elfogadható és megengedhető ilyen ár mellett, DE... én még ezt is elnézem nekik :0)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Juicy tubes... hmm!

MissM

2012. szeptember 23.

A legtartósabb szájfény, amit valaha vettem! Nagyon szeretem, az illatát is, a színét, mindent. Tényleg egy nagyon jó szájfényt, órákat is kibír :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Fenolia

2012. augusztus 8.

Nagyon tartós. Szép, sima, fényes ajkakat lehet vele kreálni. Sokáig elég egy tubus és isteni illata van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

lynus

2012. augusztus 7.

Nálam nagyon nagy kedvec!!! Természetesen csillagos 5-ös!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Nálam nagyon nagy kedvec!!! Természetesen csillagos 5-ös!!!

Pocok1972

2012. július 5.

nekem is ragacsos, nehéznek éreztem vele a számat, a könnyebb szájfényeket kedvelem. a színe tetszett, íze sem volt rossz, de nem veszek többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 5.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. július 3.

Szerintem ragacsos, és ha kinyitom a számat, a ragacsok összeállnak fonallá. A színe szép, íze, illata finom, de nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 3.