Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,99 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2017. szeptember 17.

Kiszerelés:   3,99 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Feltölti, átalakítja és újraformálja az ajkakat. Nedvesség bezáró komplex-el akár 8 órán át megőrzi az ajkak hidratáltságát. Extra védelmet nyújt a káros UV sugárzás ellen.

kormika

2015. április 12.

a tartóssága egyszerűen nulla. a rimmel-catrice rúzsom tud ennyit 1500 ft-ért. csalódtam, a márkája miatt sokkal többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Battike

2015. március 9.

Még anno árultam itt egy teszter változatát egy régebbi kiadásnak amit egyszer kipróbáltam. Mivel nem vette meg senki, ezért újra elkezdtem használni és azt kell mondjam, hogy nagyon hülye lettem volna ha eladom. A színe (rhodolite rose) valami fantasztikus, nagyon jól mutat számom, tök különleges, ezért nem is értem elsőre miért nem jött be.
A tartóssága nem a legjobb ezért csak 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

A tartóssága nem a legjobb ezért csak 4 csillag!

killerqueen

2014. október 8.

Nagyon jo ruzs, de nem veri a L'orealt semmilyen szempontbol, es az sokkal olcsobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

Mini22

2014. április 26.

Nem a legtartósabb rúzs, de nagyon szép színekben van. Én egy pirosat vásároltam. Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

lollypoppy

2014. február 26.

Nem túl tartós, cserébe viszont jól hidratál. Egy visszafogott nude színűm van belőle, amit nagyon szeretek, de azért még jobb lenne, ha ritkábban kellene újrakenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 26.

Trixi

2014. február 25.

Jól hidratál, és tényleg teltebbnek tűnik tőle az ajkam. A 250-ös beige mirage árnyalat barackos nude, szép a színe, egy rétegben is jól fed. Ugyanakkor nagyon gyorsan kopik, egyáltalán nem tartós. Szerencsére nem egy kiszáradt szájat hagy maga után. Nagyon túl van árazva. Egyre több Lancome termék csalódás számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 25.

despoina

2014. február 21.

Mintám volt csak belőle, ilyen mini rúzs kiadás. Bár hónapokig használtam. Egy rószaszínes árnyalat és egy nude. Nagyon szép színek, az illata is kellemes. Tény hogy nem tartós rúzs de jól hidratálta a hidegben is az ajkaimat. Bár eredeti áron nem venném meg....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Mandi

2014. február 11.

A tartosaga a nullával egyenlő, ebből kifolyólag csak ritkán használom. A tokja szép es persze nagyon tetszik hogy mágneses, ezért tényleg megérdemel egy csillagot. A catrice ruzsaim százszor jobbak, arról nem beszélve hogy negyed annyiba kerülnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

fdorottya

2014. január 31.

Sokkal többet vártam a márkától, de sajnos csalódás lett belőle! Semmivel sem tart tovább mint egy 500 Ft-os rúzs. Talán nem szárít annyira!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

ltdorci

2014. január 5.

A 304-es árnyalat van meg, imádom a színét, a lágy, krémes állagát és a hidratáló hatását. A tartóssága nem a legjobb, főleg az árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Antioxidánsok: Madecassoside, BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag