Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,99 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2017. szeptember 17.

Kiszerelés:   3,99 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Feltölti, átalakítja és újraformálja az ajkakat. Nedvesség bezáró komplex-el akár 8 órán át megőrzi az ajkak hidratáltságát. Extra védelmet nyújt a káros UV sugárzás ellen.

annama

2013. november 26.

Nagyon szép, vizes hatású, ecset nélkül is könnyû felvinni, de ezért az árért lehetne tartósabb.

update: meg kell követnem ezt a rúzst, mert bizony mégis tartós. Csak a kezdeti csillogó, vizes hatás múlik el gyorsan, a bőr finoman szinezett marad még órákig. Mindig a táskámban van, könnyű és "veszélytelen", akár tükör nélkül is használhatom, annyira szépen elterül a szájon. Akik nem szeretik a krémes, feltünő rúzsokat, azok ezt szeretni fogják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 26.

Tittina

2013. június 29.

Rajtam egy rúzs sem tartós (kivétel a Max Factor folyékony rúzsa), de ez tartja a negatív rekordot. Hidratál ugyan, de nem ilyen célból adok ki ennyi pénzt egy rúzsra. Sajnos a színe is mellényúlás volt, nem áll jól nekem a bronzosbarna, de ez nem a rúzs hibája. Összességében, túl drága ehhez a minőséghez, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 29.

sophienural

2013. május 14.

Egy életérzés, egy krémesen puha, illatozó csoda. Ez a rúzs egy álom,a nőiesség maga! Az én elméletem bármilyen termék vásárlása esetén az, hogy minőséget kell választani és azt a minőséget a saját világunkra kell formálni. A rúzs lényege nem az, hogy magamra pacsmagolok valami élénk "divatos" csodát! A rúzs - az ízig-vérig nő mindennapi kelléke- a saját színünk, a saját formánk kiemelésére való, arra h csalogassa a szemeket! És a Lancome L'Absolu teszi ám a dolgát! Hidratál és csodás egyenletes fedést ad. Maradok hű szerelmese a Rose Rhapsodie (354) árnyalatnak!

* sajnos le kell vonnnom egy csillagot, mert bár imádom, szeretem, kell nekem -tényleg nem marad fent tovább pár óránál. Nekem ez nem elég indok h ellene forduljak, hisz olyan gyönyörű, de nem kaphat 5*-ot többé.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

gothmarypoppins

2013. január 26.

Lehet hogy hidratál, lehet, hogy szép a színe, de lemászik a szájról. Köszönöm, hogy fertőzésveszélyre fittyet hányva kipróbáltam a csodaszép ibolyaszín árnyalatot, fél óra, és egy lila gyűrű maradt csak belőle, a szám szélén, de az is valószínűleg a kontúrnak használt szemceruza volt, köszönöm, hogy nem adtam ki ennyi pénzt egy viselhetetlen rúzsért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

turbolya

2012. december 30.

Krémes állagú, bársonyos, nagyon szépen terül, észrevétlen érzés a viselete, és szinte ápoló hatást fejt ki. Igen ritkán használom, mert nem a szokásos színtartományomban mozog a példány (ajándékba kaptam), de meghökkenve látom, hogy így is elfogyott már a háromnegyede, szóval rendszeres használat mellett igen gyorsan apadhat. A többiekkel megegyező tapasztalatom, hogy nem tartós, olyannyira, hogy rajtam mindenféle rúzs kibír egy napot, ez viszont tán egy órát sem. Ugyanakkor nem áll össze barázdákba, nem gond felfrissíteni. Mindennel együtt elegáns darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 30.

VanilleLana

2012. május 21.

Ez egy sima kevésbé pigmentált piros rúzs.. (mármint nekem piros van, nem tudom milyen árnyalatai vannak). Annyira nem jött be, ritkán használom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

norci

2012. április 14.

Caprice (132) árnyalatban van meg. Meglepően fényes, amit egy vöröses rúzs esetén én nem annyira szeretek. Krémes, illatos textúrájú, de csak közepesen tartós. Nem lett nagy szerelmem, de lehet, hogy csak az árnyalat enyhén narancsos beütése miatt történt így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

M. Noémi

2012. február 21.

Nekem piros van, igaz, hogy nem extra tartós de az egyik kedvencem. Az illata meg csodás. Krémes meg hidratál is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

loraren

2011. november 21.

Évek óta nem használok rúzst, csak szájfényt. Ezzel akartam visszatérni vissza a rúzsozók közé, hát el is ment a kedvem megint jópár évre. Élénkebb árnyalatot vettem, nagyon kenődött és egyáltalán nem volt tartós. Csalódás. Csak azért nem egy csillagot kap, mert nem szárította a számat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 21.

Tenshi_ligth

2011. október 24.

Gyönyörű színe (a 131-es van meg) és egyáltalán nem szárít vagy irritál. Tartósnak tényleg nem tartós, de akkor is csillagos ötös *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 24.

Antioxidánsok: Madecassoside, BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag