Lancôme

Ár:   9890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2016. szeptember 22.

Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Az új L'Absolu Rouge hosszan tartó, erős fedést biztosít. Intenzív, feltűnő színek - fényes, matt és krémes árnyalatokban.

Lancôme L'Absolu Rouge Ajakrúzs - új, bontatlan
Ár: 1500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost
Ár: 3500 Ft , Eladó: lolliheya
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd, fizetés: Foxposttal tudom küldeni a terméket.

0bikbik0

2021. december 30.

L’Absolu Rouge Ruby Cream típusból a 133 Sunrise Ruby árnyalatom van.
Nagyon tartós, nagyon krémes. Nem túl csillogó, de nem is matt.
A formája miatt pontos vonalak húzhatóak, szépen terül.
Nem kopik még a szélein sem, tartós, de nem szárít.
Szép és praktikus a csomagolása, ez külön tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 30.

L’Absolu Rouge Ruby Cream típusból a 133 Sunrise Ruby árnyalatom van.
Nagyon tartós, nagyon krémes. Nem túl csillogó, de nem is matt.
A formája miatt pontos vonalak húzhatóak, szépen terül.
Nem kopik még a szélein sem, tartós, de nem szárít.
Szép és praktikus a csomagolása, ez külön tetszik.

Bonnieoo7

2021. december 20.

Kiváló rúzs a maga nemében, nekem a 381-es árnyalat van meg. Apró diszkrét csillámai tökéletes megjelenést kölcsönöznek. Enyhén rózsaszín, pont ideális mértékben, ha ecsettel viszem fel akkor a legszebb, de ez igaz minden rúzsra. Már félig kikentem, pedig 4 éve van meg, s még mindig finom illata van és nem változott meg az állaga számottevően. Szeretem a tetején pattintós megoldást, ha táskában visszük magunkkal akkor nem történhet meg, hogy magától leessen a kupakja. Gyönyörű a tokja, látszik, hogy luxustermék, viszont nekem nem nagyon hidratál. Tartóssága nem rossz, de 1 picit többet vártam az ára alapján. Ha elfogy mindenképp szeretném újra, de más árnyalatban is szívesen kipróbálnám.👄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 20.

Nigea88

2021. október 3.

Kis kiszerelésben vettem meg és teljesen odavagyok érte. Csodaszép a színe, jó viselni és tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 3.

piroslili

2021. augusztus 16.

Tökéletesen pigmentált, nagyon könnyű használni, tükör nélkül is szépen fel lehet kenni. Nekem tartós, és jó a textúrája is.
Nem matt, nem ül bele az ajakba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Nem matt, nem ül bele az ajakba.

blackrainbow

2021. április 25.

Nagyon szép! Pigmentált, könnyű felvinni, egész tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

Nagyon szép! Pigmentált, könnyű felvinni, egész tartós.

VanillaBlossom

2021. január 13.

Nemrég vettem meg a Rose Rhapsodie (354, CREAM) árnyalatot.

+ Nagyon kellemes, lágy, alig érezhető illata van.
+ Gyönyörű és igényes a csomagolása.
+ Nagyon kellemes az állaga, még akkor is jól mutat, ha kicsit szárazabb a szám a kelleténél.
+ Gyönyörű a fénye és a színe is.
+ Meglepően tartós. Nincsenek irreális elvárásaim egy ilyen finisű rúzzsal szemben, de ez a kis csoda jó magasra tette a lécet! Reggel felkenem és egészen ebédig a számon is marad még akkor is, ha eszek, iszok, beszélgetek.

- Minden szín változik annak függvényében, hogy milyen fényben látjuk. Viszont ez az árnyalat - annak ellenére, hogy egy szép, krémes rózsás rúzsról van szó - egészen barackos bézsessé változik, ha a kelleténél akár csak egy parányival is sárgásabb a fény.

Mindig elvarázsolnak az újdonságok és mindig a legújabb rúzsom a kedvencem. Némelyik darab sokáig velem marad, némelyikre ráunok pár hónap után. Ez volt az első, de a teljesítménye alapján biztosan nem az utolsó Lancome rúzsom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Nemrég vettem meg a Rose Rhapsodie (354, CREAM) árnyalatot.

+ Nagyon kellemes, lágy, alig érezhető illata van.
+ Gyönyörű és igényes a csomagolása.
+ Gyönyörű a fénye és a színe is.

evipapp1990

2020. május 20.

A legjobb rúzs, csak ezt használom. Tökéletes párosítás a fekete hajamhoz és barna bőrömhöz. Nem maszatol, tökéletesre szárad. Hibátlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. március 11.

A nőnapi 20 %-os kedvezményt kihasználva vettem meg a 250 Beige Mirage árnyalatot. Ez egy csodás nude árnyalat, szőkéknek médium neutrál bőrszínnel kifejezetten bájos. Krémes, szatén fényű. A rúzstok egy csoda, forgattam egy pillanatig, hogy rájöjjek, hogyan nyílik. Sajnos a Lancome rúzsok megszokott, erős és retró pacsuli illatától engem kiráz a hideg, és ez a rúzs is ilyen, de szerencsére hamar elillan. És a rúzs is hamar elillan a számról, úgyhogy a hosszantartó fedés ígéret marad. Ettől eltekintve kellemes viselet, hidratáló, és tényleg szép árnyalatú, igényes külsejű rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 11.

Zsann

2019. december 29.

Tartós, nem szárít. Szépen fed, nem maszatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Tartós, nem szárít. Szépen fed, nem maszatol.

Marcipancica

2019. november 30.

Nekem a matt verziója van meg, 290 Poem árnyalatban, és nagyon szeretem. Szuper a fedése, tartós, nem kenődik, nam maszatolódik, és nem szárít ki. Ez az árnyalat egyszerre játékos és elegáns, csak ajánlani tudom. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag