Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 2750postával /5ml , Eladó: Nettuska

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

powdergirl02

2022. április 18.

Az első Lancome parfüm, amit kipróbáltam. Kellemes, édeskés illat. Nagyon tartós a bőrömön, de a ruháimon nem annyira.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 18.

Lanita86

2022. április 10.

Hű, kegyetlen.
Nagyon kellemetlen, szúrós szaga van, olyasmi, mint a dauervíz. Megszabadulni nem lehet tőle, 2x mostam le a csuklóm szappanos vízzel, de ragaszkodik.
Mintát kaptam rendelés mellé, egyetlen fújás volt és most attól szenvedek. Érdekes, hogy másoknak ízlik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 10.

Hű, kegyetlen.

Bridge29

2021. december 4.

Férjem lepett meg vele születésnapomra. Először nagyon gyümölcsös jellegű volt kifujas után,de ez szépen szelídült. Nem érzek körtét,valami gyümölcssalis inkább.A kabátomon egy hét múlva is érezni. második alkalommal már kicsit másabb lett a leszáradása, meg-megcsapja az orrom valami fenyő jellegű illat kicsit férfiasnak hat,ami fura mert nincs is benne,de tetszik. Vajon melyik összetevő csinálja? Az eleje tényleg édes de nem gejl . Összességében tetszik. Még azért tesztelés alatt áll, de eladni tuti nem fogom,mert gyönyörű. Közben eszembe jutott mire hasonlít a leszáradása, rajtam decadence illata lett , olyan mint annak a leszáradása olyan mély zöld ( decadence fejilllatat nem szeretem csak a leszáradás utanit) jah és meg is van a papirusz teszi 😀 megnéztem az a közös bennük

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 4.

Lupiluuu

2021. szeptember 21.

Szégyen vagy sem, de ez az édes, szexinek kikiálltott illat az én nagymamám kedvenc parfümje 😜

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Nemtudoommm

2021. szeptember 21.

Nagy csalódás, 10perc alatt nyom nélkül el illan az illata.. ez mégis hogy lehet? Még egy testpermet is tartósabb
Csak azért kap 2 csillagot mert nem !lenne! Rossz az illat ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Csak azért kap 2 csillagot mert nem !lenne! Rossz az illat ..

Oila

2021. szeptember 11.

Ez volt az az illat, amit pont akkor kívántam meg, amikor anyagilag nemigen engedhettem meg magamnak, ezért sokat vártam rá, akciókat lestem, és végül enyém is lett, rögtön 100 ml edp szinte egy 30 ml-es áráért. Viszont talán épp a sok várakozás, álmodozás, késleltetés miatt az eufória, amit vártam a kifújásakor, valahogy elmaradt..... nem is értem, mert a Müllerben a világ legfinomabb illatának éreztem. Aztán mintha mégis hiányozna belőle valami.... ami biztosan megvan, mégpedig meseszépen: sötét, érzéki, izzó misztikum, kissé karcos kávé és füst, megosztó édesgyökér, megint csak füstös és karcos karamell, bíborvörös rózsa aszalt epres, édes felhanggal. Amit nem érzek benne, és ami hiányzik nekem: a körte és a citrusok frissessége, ami az én bőrömön egyáltalán nem jön elő...... így is csillagos ötös illat, de szeretem frissíteni még mással is, főképp nappalra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

piroslili

2021. augusztus 16.

Nagyon szeretem, de már csak estére használom, mert nappalra nekem túl sok, elnyom. Vannak ennél jobb parfümök.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Kicsimoomin

2021. június 13.

Már illatjegyei alapján is egyértelmű, ez egy édes illat. Nyáron rajtam nem azért nem működik, mert túl sok, esetleg fojtós vegyi fegyver lenne, épp ellenkezőleg. Meglapul rajtam. Hűvösebb napokon jelzi, hogy jelen van, de ezt sem tolakodóan teszi. Szexi, nagyon édes, de nem gejl és egysíkú. Aki nem szereti az édes illatokat, kerülje el messziről önvédelemből. Aki szívleli az édes illatokat, receptre kéne felírni számukra a beszerzését! Összetett, szépen kidolgozott illat, tartóssággal, kellemes hatósugárral. Imádom! Üvege ugyanolyan szép, kidolgozott, játékos, mint maga az illat. Azon ritka parfümök közé tartozik, ami azért kap csak 5 csillagot, mert nincs lehetőség többet adni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

Lovemyhair

2021. május 21.

Kedvenc parfümöm, komoly, nőies illat, viszonylag tartós, de a nap folyamán néha újra kell fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 21.

bernadettrea

2021. április 14.

Nagy kedvenc parfüm. Inkább télen-ősszel szeretem használni.
Komoly nőies illata van, nem az a fiatalos üde illat.
Nekem nagyon bejött. Mindig rengeteg bókot kapok amikor viselem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Nagy kedvenc parfüm. Inkább télen-ősszel szeretem használni.
Komoly nőies illata van, nem az a fiatalos üde illat.
Nekem nagyon bejött. Mindig rengeteg bókot kapok amikor viselem. :)

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.