Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 12.000 Ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átadás Budapest Kálvin téren
Fújos Lancôme La Nuit Tresor
Ár: 4000 , Eladó: Helenbeak
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes, posta

bernadettrea

2021. április 14.

Nagy kedvenc parfüm. Inkább télen-ősszel szeretem használni.
Komoly nőies illata van, nem az a fiatalos üde illat.
Nekem nagyon bejött. Mindig rengeteg bókot kapok amikor viselem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Nagy kedvenc parfüm. Inkább télen-ősszel szeretem használni.
Komoly nőies illata van, nem az a fiatalos üde illat.
Nekem nagyon bejött. Mindig rengeteg bókot kapok amikor viselem. :)

aydua

2021. április 6.

Erőszakos, kiabáló, émelyítő förtelem. Egyetlen illatjegyet sem érzek, csak egy nonstop "needs to feel sexy" utánérzést. Elnézést mindenkitől, nekem ez komplett csömör.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

nagyediterika

2021. március 23.

Update: valahányszor magamra fújtam a télen, mindig nagyon sok elismerő bókot kaptam, de megtanultam, hogy max 2 fújás elég!
Eskü, hogy valahányszor használtam, a kürtőskalács jutott eszembe, egy az egyben! Karamellizált cukor, pici füst, ami körbelengi az árusok bódéját... gyümölcsös és vaníliás jegyek teszik tökéletessé ezt a kulináris (?) élményt!
Odáig vagyok érte meg vissza, annak ellenére, hogy a vanília és az egyéb ilyen nyalánkságok nem szoktak bejönni parfümökben.
Csakis és kizárólag télire ajánlanám, főleg esti alkalmakra.
Az üvege is nagyon kis csajos, elegáns, rafinált, szexi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

Csakis és kizárólag télire ajánlanám, főleg esti alkalmakra.
Az üvege is nagyon kis csajos, elegáns, rafinált, szexi.

Yeticica

2021. március 12.

Micsoda illatrobbanás történt a bőrömön, amikor felfujtam a csodás napsütésben, erős szélben! Kapkodta a gyümölcsös, édes jegyeket a szél jobbra, balra és a kislányom azonnal megjegyezte, hogy isteni kürtős kalács szagom van 😀
Én gyümölcsöket éreztem, aztán hamarosan érkezett a hőn szeretett, rajtam egyértelműen pacsulis alapillat, ami másik 2 flankerben is megvan. Végül, kb egy óra múlva pedig megérkezett a tömjén, a kávé és az edesgyökér is.
Sajnos rajtam kissé dominansabbak a kesernyés jegyek a kelleténél, és a karamell t sem csipem, de még így is megvennem ha nem létezne a caresse vagy az edt.
Elképesztő egy illat, az már biztos. És ha jó kezekbe kerül, szerintem inteligens is. Mert remekül egyensúlyoz a kedves, bújós és a végzet asszonya illat között. Sőt még egy adag közönségesség is el van rejtve benne - ezért is kell okosan adagolni. Ha ezt felfujja valaki a szokasos fül mögé, csuklora, hajra, dekoltázsra (kb4-6 fújás), hát azzal egyrészt gyilkolni lehet, másrészt ordenáré lesz az összhatás. De ha csínján bannak vele, szerintem bárhová viselhető, barmikor. Tökéletes szignatura jelölt!
Fufu biztos, hogy marad, egyelőre mértékletességet gyakorolva üvegében nem veszem meg (az edt-t viszont szeretném nagyon). De ha járnék bulizni, vagy csak egyáltalán valahova (bárba, pubba, koncenrtre), azonnal megvennem a meseszép, üveget.

.....lehet egy 30 ml-sre mégis benevezek 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

.....lehet egy 30 ml-sre mégis benevezek 😀

Firenzisz

2021. március 11.

Igazán különleges illat, erősen dominálnak az alapjegyek. Tartós, több órán át érezni, inkább esti programokhoz passzoló viseletként vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

netcicus01

2021. március 11.

Másik nagy kedvenc illatom a Hypnose mellett :) Inkább őszi-téli illat, elég édes és erőteljes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

nikolett93

2021. február 7.

Gondoltam kipróbálok egy édesebb illatot, hiszen a párom ezeket kedveli. Számomra ez olyan semmilyen, fújáskor nem kellemes az illata, azután pedig egyáltalán nem érzem magamon. Páromnak persze tetszett, szóval nem pontozom le. Aki nem kedveli az édes illatokat, véleményem szerint teljesen feleslegesen próbálkozik ezzel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

balazskrisztii

2021. január 30.

Édes, de van benne valami kesernyés is, számomra titokzatos, mély illat. Évek óta nagy kedvenc

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

Nettuska

2021. január 28.

Up: Jöttem áradozni.❤️ Tényleg megunhatatlan levakarhatatlan egésznapos,minden nap ő a kiválasztott. Egyszerűen nem akarok mást fújni. Rengeteg illat tesztelés után is ő a legtartósabb legszebb illat, ő én vagyok. Mindig megjegyzik milyen jó az illatom.
Kedvenc illatom, megunhatatlan, édes füstös és nagyon tartós. Imádom. Sok fújóst elhasználtam belőle,most üveges beszerzésére készülök.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Helenbeak

2020. december 27.

Finom illat de nekem nagyon sok. A tömény vattacukor jut at eszembe amikor használom. Tartossága a levakarhatatlan kategória. Téli illat, nyáron tömegpusztító fegyver. Megadom a max pontot, de csak olyan próbálkozzon vele aki tényleg szereti a tömény édes illatot. Sajnos nekem fáj a fejem tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.