Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 13000 Ft , Eladó: Lyndolin
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Lancome La Nuit Tresor edp 75 ml
Ár: 19990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Lilu003

2019. szeptember 12.

A legerősebb és legtartósabb parfüm, amivel valaha találkoztam. Nagyon édes,mégis kellemes illat,de nekem egy kicsit sok. Nagyon sokan szeretik, amit meg tudok érteni, én mégsem tudom hol tudnám kihasználni ezt az illatot. Az üvege rabul ejtett, talán majd egyszer beszerzem, de pillanatnyilag messziről csodálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Luller

2019. augusztus 22.

Télen-nyáron szeretem! Nyáron mértékkel, ahogy télen is :) Ez az az illat, amit mindig megdicsérnek rajtam, úgy ahogy a LVEB-t is! Top 5ben van a Tresor, és tavaly télen került oda! Csodálatos, tartós, szexi, nőies, nem 20as korosztálynak való! 30-40 körülieknek és attól fentebb! Érett, tudatos, határozott , mégis bújós , bájos, kedves és letaglózó. Színházba járós , karácsonyfa alá ülős-mackónadrágos, bármikor-bárhol hordós. Összességében mégis azt kell mondjam, hűvösebb időszaktól a kemény téli hidegekig nagyon finoman ölel át! Nyáron csak mértékkel és alkalmakra fújom fel. Mindenképpen szerelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Dorothy13

2019. augusztus 18.

Az itteni vélemények alapján kerestem ma őt meg, biztos voltam benne, hogy valami finom illatról lehet szó, hát nagyon nem:(
Számomra az autó illatosítójával egyenértékű, olyan az illata leszáradás után, hogy émelyeg tőle a gyomrom, sajnálom.
Amikor először kifújtam,- és pedig még magamon is kipróbáltam- viszonylag tetszett az illat, izgalmasnak ígérkezett. Majd eltelt pár perc, és átváltozott valami olyanná amit én messziről kerülök ha lehet:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

ddorcsika

2019. július 13.

Nagy illatfanatikus vagyok, de ez eddig a legtartósabb parfümöm, nagyon kevés kell belőle. Inkább téli illat, nyáron megfolytana. Most kipróbáltam a Musk verzióját, az nyáron tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Lupiluuu

2019. június 20.

Tömény erotika ez az illat... édesen füstös ,de nem az a karácsonyi mézeskalács fahéjas süti,hanem inkább egy forró nyári éjszaka jut róla eszembe,tánc ,szabadság,szenvedély ! Minden benne van ami az érzékiséghez kell....gyümölcsös kavalkáddal indít, a rózsa ,pacsuli ,karamell kissé elmélyíti ,füstössé és csábítóvá teszi,majd krémesedik a pralinéval ,aztán lecsitul ès marad az édesen kacér füstös vanília. Micsida ízbomba! Extra szexi ,vagánycsajos illat ami nagyon határozottan jelen van ,körbeölel és rabulejt😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

roczeir

2019. június 15.

Nagyon tartós, tömény, inkább esti és téli illat számomra. Nagyon kedvelem, de nem az a parfüm, amit újra és újra megvásároltam, hanem inkább, ha olyan hangulatom van, akkor használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

neska

2019. május 28.

Az egyik legkedvesebb illatom. Nagyon tartós, édes, kellemes, bújós. Főleg alkalmakra használom vagy a hűvösebb időszakokban. Nyárra nagyon tömény. Az üvege a kis rózsával pedig gyönyörű!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

ciska

2019. május 21.

Teljes szerelem ez az illat! :D Iszonyat tartós, és órák után is lehet még érezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Majestic

2019. május 13.

Szeretem. Kár ezt tovább magyarázni :D
Néha gellert kapok, hogy kéne egy új illat (mert már én megszoktam magamon), de rájövök a boltban, hogy még mindig ez tetszik.
És igen, fogok még venni, és igen már többször meg is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Szeretem. Kár ezt tovább magyarázni :D
És igen, fogok még venni, és igen már többször meg is vettem.

nagyediterika

2019. március 31.

Eskü, hogy valahányszor használtam, a kürtőskalács jutott eszembe, egy az egyben! Karamellizált cukor, pici füst, ami körbelengi az árusok bódéját... gyümölcsös és vaníliás jegyek teszik tökéletessé ezt a kulináris (?) élményt!
Odáig vagyok érte meg vissza, annak ellenére, hogy a vanília és az egyéb ilyen nyalánkságok nem szoktak bejönni parfümökben.
Csakis és kizárólag télire ajánlanám, főleg esti alkalmakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Csakis és kizárólag télire ajánlanám, főleg esti alkalmakra.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)