Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 14500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 50ml / képen látható mennyiség, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+795 Ft)
Ár: 8000 Ft plusz postaköltség , Eladó: Erynnis
Állapot: Használt, kb 20 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: utalás után postán vagy foxposttal küldöm, vagy személyes átvétel Székesgehérváron

Jucccc

2020. március 30.

Egy hatalmas kedvenc ő is! Igazán dögös, nőcis, nem mindennapi illat, és nagyon tartós. Férjem kedvence rajtam. Gyakorlatilag ki nem állhatja, ha be vagyok fújva, számára a bőröm természetes illata a legkedvesebb. Ennek ellenére, ha ezt a mesterművel fújom magamra, mindig megjegyzi, hogy milyen jó ez az illat. Viszont ha kicsit többet fújok a kelleténél, akkor rám szól, ezt ugyanis könnyen túl lehet adagolni. 1-2 fújás elég belőle, de sajnos legtöbbször nem tudok annyinál megállni. A legnagyobb kiszerelést vettem meg, kb 2 éve, még mindig nem fogyott el (persze nem őt használom minden nap, ezért sem fogy gyorsan). Tartalékolok vele, bár átlagos hétköznapokon is szívesen használom, mert egyszerűen szeretem viselni, de azért ez alkalmi illat: így jeles eseményekre tartogatom. Kívül-belül csodás parfüm, remekmű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 30.

Cathi

2020. március 15.

Update 2: lanyok, ez a parfüm egy nagyagyu. Szexi, titokzatos, mely, hihetetlen nöies.
Nagyon örülök, hogy nem adtam el anno. Ereztem mar mason is, de rajta sokkal visszafogottabb, jolanyosabb volt. Rajtam üt, mint a bomba 😄

Próbáltam szeretni, de egyszerűen túl töménynek érzem, majdnem hogy fullasztónak, talán a tömjén miatt. Nem azt mondom, hogy nem jó illat, de számomra túl erős, ha egy fokkal 'visszafogottabb ' lenne, akkor a kedvencek közé tartozna. Így maradok a ricci ricci parfümömnél.
PS.: tartóssága viszont nagyon brutális (jó ertelemben)

UPDATE 1: most nyáron fújtam egyet magamra, mondom kipróbálom utoljára, és ha még mindig nem, akkor eladom. ÉÉÉS!!! érdekes módon nagyon jóóóó. féltem, hogy mivel nagyon erős parfüm, nem fog nyáron működni, inkább télen, de nagyon szuper, örülök, hogy nem adtam el.sokat persze nem kell fújatni, és csak este/éjjel buliba stb. használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

PS.: tartóssága viszont nagyon brutális (jó ertelemben)

Bettu

2020. március 11.

Nekem ~ 100-1 parfüm tetszik, amit hajlandó vagyok elviselni magamon egész álló nap. Szerettem volna parfümöt, így barátom kitalálta, hogy meglep egy parfümmel nőnap alkalmából. Mivel ismer, nem mert ő választani nekem, így hát elmentünk egy parfümüzletbe, ahonnan vagy 20 kis papírral tértünk ki. 😁 (nem volt rajtam már szabad hely)
Végül az összes tesztcsíkon lévőt ugyanolyannak éreztem, meg hát nyílván bőrön más, így visszamentünk másnap, és akkor láttam meg a polcon Őt. Valahogy egyből megfogott a külseje.
Levettem, fújtam belőle magamra és egy papírra is. Valamiért ott durván kapor illatot éreztem ki elsőnek, de tetszett mindkettőnek.
Gondolkoztam még a kistesóján (Nude), illetve a Folie-n (ennek kicsit más illata van, a Nude-nak szerintem egész hasonló.), de végül az illatminták alapján erre esett a választásunk, mégiscsak ő az anyaillat. Plusz netről rendeltük, mert ott szintén eredeti parfümhöz jutottunk, az 50ml-eshez a 35ml-es árán. :)) Járt hozzá egy Lancome-s nesszeszer, illetve a legújabb Lancome parfüm illatmintája. Gyönyörű díszdobozban kaptam, belevésve egy "SZERETLEK" felirattal, szóval azt hiszem mondhatom, hogy a barátom kimaxolta a nőnapot nekem. :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Agicaa

2020. február 25.

Nagyon nagyon vártam már, hogy az enyém legyen, s most karácsonykor a bátyámtól meg is kaptam ajándékba, ráadásul szettben, tehát van hozzá egy 50 ml-es testápoló is....yuppi! :-) Az üvege, s maga az illat is titokzatos, keleties benyomást kelt. Füstös, rózsás, ugyanakkor a leszáradása után kávés-mandulás finomság válik belőle. Teljesen az én illatvilágom, ahogyan az összes többi Lancome parfüm is, szerintem jelenleg ez a cég készíti a legjobb, legminőségibb illatokat. Az egyetlen dolog, ami miatt mégiscsak le kell vonjak egy pontot tőle, hogy a tartóssága nem közelíti meg a La vie est belle hatósugarát, amit pedig simán érzek még este is a reggeli fújást követően. A La nuit tresor jelenleg olyan 6 órás tartósságot mutat rajtam, utána szépen lassan bőrközelivé válik. Nem is értem, mert tutira eredeti a parfüm. Csak arra tudok gondolni, hogy most a bőrömmel valahogy ennyire kompatibilis csak, de jártam már úgy sokszor, hogy egyazon parfüm más és más arcát mutatta meg rajtam: egyszer hosszú órákon át éreztem magamon, máskor meg alig pár órát. Biztosan a bőrünk is változik párolgás szempontjából. Szóval továbbra is tesztelni fogom és jövök majd update-elni.

Update: Megkapja tőlem az ötödik csillagot is, ugyanis remekül teljesít rajtam az utóbbi időben, ráadásul több dícséretet is bezsebeltem a környezetemből, hogy milyen klassz ez az illat rajtam. Tartóssága ugyan még mindig nem nevezhető LVEB szintűnek, de bizony jó az a hatósugár, és csak hosszú órák után váik bőrközelivé az illat. Úgy tűnik tehát, hogy jól sejtettem én, hogy ugyanaz az illat eltérően "viselkedhet"rajtunk. Talán a jobb idő hozta meg a Nuit tartósabbá válását rajtam, mert ezek szerint a kevésébé hideg idő máris kedvezett neki. Szerelem illat ez, nincs mese. :-) Még azt is simán el tudom képzelni, hogy egészen nyár elejéig fogom tudni használni, mert rajtam nem az a nagyon nagyon édes bonbonillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 25.

Emeren

2020. február 5.

Én nagyon szeretem az "erősebb" illatú parfümöket. Nagyon sok parfümöt megszagoltam, nagyon sokból illatmintát rendeltem, mert szeretem kipróbálni vásárlás előtt, hogy hogy reagál az illat a bőröm természetes illatával.
Amikor ennek a parfümnek a mintáját magamra fújtam, akkor először tömény eukaliptusz illatot éreztem (én sem értem, hogy ez hogy lehetséges), így nem tetszett. Majd ahogy tettem-vettem (leszáradt az illat) nagyon szuper illata lett. A páromnak nagyon megtetszett. Mielőtt megvásároltam egy teljes üveggel, azelőtt többször is teszteltem, így a következőket szűrtem le (személyes tapasztalat):
- a mosogatást, kézmosást jól bírja (csuklóra fújva), abszolut nem gyengül az illat
- a kabátomon 3 hete folyamatosan lehet érezni, pedig a nyakamra fújtam
- 3-4 naponta mosok hajat, (a hajamra nem fújok parfümöt, mert szárít) de hajmosás előtt még lehetett érezni a parfüm illatát a hajamon, valószínűleg a nyakamról "tapadt rá"
- reggel fújtam magamra és este még éreztem.
Szóval a tartósságával nincs probléma.
Az illatról annyit tudok elmondani, hogy nem émelyítően édes, akkor meg sem vásároltam volna, mert alapjáraton nem szeretem a túl édes illatokat.
Szerintem (és a párom szerint is) nagyon dögös. Leginkább határozott nőkön tudom elképzelni. Abszolut nem "öreges" illat, persze nem is tinilányoknak való, szerintem 25-35 éves korosztálynak jó választás, akik már kinőttek a vattacukor illatból, de a Chanel parfümökhöz még nem értek meg.
Az biztos, hogyha elfogy, akkor újra veszem, mert kár lenne egy ilyen illatot csak úgy elfelejteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

- a kabátomon 3 hete folyamatosan lehet érezni, pedig a nyakamra fújtam
- reggel fújtam magamra és este még éreztem.
Szóval a tartósságával nincs probléma.

micsmics

2020. január 28.

Imádom, szeretem. Édes, tartós, Feltűnő, de véletlenül sem elcsépelt. Elkerülte a fősodor, nem lett se LVEB, se Sí, holott simán lekörözi őket minden szinten. Aki a klasszik Tresort keresi benne, az óriásit fog csalódni, semmi közük egymáshoz, míg az egy klasszikus illat, ez a kis piszok egy trendi dög a javából. Tulajdonképpen nyomokban sem találni az anya illatot. Ezt mondjuk én kicsit se bánom!

Ud.: Ősszel-novemberben elővettem újra, végre eljött az ő ideje.
Lelkesen fújtam és, és ledöbbentem. Megromlott. Életemben először romlott meg parfümöm....
A mázli, hogy valami a fejjegyek közül, mert ahogy eltelik pár perc ennek a jellegzetes romlott szagnak nyoma sincs. Konkrétan mindenki bolondnak néz, hogy semmi baja, sőt imádják ezt az illatot. Na ja, csak az az első 5-10 perc...
Ami kevésbé jó, hogy közel 35 ml-t kell elfújni viharos sebességgel...
Csillagot azonban nincs szívem elvenni tőle, mert annyira jó.
De szigorúan a legkisebb kiszerelésben legközelebb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

Ud.: Ősszel-novemberben elővettem újra, végre eljött az ő ideje.
Ami kevésbé jó, hogy közel 35 ml-t kell elfújni viharos sebességgel...
Csillagot azonban nincs szívem elvenni tőle, mert annyira jó.
De szigorúan a legkisebb kiszerelésben legközelebb!

Nettuska

2020. január 26.

Kedvenc illatom, megunhatatlan, édes füstös és nagyon tartós. Imádom. Sok fújóst elhasználtam belőle,most üveges beszerzésére készülök.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

kepviselofank

2020. január 25.

up: csak megvettem, nem bírtam ki. a munkahelyemen meg is szólták, hogy mi ez a pinksugár illat. kicsit rosszul is esett. nekem nem pinksugár, én imádom, a sálamon pedig különösen isteni.

csak múlt héten ismertem meg. azóta, ha drogéria közelében járok, mindig fújok belőle egy kicsit a tesztcsíkra és képes vagyok órákkal később is szagolgatni. :D ami visszatart a vásárlástól, hogy az utóbbi időben gazdagodtam több parfümmel is, ettől függetlenül nem hagy nyugodni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

silence

2020. január 14.

Amikor ez van rajtam, mindig arra asszociálok, hogy olyan ez az illat, mint egy Valentin napi ajándék: hatalmas rózsakazal egy nagy doboz epres Milka bonbonnal karöltve....
Kifújáskor a bergamott és a gyümis jegyek adnak neki egy frissítő löketet, de rólam ez gyorsan elillan és szinte órákon keresztül a szívillat marad, ami olyan, mint egy epersziruppal nyakon öntött rózsacsokor, pralinéágyon tálalva… nagyon nyammmmi!
Majd szép lassan kezd előbújni a többi gourmand alapjegy is (karamell, kávé, praliné, vanília), de egyik sem hivalkodik, tényleg csak egy melengető, édes, krémes alapot adnak az illatnak, éppen annyit, hogy hosszan tartóvá váljon.
Édes illat, de nem émelyítő, könnyedén ölel körbe a nap folyamán, egyszer sem válik erőszakossá, vagy tolakodóvá, bátran viselhető hétköznapokon is. A tartóssága tökéletes, a reggeli 3-4 fújás még este is illatozik rajtam.
Ha hasonlóságot keresek, akkor nekem a LVEB en Rose és a Midnight Rose ugrik be rögtön, annyi különbséggel, hogy a Midnight Rose nem ennyire édes, és nem epres, hanem málnás…...
Nekem a La Nuit Tresor-ok közül az "a la Folie" változata örök kedvencem amióta megjelent (többször is újravásároltam már), de időközben kis újítás gyanánt beszereztem ebből az anyaillatból is egy 30 ml-es üvegcsével, amit abszolút nem bánok, mert nagyon megszerettem ezt is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Biancah

2020. január 11.

Hirtelen felindulásból vettem Őt lassan másfél éve. Szerintem késő őszi, téli illat, nyáron abszolút nem tudom őt elképzelni, ahogy azt sem, hogy valaki ebből két szisszenésnél többet hintsen magára. Nem szabad. Rajtam brutál tartós, az én kémiámmal dübörög. Alkalmakra teszem fel, esti vacsira, partykra, ilyesmi. Füstös, édes, néha olyan nagy betűs NŐ érzésem van, ha viselem, és kivétel nélkül mindenki dicsérte rajtam, a párom is szereti, pedig nem az a mocskos beindítós buja illat. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)