Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: málna, ibolya, fehér pézsma

Szívjegyek: frézia, jázmin, fehér pézsma

Alapjegyek: fehér pézsma, szantálfa, mandula, pacsuli, vanília

Lancôme La Nuit Trésor Musc Diamant EDP 75ml
Ár: 19999,-Ft , Eladó: dcpolice
Állapot: Új, 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes
10 ml parfümszóróban Lancôme La Nuit Trésor Musc Diamant EDP
Ár: 3500+ posta , Eladó: riatai
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel Kaposváron, banki átutalás után postán maradóval, esetleg foxposttal.

senskin

2019. március 15.

Ez az illat semmilyen. Egyszerűen nyomtalan eltűnt a fújás után és ennyi. Illata sincsen. Ilyet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Mufurcka

2019. március 10.

Juj! Első óra oké, elmegy, hát de Lancome, nemár hogy ne tetsszen, muszáj hogy jó legyen...aztán ohh, neeem, brutál, fojtó, tömény, kellemetlen, haddmossamle! Tartósnak biztosan az. Leszáradásában picit Dior Absolutely Bloomingját vélem felfedezni, talán a málna, peony és a pézsma miatt, de az egy szép illat:)
Ez olyan mintha lejárt volna a szavija!!! Ennél sokkal szebb illatok vannak a 2019es tavaszi kínálatban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

Ferita

2019. március 9.

2019.03.06:Nekem nagyon tetszik. Eszembe juttatja a Moschus illatát. Először kicsit furcsa volt a pézsmás La Nuit Tresoros illat,de megbarátkoztam vele. Én magamon már semmit nem éreztem,de a kolléganőm még akkor is dícsérte,hogy ez milyen finom illat.
Ebből szeretnék egy üveggel 🙂
Meg is kaptam a férjemtől és boldogság van :) Annyira élvezem az illatot ami körülvesz általa,hogy leírni sem tudom.Ma nőnapi bulizunk és ez lesz a buli illatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Ebből szeretnék egy üveggel 🙂

laracroft

2019. március 7.

Érdekesen hat rám ez az illat.
Elsőre nagyon leírtam ugyanis, hiszen sehol a pézsma, rajtam ez is csak egy unalmas,a mai trendekbe tökéletesen belesimuló vaníliás-gourmand cukorbomba.
Idővel viszont azt vettem észre, hogy egyre csak a csuklómat szaglászom. Még mindig édes és trendi, de volt benne valami puha, finom kis csavar, ám ha pisztolyt tartanának a fejemhez se tudnám megmondani melyik illatjegy. Olyan igazi kellemes, bújós. Leszáradásában néha elő-előbukkant egy kis vaníliás autóillatosító, sajnálatomra, de ez hol előfordult, hol nem, szóval még próbálgatom.
A vélemények alapján mindenkinek kötelező a bőrpróba, rajtam ugyanis brutál erős és tartós, nem esik le a bőrömről, sőt, könnyen túladagolható és fullasztóvá válhat.
Összességében tetszik, és ha tudok is vele azonosulni, szerintem veszek belőle üvegest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Érdekesen hat rám ez az illat.

googles

2019. március 2.

Kellemetlen, szamomra fullaszto es unalmas pezsmahegy. No.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 2.

Kellemetlen, szamomra fullaszto es unalmas pezsmahegy. No.

Vaslady

2019. március 2.

Nagyon könnyű,légies,elillanós illatocska.
Szerintem ezt azoknak a nőknek gyártották,akik nem szeretik a parfümöt(bár kétlem,van ilyen???)és csak egy gyenge fuvallatocskát akarnak érezni.
Na,nekik ez az illat maga a tökéj.
Az mellett,hogy az üvege szép,mást nem nagyon tudok dicsérni rajta.
Pézsmás illat,valami kevés kis vaniliával,és beazonositattlan gyümölcsökkel.
Hideg időben vajmi kevés...nyárra meg,nekem nem kell(ene) pézsma.
A tresor illatcsaládból,a leggyengébb és jellemtelenebb illat :(.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Nagyon könnyű,légies,elillanós illatocska.
Na,nekik ez az illat maga a tökéj.
Az mellett,hogy az üvege szép,mást nem nagyon tudok dicsérni rajta.
Pézsmás illat,valami kevés kis vaniliával,és beazonositattlan gyümölcsökkel.
Hideg időben vajmi kevés...nyárra meg,nekem nem kell(ene) pézsma.
A tresor illatcsaládból,a leggyengébb és jellemtelenebb illat :(.

Colette221

2019. március 1.

Ez az illat nagyon gáz, a Lancome-tól többet várna az ember. Először papírra fújtam, de nagyon oda kellett dugnom az orromhoz, hogy érezzem ezt a kis semmilyen illatot. Csodálkoztam. Bőrön a hatósugara kb nulla, 1,5 óráig ha lehet érezni. Unalmas, jellegtelen semmiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

Cloudberry

2019. február 19.

update: en egy hete fujtam a salamra, azota meg mindig erzem. boron lehet, hogy nem olyan tartos (mondjuk az enyemen az), de ruhakon nagyon sokaing megmarad. kis la nuit tresor maradekkent.

Nagyon vártam, és nagyon örülök, hogy a La Nuit Tresornak végre van egy testvére, ami "nem forrázza le a torkomat". Értem ezt úgy, hogy ha én beleszagolok a La Nuit EDP-be, egyszerűen a töménysége és az édessége miatt a torkomra forr az illat, éget, és minden atommagja az orromban marad és egész nap érzem. Borzasztóan tömény, sok. Isteni illat, de SOK. És még az Eau de Toilette, meg minden eddigi változata az sok nekem. Ez viszont egy könnyed változat. Benne van a La Nuit DNS mindenképp, igaz, hogy nem olyan ütős jelenlétben és tartósságban mint a társai, de azért én még 4-5 óra elteltével érezem a csuklómon. Bőrközeli. Ez szerintem rétegzést igényel, lehet fújkodni ide-oda, nem pedig úgy, mint a La Nuitot, amiből szigorúan egy fél fújást lehet csak. Elegáns, tiszta, pézsmás de mégis édes illat. Ha valaki mindig is vágyott a La Nuitra, de túl soknak találta azt a hétköznapokra, akkor annak ideális. Ha valaki nem vágyik feltűnésre. Az üvege továbbra is gyönyörű, a bevezető ára elég borsos. Ha egy üveges verzióra nem, de egy fújósra szerintem be fogok nevezni mindenképp. Csak az ára miatt vonok le egy pontot, bár inkább nem a parfüm drága, hanem nekem nincs elég pénzem. (Bár ha lenne annyi, amennyit szeretnék, a világ összes parfümje már nálam lenne.:))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

csakmoni

2019. február 17.

Hű, ez aztán pézsmás! Én mondjuk azt nem annyira szeretem, de itt nem is olyan rossz, talán egy kicsit elnehezíti az illatot. Jobban tetszene több málnával, az egy kicsit frissítene rajta. Nem is ez a fő baj, hanem hogy annyira bőrközeli, mintha testápoló lenne. Összehasonlításképpen: a Sensuous Nude is messze lekörözi, pedig az sem egy erőmű.
Az én férjem szerint is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 17.

Az én férjem szerint is nagyon finom.

Tiziana

2019. február 16.

Ez a La Nuit Trésorok "kislánya" Olyan mint a Bevezetés a Parfümök Világába:
1. fejezet, 1. lecke.Szerintem ezen legtöbben, krém-és parfümmániások már túl vagyunk.
Magamra fújtam, és 8 perc után úgy tűnt mintha leejtettem volna valahová a bőrömről.
A papíron legalább maradt valami lágy, 'tavaszi szél vizet áraszt' emlékfoszlány.
És HOL VAN a PÉZSMA?! pedig arra az orrom nagyon ki van hegyezve...
de bevallom nem a kedvencem, így annyira nem is hiányolom.
Az üvege kellemes látvány, opálos és kifinomult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Ez a La Nuit Trésorok "kislánya" Olyan mint a Bevezetés a Parfümök Világába:
És HOL VAN a PÉZSMA?! pedig arra az orrom nagyon ki van hegyezve...
de bevallom nem a kedvencem, így annyira nem is hiányolom.
Az üvege kellemes látvány, opálos és kifinomult.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.