Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: málna, ibolya, fehér pézsma

Szívjegyek: frézia, jázmin, fehér pézsma

Alapjegyek: fehér pézsma, szantálfa, mandula, pacsuli, vanília

Lancôme La Nuit Trésor Musc Diamant EDP 75ml
Ár: 19999,-Ft , Eladó: dcpolice
Állapot: Új, 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes
10 ml parfümszóróban Lancôme La Nuit Trésor Musc Diamant EDP
Ár: 3500+ posta , Eladó: riatai
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel Kaposváron, banki átutalás után postán maradóval, esetleg foxposttal.

nyuszo

2019. február 16.

Mikor a tesztert kipróbáltam, konkrétan semmit nem éreztem!
Nem akartam elhinni, hogy ilyen tényleg létezik, de most személyesen is megtapasztalhattam.
A párom (aki ráadásul nagy dohányos!) viszont érezte, és szerinte nagyon finom illata van...
Annyira megtetszett neki, hogy hoztunk is haza belőle egy üveggel!
Itthon újra fújtam (3x), és egy nagyon bőrközeli ibolyás-pézsmás illatocska érződik...
Finom, szolid tavaszi komfortillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 16.

Mikor a tesztert kipróbáltam, konkrétan semmit nem éreztem!
Annyira megtetszett neki, hogy hoztunk is haza belőle egy üveggel!
Finom, szolid tavaszi komfortillat.

Feketehattyú

2019. február 16.

Aláírom, hogy tényleg nem hasonlít a többi tresorhoz, de azt azért nem mondanám, hogy rossz illat.
A pézsma nagyon intenzív benne, de én imádom a pézsmás illatokat, a Prada Candy Kisst is szeretem ( szerintem arra hasonlít picit, csak nem annyira édes)
Nagyon púderes illat. Csak egy dolog miatt vacilálok a megvételén. Amikor a csuklómra fújva hazamentem, a barátom megkérdezte, hogy mi ez a férfi parfüm illat?
Khmm.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Khmm.. :)

Ginatural

2019. február 16.

Nagyon vártam, hogy megszaglázhassam ezt a kis ékkövet, de sajnos nem ezt vártam tőle. A parfümfújós hölgy az üzletben rögtön odajött hozzám, és elmondta az illatjegyeket (amit tudtam), és úgy fejezte be hogy ez a la nuit kollekció eddigi legpúderesebb illata... Na ez szerintem egyáltalán nem igaz. Nekem ez a találkozás enyhén szúrós volt és 15 perc múlva olyan illata volt a csuklómnak, mintha valami After Eight partin lennék! Konkrétan mentolos illatot éreztem némi vaníliával de semmi több. Az eleje meg szörnyen szúrós volt. A púderes illatot én nemhogy nem éreztem, de nem tudom elképzelni, hogy miért la nuit kollekciónak hozták ki. Abszolút semmi köze az anyaillathoz! Sajnos nem lett az új szerelmem, pedig az üvege nagyon megnyerő, de a dobozkája már olyan mint egy neon csillámpóni vagy unikornis imádó kislány ékszerestartója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

maniac78

2019. február 15.

Nagyon szép kis illat, ugyanakkor nagyon bőr közeli. Még teszek majd vele egy próbát, mert érzem benne a kristálytiszta vonalat. Ha meggyőzne a tartóssága, akkor simán beruháznék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

nyarigabi

2019. február 8.

Háromszor szerepel az összetevők között a fehér pézsma, nem tudom, miért lepődtem meg, hogy ennyire pézsmás...de tényleg nagyon az! Közben mégis olyan baromi édes, mint a többi La nuit. Talán kevésbé offenzív, mint az anyaillat, de csíkhúzós lesz ez is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

szeliger

2019. február 5.

A külcsín rendben, az üveg szép, forgatásra lilás színben játszik. A belbecs kisebbnek bizonyult a rostám lukainál, kipottyant. Semmi extra, hordható biztonságos vaníliás-édes pézsmás illat. Pedig annyira szerettem volna belezúgni, az összetevők alapján olyan ígéretesnek tűnt! Sebaj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 5.

dorottya96

2019. január 21.

Úgy gondolom, hogy igazán kis különleges illat lett ez. Van benne valami megmagyarázhatatlan. Ráadásul a kisgyerekkorom ugrott be mikor először megszagoltam. Az orrom a csuklómra ragadt miután kipróbáltam. Üdítően üde, miközben van egy karaktere. Eddig tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Forster

2019. január 21.

Ez az évszázad átverése? Itt Ausztriában van a Müllerben.Most fújtam magamra 3 körben 10 fújást, azaz kb. 30-at, mert mindig visszamentem, mert nem éreztem semmit, és egyszerűen továbbra sem érzek semmit. Már régen el kellett volna ájulnom magamtól.De semmi. Vagy meghalt az orrom. Vagy vizet töltöttek a teszterbe. Nagyon vártam, mióta a Fragnaticán láttam, hogy jön, mert nagyon szeretem az egész sorozatot. A La Nuit az egyik legtartósabb parfüm, amivel valaha dolgom volt. De ez? Ennek nincs szaga-se illata. Ilyen gyenge parfümmel még nem találkoztam. Nagyon várom a további véleményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 21.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.