Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
Lancôme La Nuit Tresor teszter
Ár: 17000+posta , Eladó: Capella
Állapot: 75ml/2fújás hiányzik, Helyszín: Sopron , fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel vagy posta, csomagautómata
leila0803

2017. május 12.

Ez a parfum hihetetlenul finom. Egy igazan meleg, bujos illat. Edes, de a gyumolcsok isprominensek benne. Azt hiszem, o egy igazi szerelmi bajital. Az uj parfumok kozott azt hiszem, az ove lehet az egyik dobogo. Regen varazsolt el egy parfum ennyire.
Kinek ajanlom? Aki szeretne komfortosan de vonzoan jelen lenni. A csillagok nem is kerdesesek.
Ismet elismeresem a Lancome-nak, a Hypnose mellett o a masik kedvencem toluk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 12.

Ismet elismeresem a Lancome-nak, a Hypnose mellett o a masik kedvencem toluk.

mixerhun

2017. május 9.

Ez a második parfümöm a márkától és ahogyan az első is (La Vie Est Belle), ez is nagy szerelem lett, sőt, még nagyobb. Édeskés, kellemes, csodás illata van, számomra jelenleg Az illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

d.krisztina

2017. május 6.

Up: Azóta még párszor használtam, és ahogy melegszik az idő, ez egyre inkább LVEB lesz rajtam, némi ouddal. Hát ez nekem nagyon nem... A három csillag maradhat mert ma jókedvemben vagyok. 😏🙄

Csak 5 ml-t vettem belőle, de azt gondolom,hogy nem is lesz több ebben... Amikor kifújtam, azonnal a Versace Oud Oriental jutott eszembe, amit nemrég leszóltam az illékonysága miatt, (abból eladó 5 ml egyszer sem használt fufu, a többit megtartom) aztán pár perc múlva az Axe Oud wood&Dark vanilla illat lett belőle, de kísérteties hasonlósággal. Aztán mintha ezt a kettőt összefújtam volna. :( Tehetném mert van itthon mindkettő, eskü, hogy kipróbálom, de szerintem nem tévedek. :) Beléptem a Fragra és az első vélemény amibe belefutok, az éppen azt reklamálja, hogy ez az illat tiszta oud. Igen, az! Nincs bajom az ouddal, de kezd sok lenni a sok egykaptafa oudos illat. Ez is az. Sajnos. Később valami kis friss, édes jegy is kibontakozott, de alapjaiban a fentiek rokona ez. Ha tartósabb mint azok, akkor jövök és amiatt osztok még egy csillagot, de most a hirtelen sokk miatt klónnak érzem, jelenleg három csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Dia11

2017. április 19.

A nagy Ő. Kedvenc lett. Egész nap változik rajtam, nőies és mégis erős, domináns, aztán megszelídül. A hangulatom is változik vele. Órák múlva is tud újat mutatni. Maga a csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

edo328

2017. április 17.

Kellemes illata van, télen használtam. Nekem inkább hideg időben vált be, még ősszel is túl soknak éreztem. Cukorkás, de azért érzik benne a rózsa. Aki szereti az édes illatokat annak biztos tetszeni fog. Nem olyan szirupos mint a lveb de hasonlóan édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Gina19

2017. április 14.

Azt hiszem végre megtaláltam, amit olyan régóta kerestem. Eddig még egyetlen parfüm sem nyűgözött le hosszú távon, nem tudtam egyre sem azt mondani, hogy IGEN, ez az én illatom. De ez valami mennyei. Notinóról rendeltem egy csomó parfümmintát, ez volt az egyetlen, ami igazán megfogott. Aztán egy kedves krémmániástól vettem 9 millis kiszerelést, most azzal kísérletezgetek. Nagyon tartós, egyetlen fújás nekem kitart nap végéig, eleinte nagyon tömény, figyelemfelkeltő, aztán fokozatosan finomodik, de még este is diszkréten körbeleng. Szerintem egy nagyon szexi, buja, bújós illat, de egyáltalán nem közönséges, hanem egy kifogástalan ízléssel megalkotott, komplex illatkompozíció. Illetve valóban van benne egy kis füstösség, ami még izgalmasabbá, érdekesebbé teszi. Jó drága, de egyszerűen muszáj lesz beruháznom egy nagy kiszerelésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

incifinci28

2017. április 13.

egyszerűen IMÁDOM!!!! azonnal elvarázsolt ez az illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

egyszerűen IMÁDOM!!!! azonnal elvarázsolt ez az illat

KBMona

2017. április 7.

Hozzám is eljutott ez a parfüm, az elején nagyon füstös illata van s idővel leszárad egy nagyon kevésbé füstös vaníliás illattá. Én utálom az édes illatokat, ezért úgy voltam vele, hogy oké ezt elajándékozom nekem nem tetszik. Viszont másoknak annyira tetszett rajtam, hogy elkezdtem kísérletezni vele, hátha megszeretem. Nem mondom, hogy a kedvencem lett, és hogy újravenném, de elhasználom, s kezdünk barátkozni, de maradok a tisztább fűszeresebb illatoknál. :) Elég tartós parfüm, szóval aki szereti az édes illatot (Nem a vattacukros tömör édesre kell gondolni), annak mindenképp egy remek választás. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Summer39

2017. április 7.

Úgy voltam vele, mint a kiscsaj az Emag reklámban: a-ka-rom!!! Most pedig, Glamour napok alkalmából testápolóval együtt- az utolsó dobozt!!! :)- elhoztam a Müllerből. A másik nagy kedvenc a Lady Million, de most ez a number one:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

sabell

2017. március 29.

Nagyon finom illat, imádom! Nekem nem erős. Édesnek édes, de szofisztikált módon. Nem lóg ki belőle egyik összetevő sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)