Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
KERESEM/Lancôme La Nuit Tresor
Ár: Megegyezünk , Eladó: Ferita
Állapot: Üvegében, Helyszín: --, fizetés: Posta
sabell

2017. március 29.

Nagyon finom illat, imádom! Nekem nem erős. Édesnek édes, de szofisztikált módon. Nem lóg ki belőle egyik összetevő sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Esseni78

2017. március 29.

2.számú kedvenc illatom egyszerüen megunhatatlan:))Váltakozva használom a testvérével Belle maximális pontot érte el nálam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

kovacsbia

2017. március 20.

A kedvenc illatom! Régóta vágytam már rá, most végre nekem is megvan. Általában vattacukros, édes illatokat használok, ennek az utóillata is engem vattacukorra emlékeztet, de mivel fűszeres illatjegyek is vannak benne bőven, így egy sokkal komolyabb parfümről beszélünk. Pár fújás elég belőle és egész nap érződik, a ruhán is sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

dettiblzs

2017. március 2.

Esti, kicsit kihívóbb illa, bár télen napközben is ezt hordtam. A barátom egyszerűen imádja :) Gyönyörű üvege és tökéletes tartóssága miatt egyértelműen jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 2.

Via84

2017. február 27.

Karácsonyra kaptam férjemtől, persze én választottam. Hát nem tudom... Kicsit kettős érzésem van vele kapcsolatban, hol tetszik, hol nagyon nem, gondolom hangulat függő. Amikor szagláztam Müllerben, nem volt konkrét elképzelésem, és már annyi illat volt az orromban, hogy ez tűnt a legfinomabbnak, így ő jött haza.Ahogy kifújom, nagyon tömény, pár perc után nekem kissé savanykás illat, majd fokozatosan édesedik. Nem rossz,de valahogy mást vártam, talán az üvege alapján is(ami szép). Nekem hiányzik belőle egy kis mélység, sötétség, ezért nem értem a dizájnt, bár ez szubjektív vélemény!:) Most hogy már jön a jó idő, nem fogom használni,de ősszel- télen majd újra megpróbálom, hátha..:) Egyébként nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

krémparádé

2017. február 4.

UP 2017: kijelenthetem, hogy jelenleg a legjobb parfümöm. Tökéletes paraliné-karamell-eper kombó, nem szúr vagy kapar, édessége ellenére még soha nem elmélyített. Minden ruhadarabon, amire akár csak pár cseppje is rákerül, hetekig érződik. Finom, meleg, bújós . Mi kellene ennél több télire? Mikor legutóbb Párizsban jártunk, és vacogva a hideg széltől egy félemelettel lennebb ereszkedtünk az Eiffel torony tetején, ez az illat fogadott, nagyon komfortos volt, nagyon puha és felmelegítő, hibátlanul illett oda a francia divatváros csúcspontjára. :).

Olyan ez a parfüm, mint a Mikulás puttonya: van benne minden jó! :) Édességek, gyümölcsök, virágok...csodásak az összetevők. Leginkább a pralinét, a vaníliát és a licsit érzem benne, a citrusok pedig néha megcsapják az orromat, felfrissítve az illatot, mikor már túl elnehehzülne. Tegnap fújtam magamra a Müllerben és azóta is tartja magát a kabátomon, édesíti az életem a mai zord időben. Télire tökéletes választás lenne, az édes illatok közül kiemelkedik, nemcsak szimplán cukros, van benne játékosság és egy kis tömjénes misztikum is. Engem meggyőzött.

UP: A Galmour napok és a szülinapom félúton találkoztak, aminek eredménye ez a Kincs! Hivatalosan még nincs átadva, majd Férj szépen becsomagolja és elénekli mellé a Happy Birthdayt. De nem hagy nyugodni, ahonnan tehetem, magamra fújom, és mindig elolvadok az eprekkel megspékelt vaníliapuding-illatától, amit rajtam produkál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

monacska26

2017. január 24.

Az egyik karácsonyra kaptam ajándékba, de nem meglepiként, mert én tettem a listára, annyira megtetszett. :) Azóta is, ha 10 fok alá esik a hőmérséklet, előveszem. Nyáron megfulladnék tőle valószínűleg, olyan nehéz illat. De hidegben valami fantasztikus!!! <3 Nálam a Top5-ben szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Klauka90

2017. január 23.

Hihetetlen szexi illat, nőies ;) Nekem Mullerbe az eladó hölgy ajánlotta , hát abszolút szerelem soha nem kell más illat ez q favorit ;) tartósság 5*** egy fújás ment az üzletbe a csuklómra , de még az egy fújástol is órákig körül lengett az illat ! 30 ml kiszerelést vettem, ha elfogy biztosan be ruhazok talán egy 50 mlre is ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

skin

2017. január 23.

Jesszus,mondtam az első fújás után ez valami cukros lötty. Bár az üvege a csillogó doboza felvillanyozott. Később csokis karamell illat némi vaníliával ötvözve,már kicsit jobb ,de ,,ét és vágygerjesztőnek'' mindenképpen. Rózsa ekkor még semmi nemhogy virágok. Idővel életre kel és akkor jön a bomba és bumm. Olyan csodaszéppé lesz,hogy a szív beleszakad ha ott kell hagynod. Bársonyos ,finom puha ,lehengerlő. Aki kedveli az igazán figyelemfelkeltő illatokat az ne hagyja ki. Extra tartós is kis mennyiségben ajánlott felfújni és így sokáig elég,bár hétköznapra kicsit sok lehet.A vége felé előjön egy pici citrusosság ,de két nap múlva kifejezetten karamellás popcorn. Csak 18 éven felülieknek,mert annyira szexi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

szaboszilvia28

2017. január 18.

Aki szereti a füstös vanilliás rózsa vonalat az szeretni fogja. Egy forró nyári nappalon valószínűleg belefulladnék, de este és hűvösebb időben remek. Már többen rákérdeztek, mi ez, nagyon finom illat....

Ja, és direkt megvettem a Luxure másolatot (1690 Ft) amiről oly sokat hallottam, és kipróbáltam többször hol egyiket hol másikat és láss csodát, tökéletes másolatnak bizonyult, talán irinyó-pirinyó különbség van, de még a tartóssága is ugyanolyan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)