Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
szaboszilvia28

2017. január 18.

Aki szereti a füstös vanilliás rózsa vonalat az szeretni fogja. Egy forró nyári nappalon valószínűleg belefulladnék, de este és hűvösebb időben remek. Már többen rákérdeztek, mi ez, nagyon finom illat....

Ja, és direkt megvettem a Luxure másolatot (1690 Ft) amiről oly sokat hallottam, és kipróbáltam többször hol egyiket hol másikat és láss csodát, tökéletes másolatnak bizonyult, talán irinyó-pirinyó különbség van, de még a tartóssága is ugyanolyan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Csigabee

2017. január 15.

Hűha, na ilyen parfümöm se volt még. Ajándékba kaptam, rettentő drága mulatság, és amikor magamra fújtam az illető kérésére aki meglepett vele, kezdetben majd elhánytam magam az átható cefreszagtól. Aztán ahogy szépen lassan szokta az orrom és teltek múltak a percek, egyszer csak elkezdtem megkedvelni. Magába a parfüm lelkébe, ami csak olyan 20-30 perc múltán érződik teljesen beleszerettem, húzom is magam után a kondenzcsíkot ezerrel all day all night. Karakán, kifinomult, mégis fasza csajszis illat, és az üvege is rendkívül elegáns. Nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Petrus89

2017. január 11.

Hű;ez aztàn a parfüm!Parfümmàniás vagyok;megvettem ezt a parfümöt is :) Az illata isteni.Kifújàskor kissé füstös;ezt követően gyümölcsös;leszàradàskor pedig vattacukor illata van.Reggel befújom magam vele;ès még este is illatozik :) A parfüm előbb jelenik meg;mint a viselője :) A környezetemnek is nagyon tetszik;mindenki dícséri és kèrdezi;mit hasznàlok.Nagy hatósugara van;Lancome-hoz híven nagyon tartós :) Könnyen felismerhető;ámde koràntsem tucatillat.Èn felvàltva hasznàlom a többi parfümömmel.Igazi tèli finomság.Imàdom!Ez nàlam maximális 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

auberginecat

2016. december 31.

új kedvenc. valójában először a midnight rose-t néztem ki, de kíváncsiságból ezt is megszagoltam, végül egyik csuklómra az, a másikra meg ez került, és a la nuit magasan verte a kört. érdekes, mert pár hónapja már volt egy találkozásunk, az uram választotta ki, hogy mennyire tetszik neki, pedig ő aztán rém finnyás a parfümökre, engem viszont egyáltalán nem győzött meg, így visszagondolva valószínűleg romlott volt a teszter, bár akkor meg neki sem tetszett volna. elég borsos az ára, így sokszor átgondoltam, hogy kell-e nekem még egy parfüm, de nem hagyott nyugodni, úgyhogy karácsonyi akció keretében egy komplett szettet vettem tusfürdővel és krémmel. azóta csak ezt használom, és nem tudok betelni vele. iszonyat tartós, figyelemfelkeltő, de nem rossz értelemben, igazán különleges és összetéveszthetetlen. számomra - a nevéhez és külleméhez híven - elég sötét illat, de olyan bújós, melengető sötét illat, mint a crystal noir, nem pedig olyan jéghideg és éles, mint az alien vagy a jasmin noir, amik mind-mind nagy favoritjaim. nyárra szerintem sok lesz, de ezen még ráérek filozofálgatni, most a hideg időben egyszerűen remek, imádom. egyetlen bánatom, hogy most meg a kedvesem nincs különösebben elragadtatva tőle, bár arra nem panaszkodott, hogy rossz sőt, csak hogy szokatlan, de remélem hamar megbarátkozik vele és tudja majd velem azonosítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Annaakiss

2016. december 26.

Karácsonyra kaptam páromtól jelenlegi kedvenc illatom! Alkalmi ,hűvösebb időkre való.Nem gejl,mégis édesen bújós elegáns gourmand illat.Tartóssága pedig tökéletes egy fújás is egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

masnipower

2016. december 21.

Soha, de soha nem fogok jobbat magamra fújni. Ebben biztos vagyok. Nekem nagyon drága... de 10*-ot is adnék neki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

ZoeAZs

2016. december 16.

Nem tudom megunni! Extra tartós, gyümölcsösen édes, jó értelemben feltűnő illat, és terjed is a függőség, már a környezetemben lévők közül is ezt választják az édes illatok kedvelői. :) És ami a legszuperebb, a férjem is nagyon szereti rajtam az illatát. Igazi meleg, fűszeres téli illat, de én nyáron se vetettem meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Mila1102

2016. december 15.

Édes, erős, extra tartós, extra hatósugarú, feltűnő illat.
Nagyon szép. Rajtam igazi pralinés-karamellás csoda. Azt gondoltam: "Ez az, megvan!". Őszre, télre őt fogom használni, ha igazi ínyencségre vágyom, de még nincs annyira hideg, hogy elérkezettnek lássam az időt a LVEB L' Absolu-m bevetésére. (nagy hidegben nálam ő a "nagyágyú")

Az első hűvös napon, esti programra indulás előtt pár fújás. Mehetünk.
Nem, nem szabad röviddel felfújás után olyan kis térbe menni vele, mint pl. az autó!
Férjem tetszését sajnos nem igazán nyerte el! Azt mondta, ha meg akarnám ölni, inkább lőjem le, de ne ezzel a parfümmel okozzak neki fulladásos halált.
Majd 4 lehúzott ablakkal autóztunk a célig.

Szomorúan, de megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

Édes, erős, extra tartós, extra hatósugarú, feltűnő illat.

Az első hűvös napon, esti programra indulás előtt pár fújás. Mehetünk.
Majd 4 lehúzott ablakkal autóztunk a célig.

Szomorúan, de megváltam tőle.

nszabina89

2016. december 3.

Évek óta kerestem az illatomat, de benne megtaláltam! Imádom a buja-titokzatos illatat. Nem tudom megunni, és a környezetem is pozitívan reagál rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

tina30

2016. november 30.

Füstösen édes,dögös,nagyon finom illat! Sokkal finomabb,mint az anyaillat,bár én azt is szerettem,de nem sokáig voltam ''hűséges'' hozzá.Talán hozzá az leszek.:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)