Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
KERESEM/Lancôme La Nuit Tresor
Ár: Megegyezünk , Eladó: Ferita
Állapot: Üvegében, Helyszín: --, fizetés: Posta
Csillagpor123

2016. november 25.

Számomra ez az idei év felfedezettje. Vagyis már tavaly szemeztem vele, de mivel már volt akkor jó parfümöm ezért úgy gondoltam, hogy nem kell még egy (Ennyi pénzért) . Szerencsére idén hozzám került, és jobb mint amire emlékeztem. Hihetetlenül bájos, de egyben nőies illat. El sem tudom képzelni nagyon fiatalokon. Tartóssága egyszerűen a legjobb amit eddig használtam, hisz elég reggel egy kicsi fújás és még este is érzem! Ennek köszönhetően remélem elég lesz a kis kiszerelés az egész hideg időszakra :D
Húgom szerint nagyon banyás, a férjem semmi extrát nem mondott rá, bár ő eléggé szereti a megszokottakat. Viszont a kollégáim és az ismerőseim folyton dicsérik. Én pedig élvezem, mikor hirtelen megérzem a fuvallatát ennek a kis csodának! :) Tényleg nem olyan bonyolult illat, de túl egyszerűnek sem mondnám, mert azért van benne sok csavar. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

mignon001

2016. november 19.

Végre megkaptam! Imádom, számomra a tökéletes téli illat, nagyon tartós, kevés is elég belőle. Remélem sokáig fog tartani, mert nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Ferita

2016. november 7.

Tavaly óta szemeztem vele,de nem akartam igazán...Aztán most megkaptam a férjemtől és nagyon szeretem. A vanilia és a tömjén mély illata közel áll hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Luna1024

2016. november 2.

Update: Beszerezve! :) Már alig vártam a hideg időt, több okból is, de egyrészt azért, mert a legtöbb parfümöm erős, tömény, igazi őszi-téli illat. Egyik nap a Douglasban ismét magamra fújtam, és még mindig imádom. Utána órára mentem, és végig éreztem a pulcsimon ezt a finom illatot. Az utolsó lökést az adta meg, hogy az illatát egy hétig (!) éreztem a kabátomon, és bőrön is nagyon jól tartja magát, talán az egyik legtartósabb parfüm, amit valaha próbáltam. Igaz, mostanában többször is éreztem másokon, szóval lehet, hogy sokan felfedezték és kezd népszerű lenni, de ez sem tántorított el a megvételétől. Nem bántam meg, hogy megvettem, mert bár nem olcsó, de szerintem nagyon megéri az árát, az egyik kedvencem lett. Viszont maximum két fújást használok (különböző helyekre), mert a hatósugara is brutális!

Tudom, hogy sokan vattacukrosnak tartják, és hogy manapság sok az ehhez hasonló illat, ez meg tényleg annyira édes, hogy szinte fejbevágja elsőre az embert - de engem teljesen elvarázsolt! :) Annyira, hogy el is kezdtem gyűjtögetni rá a pénzt, de mivel így is nagyon drága, meg nyár van, és nem tudnám egyelőre használni, így végül lebeszéltem magam róla. :/ Nagyon gyömölcsös, édes. Én a rózsát szilvának éreztem, nem tudom, miért, de nagyon megtetszett, pedig alapvetően nem szeretem a parfümökben a rózsa illatát. Érzek még benne vaníliát, pralinét és füstösséget is, sőt igazából emiatt vagyok annyira odáig érte: van benne valami sötét, misztikus, titokzatos és lehengerlő a számomra. :) Én az ilyeneket nagyon szeretem, és ettől tartom sokkal különlegesebb illatnak, mint amilyennek mondják. Nekem a Lancome parfümök egyébként is tetszenek, de ez szerintem jobb, mint pl. a La Vie Est Belle, valahogy különlegesebb, mégha édes is...
Mint mondtam, lebeszéltem magam róla - helyette a Hypnose-t vettem meg, amit szintén imádok -, de egy nap nagyon szeretném, ha lenne egy ilyenem. :) Télen fantasztikus lehet, és bár tényleg alkalmi parfüm inkább, ez engem nem szokott zavarni: hűvös időben hétköznapra is használok ilyeneket, de szigorúan csak egy fújást. Az üvegét is imádom, szerintem gyönyörű, bár ez engem ritkán szokott befolyásolni a pontozásnál. A hatósugara szerintem közepes, tartóssága azonban bőrön és papíron egyaránt kiváló: több másik teszterpapírral együtt dobtam be a táskámba, és ennek az illata 3 hétig (!) érződött, eléggé elnyomva a többit. Igaz, sokan pont az intenzitása miatt nem fogják szeretni, ez nem egy mindenkinek tetsző illat.

Engem ez az illat levett a lábamról, pedig még gondolkodtam is rajta, hogy kicsit idősebb nőkhöz jobban illik. De nem baj, akkor is kívánságlistás. :)

(Amúgy a parfümériában próbálgatva találtam egy parfümöt, ami a megtévesztésig hasonlít hozzá: Nina Ricci - L'Extase! Elsőre mintha teljesen ugyanaz lenne a kettő, de a Tresor La Nuit nekem picit jobban tetszik, mert kicsit füstösebb és gyümölcsösebb, míg a L'Extase-ban jobban érezni valami virágillatot, szerintem a rózsát. Más is érzi a hasonlóságot?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

senskin

2016. szeptember 20.

A Tresor széria királynője, kecses, érzéki, bájos parfüm!
Eszméletlenül bódító és édes, beleharapnék ha lehetne, a praliné a pajkos cukrosság határozza meg ezt a krémes szépséget...
Sok lehet, óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

A Tresor széria királynője, kecses, érzéki, bájos parfüm!
Sok lehet, óvatosan kell vele bánni.

villers

2016. szeptember 13.

Nagyon szeretem, egy igazán nőies illat a komoly és nem "kiscsajos" változatban.
Én nagyon szeretem, bár több márkát használok, így nem is unom meg. Állandóra talán sok lenne, de így imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

adrica

2016. szeptember 12.

Sikerült kipróbálni, de ez nem én vagyok. Nagyon finom illat, nem erről van szó. Édes is amit szeretek, füstös is, misztikus, nőies, inkább alkalmi talán. De van benne valami, ami zavaró. Talán fanyarság, vagy egy csavar, ami pont nem kéne bele. Valaki lehet, hogy pont ezt szereti benne, de nekem nem jön be. Én ideges leszek tőle, az pedig nem jó érzés. Jobb lenne, ha épp lenyugtatna, megsimogatná a lelkem a parfüm, nem pedig agresszívvé tenne. Belőlem nem a legjobb oldalamat hozza ki, hanem a hárpiát. Ez pedig senkinek sem jó :) Semmi gond, van még más parfüm is a palettán. Az hogy mi nem illünk össze, ne tévesszen meg senkit. A parfüm egy nagyon kiváló parfüm. Tartós, igényes, profi munka! Egyszerűen más egyéniséghez illik.

Up.d.:
Nem egy jó francot nem illünk mi össze! A barátnőm meglepett az övéből egy 10 ml-vel, és először csak illemből, aztán, hogy fogyjon, és a végén egész nap szagolgattam a kezemet. Nagyon finom. Ráadásul még a lányomnak is tetszett, kimondottan hozzám dörgölte a fejét, hogy illatos legyen a haja. A kis rafkós. Szóval, soha se mondd, hogy soha. Egyszerűen valamilyen oknál fogva, valószínű, hogy nem a legjobb pillanatomban találkoztam vele. Vagy valahogy nem tudtam még ezt a savanykás mellékzöngét hova tenni. Pedig a karamellbe is tesznek sót, az emeli ki igazán az ízét. Hát kérem ennek a parfümnek is legalább 3, ha nem több oldala van. Mikor melyiket mutatja. Számomra nagyon bújós, csajos, csábító, puha, krémes, komfortos téli, hűvösebb időbeni illat lett. Felcsillagozom 5-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Up.d.:

Kristie

2016. augusztus 17.

Csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni, annyira odavagyok ezért az illatért. :) Isteni finom. édes ( de nem gejl), fűszeres gourmand-ság. :) Nagy kávérajongó lévén külön öröm számomra, hogy végre találtam egy olyan női illatot, amiben tökéletes harmóniában fér el ez az illatjegy a rózsa, a gyümölcsök és a fűszerek mellett, úgy, hogy nem lesz maszkulin az összhang, hanem felettébb nőies és szexi. A tartóssága pedig pazar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Bunnylove92

2016. augusztus 14.

Véééégre az enyém <3 Ahogyan a leírásban is szerepel: "gourmand afrodiziákum, szerelmi bájital...a rózsa sötét oldalát mutatja be..." Igazi édes, bogyós gyümis finomság, a kémiámmal nagyon is passzol....
Első szaglásra nagyon megtetszett...nagyon erős illat, és ahogyan előttem is írták, ha valakinek nem is tetszik, mégis van benne valami ami miatt állandóan szaglásra ösztönöz. Az illatából is árad a luxus, egy ilyen illathoz nem is lehet akárhogyan felöltözni. Az üvege gyönyörű, akinek megvan biztosan nem egy fiókban tárolja, hanem a polc dísze. Egyszerűen szerelmes vagyok belé! Sajnos egyelőre nagyon drága, bár gondolkdom rajta, hogy Glamour-on megveszem, de ez még így is minimum 20 ezer, bár ha nekem kell valami akkor is megveszem, ha nem futja épp rá. Én leginkább szilvát érzek benne, bár ha jól látom az pont nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

kimmy23

2016. július 29.

Nekem sajnos nagy csalódás. Az illata számomra nagyon tömény. Rajtam kimondottan nem áll jól ez az illat. És nem is érzem, hogy valóban olyan sokáig tartana, amennyi az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)