Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
KERESEM/Lancôme La Nuit Tresor
Ár: Megegyezünk , Eladó: Ferita
Állapot: Üvegében, Helyszín: --, fizetés: Posta
Vancsi

2016. július 19.

Tegnap kaptam ajándékba, nagyon finom! nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

Tegnap kaptam ajándékba, nagyon finom! nagyon szeretem!

Melitta020814

2016. július 16.

Csodálatos illat. Maga a titokzatosság..egy nő aki mélyen a férfi szemébe néz,a szavak feleslegesek. Tartós és érzéki. Az ára borsos ugyan de aki ismeri a Lancome további termékeit is annak ez nem meglepő. Felesleges rajta mérgelődni, a minőségért fizetni kell. Nekem természetesen egy nagy 5-ös. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

PappPetra

2016. július 15.

Kedvenc parfümöm, hozza az elvárt minőséget és egész nap érezni az illatot kevés fújással a csuklóra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

Wikike79

2016. július 6.

Iszonyat erős illat, de azért tetszik :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Iszonyat erős illat, de azért tetszik :-)

Kicsivero

2016. június 28.

Első számú kedvenc Ő is... :)
Nőies,édes,pralinés finomság!
Tartós...5☆

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Első számú kedvenc Ő is... :)
Nőies,édes,pralinés finomság!
Tartós...5☆

csakmoni

2016. június 26.

Magamon nem szeretném, de a lányomon biztos isteni lenne. Finomabb, mint a D&G Femme-je, abban ki nem állhatom a pillecukrot.

Na jó, magamon se rossz. Az eleje borzasztó ezekkel a gyümölcsökkel, aztán az a mély, kicsit füstös illat.. egy fújás a dekoltázsba...bár öreg vagyok hozzá, nem rossz:) Kár, hogy a végén kicsit vattacukros lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 26.

zovanda

2016. június 2.

Fantasztikus,beleszerettem.

A füstössége miatt már nem tetszik annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 2.

Fantasztikus,beleszerettem.

A füstössége miatt már nem tetszik annyira.

szoszike125

2016. május 27.

Ez első Lancome illatom, de egészen biztosan nem az utolsó. Fantasztikus nőcis, édes sexy illat jó nagy hatósugárral. Amikor ez van rajtam folyamatosan kapom a dicséreteket férfiaktól és nőktől egyaránt. Az én bőrömön kiérezni egy kis vattacukrosságot is, de nem az "aqualina pink sugar" féle vattacukrot.Én nagyon nagyon szeretem, de kizárólag alkalmakra viselem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

ZsofiSz

2016. május 2.

Új kedvenc, amúgy is nagyon szeretem az ilyen és ehhez hasonló illatokat (YSL Opium, D&G Pour Femme 2012), nagyon tartós, nem hétköznapra ajánlott parfüm. Én általában bulikban használom, amikor fel is tudok hozzá úgy öltözni, mert ehhez szerintem fel kell! Mindenki, nemtől függetlenül dicséri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Masnuci

2016. április 16.

Volt szerencsém ma megismerkedni vele. Nem ezért indultam, de ha parfüméria közelébe érek úgy megyek be mintha kötelező lenne. És az is!
Azzal kezdeném, hogy nem könnyű illat. Barátkozni kell vele, hol ő hízeleg nekem, hol én neki. Az biztos, hogy uralkodó, nem tűr maga mellett mást. Hiába próbáltam ki még pár finomságot, szinte semmit sem éreztem belőlük, mert mindig ez a kis dög volt az orromban. Ha színekkel kellene jellemeznem azt mondanám rá, hogy bíbor és fekete. Fekete mert buja, érzéki, tényleg afrodiziákum, és bíbor mert ugyanakkor bársonyosan puha, simogatóan meleg. Ez lehet, hogy a vaníliától van, de érdekes módon magát a vaníliát nem érzem ki belőle.
Most nagy az egyetértés közöttünk, én büszkén viselem, ő pedig rámsimul és esküszöm lélegzik velem, érzem ahogyan lüktet és időnként illatfelhőket bocsát ki az éterbe, hogy másoknak is megmutassa szépségét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 16.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)