Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
KERESEM/Lancôme La Nuit Tresor
Ár: Megegyezünk , Eladó: Ferita
Állapot: Üvegében, Helyszín: --, fizetés: Posta
Masnuci

2016. április 16.

Volt szerencsém ma megismerkedni vele. Nem ezért indultam, de ha parfüméria közelébe érek úgy megyek be mintha kötelező lenne. És az is!
Azzal kezdeném, hogy nem könnyű illat. Barátkozni kell vele, hol ő hízeleg nekem, hol én neki. Az biztos, hogy uralkodó, nem tűr maga mellett mást. Hiába próbáltam ki még pár finomságot, szinte semmit sem éreztem belőlük, mert mindig ez a kis dög volt az orromban. Ha színekkel kellene jellemeznem azt mondanám rá, hogy bíbor és fekete. Fekete mert buja, érzéki, tényleg afrodiziákum, és bíbor mert ugyanakkor bársonyosan puha, simogatóan meleg. Ez lehet, hogy a vaníliától van, de érdekes módon magát a vaníliát nem érzem ki belőle.
Most nagy az egyetértés közöttünk, én büszkén viselem, ő pedig rámsimul és esküszöm lélegzik velem, érzem ahogyan lüktet és időnként illatfelhőket bocsát ki az éterbe, hogy másoknak is megmutassa szépségét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 16.

Kardvirág

2016. április 9.

Up.: Hosszabb távon nekem gejl, még a torkomat is kaparja. Mégse lett szerelem.

Nem is tudom miért fújtam ki egy papírcsíkra a parfümériában...talán mert az egyik videóban olyan fülbemászóan mondta a lány, hogy "lá nüi" :)))
Elsőre olyan volt, mint gondoltam, édes, tömény dög, de azért elraktam a papírt...szokásomhoz híven szétszórtam a lakásban a feliratozott papírkákat, hogy ahol jó illatot érzek, azt feljegyezzem további tesztelésre. Este filmnézés...mi ez a jó illat? Na ő volt a tettes...körbelengte a kis 30 négyzetméteremet minimum 3 napon keresztül. Még éjszaka is félálomban nyugtáztam magamban, hogy milyen jó illat már. Igen, édes és tömény, mint a dög és nem gyakran tudnám elviselni magamon, de van benne valami, ami engem nagyon vonz. Na de az ára? Egy "picit" túlzásnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Up.: Hosszabb távon nekem gejl, még a torkomat is kaparja. Mégse lett szerelem.

maniac78

2016. április 1.

Nagyon finom, nagyon tartós, nagyon markáns, egy Istennő illata. Különleges és határozott, inkább komoly, mint bohém. Semmiképpen sem egy futkorászós, snassz illat, inkább alkalmakra, csábításra, egy fülledt randira tudom elképzelni, ahol biztosra akarunk menni...:) Na, abban az esetben ez tuti választás, imádni fogja a FÉRFI. Az ára miatt kevesen engedhetik meg maguknak, ez részben jó hír! Egyszerűen hiba nincs benne, leszámítva, hogy halványan emlékeztet a Wish-Chopard kreációra. Nálam ez egy alapdarab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

nagy.nikike

2016. március 27.

Nem valami izgalmas, kicsit egysíkú. Viszont nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Nem valami izgalmas, kicsit egysíkú. Viszont nagyon tartós.

Niki1991

2016. március 10.

A La vie est belle után ezt is kipróbáltam, még nem tudom melyik illat illik hozzám jobban. Ez is ugyanolyan kellemes édes illatú, és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

EvilQueen

2016. március 6.

Kedvencek kedvence.
Mindenki csak ezt az illatot kérdezi a munkában, hogy mi van rajtam. Egyszerűen vonzza az embereket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Kedvencek kedvence.

kicsirita

2016. február 13.

Nagyon finom illat, nagy hatósugárral és nagyon jó tartóssággal.
Nekem a praliné a kedvencem benne. Sok dicséretet kaptam mikor ezt viseltem.
Drága-drága, de úgy néz ki állandó társam lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

Nagyon finom illat, nagy hatósugárral és nagyon jó tartóssággal.
Nekem a praliné a kedvencem benne. Sok dicséretet kaptam mikor ezt viseltem.
Drága-drága, de úgy néz ki állandó társam lesz!

AnettKocsis

2016. február 8.

Zord téli időben nem is kívánhatnék finomabb illatot! A párom egyenesen megőrül tőle, persze jó értelemben ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Yolanda

2016. február 4.

Gyönyörű, mély illat! Ami első villanásra beugrott: lédús gyümölcsök karamellöntettel, vaníliával. Remek választás estére, különleges alkalmakra egy szép ruha mellé. Már majdnem beszereztem, de minél többet rágódtam rajta, annál inkább úgy éreztem, hogy ez már nekem túl "desszertes" :), szóval meggyőztem magam, hogy őt bizony ki kell húznom a listámról. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Marcsi66

2016. január 22.

Joy napokon találkoztam vele először, nem tudtam róla semmit,muszáj volt odamenni és megnézni,mert vonzott/ persze az üvege gyönyörű,sokat sejtető/ Meglepődtem hogy ez is édes,egy újabb cukorbomba,talán ő is egy a sok közül.Hát nem éppen.Nagyon finom aszalt-gyümis púderes,egy picit tömjénes illat.Kifújáskor elég erős,de gyorsan szelídül,a leszáradása pedig gyönyörű,és azt hiszem ebbe szerettem bele.Rendkívül jó ezt érezni,kellemes és egyáltalán nem fullasztó.Csak az ára tartott vissza,hogy ne rakjam rögtön a kosaramba,gondoltam h ősszel majd megrendelem.Eddig bírtam,ma hozta a futár,és most BOLDOGSÁG hogy velem van.Imádom sztm Tresor szériából ő a legjobb.((beszerzési forrás....Luxoryshop itt most a legolcsóbb))

Update:eladó lesz,hétvégén felrakom,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 22.

Update:eladó lesz,hétvégén felrakom,

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)