Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
ami2015

2016. január 16.

Meleg, füstös, számomra nagyon finom és olyan illat, amivel eddig még nem találkoztam. Valóban van benne valami sötétség, de annyira jól esik a hideg időben, nagyon-nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 16.

theglamorous

2015. december 26.

Életem legjobb illata! Megszagoltam, és éreztem, hogy ez a parfüm a nevemen szólít :) imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 26.

laracroft

2015. december 21.

Jaaaaajj nekem nem tetszik! :( Számomra ez közönségesen édes, tömény és olcsó hatású parfüm.Tucatillat, nem szívesen fújom magamra. Pedig azt hittem, hogy finom, mély gourmand-ot kapok majd.........hatósugár és tartósság egyébként egész erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

pszilona

2015. december 21.

Imádom! Most ez a kedvencem 😊 Még a hangulatom is jobb lesz tőle 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 21.

Imádom! Most ez a kedvencem 😊 Még a hangulatom is jobb lesz tőle 😊

agiv

2015. december 9.

Nekem ez szinte ugyan olyan mint az Angel.Nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Nekem ez szinte ugyan olyan mint az Angel.Nem rossz.

Anittta

2015. december 7.

Első 1-2 órában nagyon finom.:) Viszont utána kijön az az illat amitől én rosszul vagyok, de sajnos nem tudom melyik illatjegy lehet ez..:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

HDR

2015. december 4.

Ténferegtem a Douglas-ben, ott szoktam "relaxálni". :)
Odapattant egy általam nagyon nem kedvelt típus, akit nevezetesen karácsonyi hostessnek hívnak és mondta, hogy próbáljam ki ezt. Na mondom oké, cukros lötty, de mivel egyébként ismertem az illatjegyeit, gondoltam egy fújást azért csak megér.
Az eleje meglepően jó, a közepe enyhe közepes, a harmadik órában meg tömény praliné, mindazon által én kellemesen kiérzem belőle a kávét és vaníliát, azt amiért levettem a polcról. De ezt a töménységet nem frissíti fel semmi más és nekem ez így túl tömör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Ténferegtem a Douglas-ben, ott szoktam "relaxálni". :)

h.ancsi89

2015. november 25.

Nagyon finom tartós illat, de sajnos mégsem tudtunk megbarátkozni, így kipróbált 30 ml-es példányomat feltettem eladásra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Forster

2015. november 20.

Hosszú idő óta a legjobb parfüm. Nehéz lesz túlszárnyalni. Lehet, hogy nem is fog sikerülni senkinek soha.Vagyis szerintem biztos.100 millió csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 20.

monika1966

2015. november 19.

Hú , ez nagyon finom ! Krémes , finom és bódító :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Hú , ez nagyon finom ! Krémes , finom és bódító :)

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)