Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
KERESEM/Lancôme La Nuit Tresor
Ár: Megegyezünk , Eladó: Ferita
Állapot: Üvegében, Helyszín: --, fizetés: Posta
Csillxy

2015. november 19.

Már olvastam róla itt, úgyhogy alig vártam, hogy megszagolhassam. Ma a Mullerben teszteltem. ( újdonság a Bvulgari Goldea, B-fan vagyok, /az Omnia Crystalline örök kedvenc, Mon Jasmin Noir és Jasmin Noir A Parfüm/ ...szóval ez a Lancome legyűrte az új Bvlgarit.) Kifújáskor igazi mami-szag, de tudtam, hogy ez perceken belül változni fog, így búcsúzásként magamra fújtam...Kiderül, mennyire illünk össze... Mire haza értem, visszavonhatatlanul bele szerettem!!! 💜
A körülöttem lévők órák múlva is érzik, de hát egy parfüm minimum legyen egész nap érezhető.
Sajnos a minőségnek ára van, így a vásárlás még várat magára, majd neten megrendelem. Alig várom ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

tihivici

2015. november 17.

Parfüm ügyben elég sok "becsípődésem" van (C.C. Mademoiselle, DKNY Fresh Blossom, Dior J'Adore, Gucci Envy Me), gondoltam egy női életében ennyi éppen elég. Tévedtem! :)
Van még hely ennek is! Leírhatatlanul kellemes illat- először édeskésnek érezni, aztán megmutatja magát és kicsit karakteresebbé válik.
Nekem most ez a favorit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

Nekem most ez a favorit!

fannc22

2015. november 15.

Nagyon nagyon finom illat, 5 csillagos!!!
Kérem, aki tud adni belőle 5-10 ml fújciban írjon nekem!!!! Még tesztelgetném megvásárlás előtt! Köszönöm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Nagyon nagyon finom illat, 5 csillagos!!!

Petrablue

2015. november 11.

A Chanel Mademoiselle ta nem találok olyan parfümöt, ami annyira tetszene és annyira TARTÓS lenne.
A Mademoiselle-t idén végleg száműztem a polcomról, mivel tényleg minden második lány/nő ezt használja és reménytelenül kutattam a parfümök között a drogériákban az új kedvenc után.
Aztán megtaláltam ezt a csodát, aminek szerintem isteni illata van, nagyon kifinomult nőies illat, bár az igaz, hogy nem igazán rugaszkodott el a pár éve tartó vattacukor sémára épülő parfümöktől. De engem ez nem zavar, imádom ezt a vonalat, de aki valami igazán különlegesre vágyik, az nem ezt a parfümöt keresni (ajánlom a Bvlgari és DKNY parfümöket).
Ami végleg meggyőzött az az, hogy elképesztően tartós, majdnem annyira, mint a Mademoiselle.
A bőrömre fúja bírja az 1 napot, ruhára, hajra fújva pedig napokig érezhető.
Szóval nálam abszolút Ő az új kedvenc, azért csak 4 csillagot adok rá, mert bármennyire is tartós, még mindig nem annyira, mint a Mademoiselle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

A bőrömre fúja bírja az 1 napot, ruhára, hajra fújva pedig napokig érezhető.

Földes Anett

2015. november 11.

Először van rajtam ez az illat, vettem egy 30 ml-es változatot. Eredetileg diós/ szegfüszeges/ mandulás süteményes illatot kerestem...itt kötöttem ki. Ez az illat a kifinomult nőé. Én nem vagyok az, a legkevésbé sem. Ez az illat nem én vagyok, DE (!) bejöttem a melóhelyre, és a konyhában, kajapakolás közben bejött a kolléganőm...azt kérdezte, hogy "úúúúúúristen, mi ez a mennyei illat?" Megszagolta a nyakamat, és azt mondta, hogy elképesztően isteni illata van. A vaniliát egyértelműen kiérzi belőle, és hogy ebből 100 milliset kellett volna vennem. Szerinte nagyon passzol hozzám, súlyos, testes illat, én is inkább ősszel, és télen használnám. Az nem érdekel, hogy nem illik hozzám, fújom, oszt szivja mindenki rajtam. Nagyon jó illat, tényleg emlékeztet egy sütire engem. Ennyi. 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

nikolett

2015. november 9.

Ez egy komoly nő nagy kaliberű illata. Nem szigorú és megmarad finomnak, ismeri a tréfát, de csak olykor él vele. Én ehhez még nem nőttem fel eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

wijen

2015. október 30.

Én teljesen beleszerettem ebbe a parfümbe. Hiába édeskés illat, szerintem nagyon nagyon nőies és kifinomult. Kifújáskor először valóban kissé alkoholos, de pár perc múlva szépen szelídül és egész nap érzem magamon, sőt még fürdés után is felbukkan a bőrön! Én is inkább télen tudom elképzelni a használatát, nyárra túl sok lenne szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Cilike

2015. október 24.

Elmentem a Douglasba vadászni.
Meg akartam ismerni egy-két új nagyvadat, őt pedig többen is ajánlották.
Finom, édes (annyira, hogy tényleg gourmand!), luxus és gazdag illat, ám nincs benne a wow-hatás. :(
10 illat közül sem tudnám felismerni, sajnos nem ez lesz az új védjegyem. Ráadásul kb 2 órája fújtam be a kezem, de már alig érződik rajta. Hát már sosem fognak a divatházak egy Alienhez, YSL Elle-hez vagy Dior Addict-hoz hasonló új remekművel előrukkolni? :(
Csalódott vagyok, tőlem 3 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Elmentem a Douglasba vadászni.
Meg akartam ismerni egy-két új nagyvadat, őt pedig többen is ajánlották.
Csalódott vagyok, tőlem 3 csillagot érdemel.

kisnyuszi83

2015. október 12.

Hétvégén volt szerencsém tesztelni ezt a csodát. Ilyen különleges illatban ritkán van részem. Kezdem ott, hogy először túl töménynek éreztem, aztán kb 10 perc elteltével jött a csoda. A bőrömmel egybeolvadva egész különleges illatkompozícióvá alakult, ami kb. 8 órán át érezhető volt. Kicsit olyan érzésem volt, mintha a Midnight Rose intenzívebb változatát (ami persze nem létezik) fújtam volna magamra. Az biztos, hogy ezt az illatot tudni kell viselni. Sokan nem fogják szeretni az intenzitása miatt, de, ha picit teszünk csak a könyök vagy csuklóhajlatba, egész különleges felhőbe fogunk burkolózni. Mindenképpen felkerül az a dekoratív üvegecske a kívánságlistámra.

Végre megvan:))) Ajándékba kaptam. El sem hiszem, hogy ez a csoda most már a fürdőszobai polcom éke lett. Imádom az illatát, ami a fújástól folyamatosan változik a bőrömön. Először erős, de aztán megszelídül, több óra elteltével is csodásan (immáron diszkréten) illatozik.

A hűvösebb idő beköszöntével elkezdtem napi szinten használni. Olyan felmelegítős érzés, amikor a szabad levegőn magamba szippantom. Panasz egyenlőre még nem érkezett, hogy édes felhőcskébe burkolózom (vagy nem merték mondani:), még Anyukámtól sem, aki igen csak nem kedveli a cukorka illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

Cassie25

2015. szeptember 24.

Sohasem értettem, hogy hogyan lehet egy parfümöt elítélni, hogy márpedig az büdös. Mindenkinek más tetszik, így nekem nagyon fura, amikor valaki kijelenti hogy márpedig ez és az büdös és kész és mindenki, aki magára fújja igénytelen. Jelentem, ez a parfüm szerintem nagyon finom :) Az én orromnak megfelelően töményen édes és többen is megdicsérték rajtam :) Annyit jegyeznék csak meg, hogy én ezt az illatot nem tudom elképzelni 20 év alatti lányokon, szerintem ez a kicsivel idősebb korosztályon jó igazán :) Aztán ki tudja, lehet, hogy majd valaki megcáfol. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)