Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
KERESEM/Lancôme La Nuit Tresor
Ár: Megegyezünk , Eladó: Ferita
Állapot: Üvegében, Helyszín: --, fizetés: Posta
ildi84

2015. szeptember 16.

Egy Givenchy parfümért indultam egy parfümériába...és ez lett belőle.Meseszép illat,imádom!!! Tartósságra is kiváló,egész nap érzem magamon.Szuper,h a parfümériában ahol a legtöbbször vásárolok,és konkrét céllal érkezem,mindig mással érek haza :) kicsit engem egyébként emlékeztet a Black Opium-ra..Imádom mindkettőt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

marryjane

2015. augusztus 30.

Csodálatos illat: egyedi, nőies, kifinomult illat= imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Csodálatos illat: egyedi, nőies, kifinomult illat= imádom!!!

Zsaneeka

2015. augusztus 30.

Először kicsit erős, de kis idő után nagyon jó lesz.
Inkább téli illat.
Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Először kicsit erős, de kis idő után nagyon jó lesz.
Inkább téli illat.
Nekem tetszik.

Panni21

2015. augusztus 8.

Egy kedves csoporttársam lepett meg vele, nem tudok elég hálás lenni. Csodálatos illata van, egyszerre füstös és édes, olyan titokzatos. Egész nap érezni, sőt, gyakran még másnap reggel is, pedig addigra már túl vagyok minimum egy tusoláson.
Néhány napja egy másik férfiismerősömmel sikerült véletlenül összefutni. Két perc beszélgetés után megjegyezte, mennyei vanília illatom van, és megölelt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Timi8

2015. augusztus 6.

Kellemes csalòdàs!!! Egyszerűen imàdom az édes illatokat, de nem a vattacukros vagy a LVB vonalat sajnos! Ezt az édes illatot is ilyesminek hittem és ezeddig kerültem. Sajnos! Mert ez naggyonjò! Brutàl-édes, de finom mély, picit füstös, karamellàs-vanìliàs! Arànyokat nagyon eltalàlta az orr! Valòdi elegàns, kifinomult illat. Rajtam hàla az égnek semmi ròzsa nem jött elő, és a tömjén sem az a nagyon felismerhető. Még majd hidegben is pròbàlgatni fogom, de nem tudom, hogy megvenném-e mert màr kitalàltam magam téli illat tekintetében.
Nem mellékesen az üvege is meseszép!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Nem mellékesen az üvege is meseszép!

lixia168

2015. július 14.

Roviden es tomoren: Imadom! Ha elfogy biztos ujra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Roviden es tomoren: Imadom! Ha elfogy biztos ujra veszem!

Yubiri

2015. június 24.

Rajtam bőrközeli, így többet fújok, hogy érezzem.
Az illat nem nyert meg, így vásárlás nem lesz belőle.
Néha hiányérzetem van a parfümmel kapcsolatban, mintha még kellene bele valami, néha tömjént ,füstölőszerűséget vagy vmi hasonlót érzek, nagyon enyhén és a fragrantica-n ellenőrízve meggyőződtem, hogy nem csalt a szimatom, valóban van benne :-) (incense)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

Rajtam bőrközeli, így többet fújok, hogy érezzem.
Az illat nem nyert meg, így vásárlás nem lesz belőle.

didus

2015. június 18.

Jajj nekem! Mindig is rühelltem a ragacsos vattacukros löttyöket, még a fejem is belefájdult. Megláttam ezt a kis csodaüveget pár hete, és rögtön teszteltem. Hatalmas csalódás, gejl valami. Ámde! Nem tudom miért, de mióta megéreztem, az motoszkál a fejemben, hogy mégiscsak kellene nekem egy ilyen darázscsalogató szirup, ezért ma újra teszteltem. Papírra fúj, orrom belefájdul, dobtam is ki a csíkot könnyek között. De persze azért muszáj volt a csuklómra is fújni, ész hová mész....
Az első percek ismét fullasztóak, majd ahogy lágyul, folyton szagolgatnom kell a csuklóm. Nem esek hasra tőle most sem, de annyira elgondolkodtat, és ezzel azt hiszem megnyerte magának a szívem.

Ud: Müller szombat alkalmával bekúszott a kosaramba a kis mocsok :) Nagyon megszerettem, nem egész nap érzem magamon, hanem egyszer-egyszer meglep a nap folyamán. Egészen különleges, nem egy sima cukorkabomba, mindenki aki megérezte rajtam, azt mondta, hogy van benne valami csavar, és tényleg. Ami kicsit szomorúvá tesz, hogy még csak messziről sem szabad fehér rucira fújni, mert sárga folt marad a helyén. Azért megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Seahorse82

2015. május 8.

Hetek óta birtokolok egy 50 ml-s példányt és nagyon szeretem. Az üveg annyira nem tetszik. De nagyon illeszkedik a mai modern édes illatok világába. Tartós, dögös édes illat. Egész nap tartja magát, szerintem nagyon csábító:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

babyface

2015. május 6.

félve vallom be de nekem baromira tetszik... tettem egy kis kitérőt a douglas felé, mert kíváncsi voltam az újdonságokra és hát ő lett magasan a nyertes. az eredeti tresor-t anyukám használja (nemrég valamilyen indíttatásból újra vette) ez egy sötétebb, gourmand, pont nekem való édes finomság a rózsa mélységével. elsőre kifújva olyan brutális volt, hogy nem is tetszett, de otthon a papíron már szépen lecsendesedett és hát... szerelem! kíváncsi vagyok bőrre fújva mennyire jön elő belőle a LVB vonal (remélem semennyire) csak az a baj, hogy sok hasonló illatom van (dolce gabbana pour femme, lacoste sensuelle) és most nyárra frissebb szortimentre gyűjtök, aztán lehet hogy ő is be fog csúszni a készletbe... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)