Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Lancome La Nuit Tresor edp 75 ml
Ár: 19990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
Doll66

2015. április 10.

LANCÔME-ékkal egyezik az ízlésünk, Hypnose, Midnight Rose, Miracle For Ever, a kis kedvenceim voltak. Ő sem kivétel, imádom benne a csokit, a tömjént, meg az orchideát. Egyszer az enyém lesz! Az üvege gyönyörű, és sokat elárul a benne lévő illat jellegéről. ( Szerintem :) )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 10.

aalexaa

2015. április 7.

Az itteni vélemények alapján nagyon megtetszett, alig vártam, hogy végre bemenjek a Müllerbe megszagolni. Hatalmas csalódás. Fejfájdítóan szúrós locsolókölni illatot éreztem csak, hiába vártam, lóbáltam a papírcsíkot, elviselhetetlenül rossz maradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

albertinablogg

2015. április 3.

Nekem egyáltalán nem tetszett. És bár az eladó hölgy szerint érezni lehet a rózsát, én azt alig éreztem, helyette a fekete ribizlire emlékeztető praliné jegyek érvényesültek jobban. Maradok a La vie est belle-nél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

Lory

2015. április 3.

Engem levett a lábamról rendesen:) Füstös,amolyan éjszaka királynője illat,amiben érzeni a rózsát.Ne a kis tündéri,romantikus cuki rózsa illatot gondoljuk mellé,hanem misztikus,boszorkányos és dögös ez a rózsa.Talán a tömjénnel hozták össze,valami szuper jó arányban.Az idő múlásával pedig elkezd édesedni viszont nem lesz cukorkás,mert a füstössége megmarad végig.Elegáns hölgyek és jó kislányok kerüljék,igazi rosszlányok illata :D Az én bőrömön nem mellesleg roppant tartós ,még fürdés után is halványan érződött.Csodálkozom is,hiszen sokan panaszkodnak a tartósságára és sajnos nem igazán én szoktam lenni a kivétel,akin tartós az,ami máson nem.Simán belopta magát a top 10 kedvenc illataim közé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.

egyedszilvi

2015. április 2.

Nagyon finom,édes,igazi téli illat,mit a La vie Est.Viszont tartóssága a papircsikon másfél nap volt,rajtam pedig sajnos csak !3 óra.Tudom,bőrfüggő is,de nekem nem tartós.Eddig jól működtek rajtam az édes,cukorkás illatok,ő nem.
Megvenném,ha megfelelne ár/minőségi listámon,de nem felel meg.Maga az illat elvarázsolt,sajnálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 2.

bellehercegno

2015. március 31.

Na ne!!! A Lancome is beállt a sorba,pedig nem kellett volna.Újabb cukorszirupos műalkotás,többet nem is igazán lehet róla elmondani.Nem voltam soha egy Tresor-fan,de az egyediségüket és egyéniségüket mindig is elismertem.A La Nuit eddig a legrosszabb,bár már a Lumineuse is feszegette nálam a határokat.Ennyi pénzért millió jobb illat van a piacon.A csomagolás pedig olyan, mintha a Wish lenne sötétbe öltöztetve. Mondjuk az valóban egy gyémántra emlékeztet,ez utóbbinak viszont kimondottan gatyi az összhatása. Sajnálom,a La Nuit-nek semmi karaktere nincsen,így a jó szívem miatt ez 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 31.

Aimet

2015. március 20.

Mintám volt belőle csak, rajtam nagyon tartós, másnap is érzem magamon ezt a nagyon édes illatot. Kedvelem az édes illatokat, de ez nekem már egy kicsit sok, nem hiszem hogy megveszem majd

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Kisvakond

2015. március 20.

Megvettem, mert a teszterből (2-szer is próbálkoztam) magamra fújva megjött a kedvem ehhez az édeskés illathoz, de sajnos rajtam nem tartós. Nagy szerelem nálam a Midnight Rose, de sajnos ez nem ér a nyomába. Ettől függetlenül nem húzom le, mert jó érzéssel tölt el ha magamra fújom, de ahhoz meg túl drága, hogy 4 óránként fujogassam magamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

sziszi75

2015. március 19.

A sok negatív hozzászólás után kipróbáltam én is a Müllerbe. Nekem nagyon tetszik estig érződött a csuklómon. Persze én nagyon szeretem az ilyen cukros édes illatokat bár inkább télen. Az üvegje lehetne valahogy stabilabb, mert majdnem leesett a polcról mikor visszatettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 19.

v.szilvia789

2015. március 19.

Ma volt hozzá szerencsém, már ha ezt szerencsének lehet nevezni. Hű "nuit", hátha valami sötét illat-gondoltam, de ennek kaja szaga van (olyan menza szag), konkrétan fordult egyet a gyomrom első szaglásra. Aztán a másodikra is. Mellette némi édességet érzetem még és itt a vége. Ez nekem nem is parfüm...nincs rá szavam. A kézigránátot idéző üvegről pedig már kár is beszélni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 19.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)