Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Lancome La Nuit Tresor edp 75 ml
Ár: 19990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
Lupiluuu

2019. június 20.

Tömény erotika ez az illat... édesen füstös ,de nem az a karácsonyi mézeskalács fahéjas süti,hanem inkább egy forró nyári éjszaka jut róla eszembe,tánc ,szabadság,szenvedély ! Minden benne van ami az érzékiséghez kell....gyümölcsös kavalkáddal indít, a rózsa ,pacsuli ,karamell kissé elmélyíti ,füstössé és csábítóvá teszi,majd krémesedik a pralinéval ,aztán lecsitul ès marad az édesen kacér füstös vanília. Micsida ízbomba! Extra szexi ,vagánycsajos illat ami nagyon határozottan jelen van ,körbeölel és rabulejt😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

roczeir

2019. június 15.

Nagyon tartós, tömény, inkább esti és téli illat számomra. Nagyon kedvelem, de nem az a parfüm, amit újra és újra megvásároltam, hanem inkább, ha olyan hangulatom van, akkor használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

neska

2019. május 28.

Az egyik legkedvesebb illatom. Nagyon tartós, édes, kellemes, bújós. Főleg alkalmakra használom vagy a hűvösebb időszakokban. Nyárra nagyon tömény. Az üvege a kis rózsával pedig gyönyörű!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

ciska

2019. május 21.

Teljes szerelem ez az illat! :D Iszonyat tartós, és órák után is lehet még érezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Majestic

2019. május 13.

Szeretem. Kár ezt tovább magyarázni :D
Néha gellert kapok, hogy kéne egy új illat (mert már én megszoktam magamon), de rájövök a boltban, hogy még mindig ez tetszik.
És igen, fogok még venni, és igen már többször meg is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Szeretem. Kár ezt tovább magyarázni :D
És igen, fogok még venni, és igen már többször meg is vettem.

nagyediterika

2019. március 31.

Eskü, hogy valahányszor használtam, a kürtőskalács jutott eszembe, egy az egyben! Karamellizált cukor, pici füst, ami körbelengi az árusok bódéját... gyümölcsös és vaníliás jegyek teszik tökéletessé ezt a kulináris (?) élményt!
Odáig vagyok érte meg vissza, annak ellenére, hogy a vanília és az egyéb ilyen nyalánkságok nem szoktak bejönni parfümökben.
Csakis és kizárólag télire ajánlanám, főleg esti alkalmakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Csakis és kizárólag télire ajánlanám, főleg esti alkalmakra.

emb1p3

2019. március 14.

Infantilis pralinérózsa, amit még egy kis fruktózzal is nyakonöntöttek, biztos, ami biztos. Számomra simogató tenyér alá dörgölöző, cicás, minden áron tetszeni akaró, alázatos nőiességet sugároz. Inkább kamaszlányokon tudom elképzelni, a minden reggel sminkelő, nagylányt játszó fajtán, nekik még jól is állhat. Viszont valahogy nagyon rátapintott a kor ütőerére a La Nuit Trésor. Ha 70 évesen visszagondolok majd a 2010-es évek nőideáljára, akkor a 3/4-es hosszra feltűrt, koptatott-szaggatott momjeansek fognak eszembe jutni, tűsarkúval, oversize vízeséskardigánnal/fekete perfectoval és fehér pamutatlétával, és ez az illat fogja belengeni az emléket. Függetlenül attól, hogy ennek az évtizednek minden trendje hülyén áll rajtam, ezért nem is nagyon erőltetem, három pontot megérdemel. Nem illatként, szimbólumként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

nicolette88

2019. március 14.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Nagyon tartós, és több óra elteltével is nagyon kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

Mumus30

2019. március 11.

Végre egy nagyon tartós illat, gyönyörű, gyémánt alakú üvegben. Régebben túl édesnek tartottam, most már viszont nagyon megszerettem. Igazi téli illat, pici karcossággal. Nem egy gyümölcsös kis semmiség, az biztos. Én pont ezért szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

mona82

2019. március 10.

Szeretem az orientális illatokat, de ez elsőre nem volt szerelem. Másodikra sem, de valahogy nem hagyott nyugodni. Szép lassan összebarátkoztunk, rajtam több arcát is megmutatja: elsőre erős, gyümölcsös-édes dög, majd előjön egy pici szúrós fanyarság az édesség mellé, ettől nagyon különleges lesz, végül átmegy egy puha, bújós illatba. Karakteres, édes, nőies, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)