Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
Lancôme La Nuit Tresor teszter
Ár: 17000+posta , Eladó: Capella
Állapot: 75ml/2fújás hiányzik, Helyszín: Sopron , fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel vagy posta, csomagautómata
sziszi75

2015. március 19.

A sok negatív hozzászólás után kipróbáltam én is a Müllerbe. Nekem nagyon tetszik estig érződött a csuklómon. Persze én nagyon szeretem az ilyen cukros édes illatokat bár inkább télen. Az üvegje lehetne valahogy stabilabb, mert majdnem leesett a polcról mikor visszatettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 19.

v.szilvia789

2015. március 19.

Ma volt hozzá szerencsém, már ha ezt szerencsének lehet nevezni. Hű "nuit", hátha valami sötét illat-gondoltam, de ennek kaja szaga van (olyan menza szag), konkrétan fordult egyet a gyomrom első szaglásra. Aztán a másodikra is. Mellette némi édességet érzetem még és itt a vége. Ez nekem nem is parfüm...nincs rá szavam. A kézigránátot idéző üvegről pedig már kár is beszélni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 19.

beder810

2015. február 24.

Hát nemtudom hogy mit mondjak erről a kis csodáról!
De egyszerűen megfogott,van benne valami ami miatt ellenálhatattlan......igen édes,de nem LVEB-es,ebben ott van a fekete rózsa titokzatos éne,s a licsis praliné varázsa!
Kifújásnal érezni erősen a rózsa,orchidea,pacsuli keverékét,de leszáradás után isteni nem túl édes illat lesz belőle!Az üvege az meg plusz pont,mert csodállatos,igazi fekete gyémánt,állandóan csak szaglásznám,Új Kedvenc lesz ez a illat az biztos!Egyszerűen Imááádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Hát nemtudom hogy mit mondjak erről a kis csodáról!

Addicted

2015. február 18.

Nekem első szaglásra szerelem volt ez az illat. A Midnight Rose-ra sóvárogtam már hónapok óta, de most, mikor a Müllerben kedvezményesen lehetett Lancome parfümöket venni, a barátom kettőjük közül őt választotta nekem, szerinte jobb illata van. Egyébként szerintem semmi hasonlóság a két parfüm között, annak ellenére, hogy többen is ezt említették. Imádom azt az illatot, ennek ellenére nem kapja meg az 5 csillagot. Nem értem, miért, de rajtam egyáltalán nem tartós. 1-2 órán belül elillan és ez borzasztóan zavar. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

SMH

2015. február 17.

Ez a parfüm tényleg brutális. Első fújásra nagyon fincsi volt, aztán 10-20 perccel később annyira durván cukros illata lett, hogy már már azt hittem Pink sugarral vagyok befújva =) jó nem, hiszen ez nem olyan közönségesen édes illat, de édes. Nagyon is. Mégis megfogott és mióta megillatoztam, másra sem tudok gondolni...
A tartósságára nem lehet panasz, az árára annál inkább =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

A tartósságára nem lehet panasz, az árára annál inkább =)

szeliger

2015. február 17.

Cukorka, cukorka cukorka, rózsa, csokimorzsa, cukorka, cukorka, cukorka.... Rajtam semmi izgalmasat nem mutat magából ez a parfüm, mióta csak a csuklómra fújtam, keresem, hogy mit is szeressek benne. Félreértés ne essék, nincs benne zavaró, rémisztő jegy, hordható parfümnek tartom, de igazán nem tudom, miért gondolják ott a Lancome-nál azt, hogy pont ezért adjon ki az ember lánya pénzt, amikor száz és száz hasonló parfüm van a piacon. Nekem nem kell. Szerelmi bájital? Ugyan már!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 17.

GlamourAndStyle

2015. február 13.

Jajj de túlzás ez a parfüm is...mégis van benne valami, ami miatt állandóan a csuklómat szagolgatom. Az indítás egyáltalán nem tetszik, ez az ami miatt túlzónak tartom, ugyanis megint cukrot toltak az arcomba, de hála az égnek ez nem tart sokáig. Utána átveszi az uralmat valami isteni púderes, enyhén gyümölcsös illat, ami miatt most folyton szagolgatom magamat, mint egy függő. A leszáradásba megint keveredik egy kis édesség, de még pont nem émelyítő, ügyesen egyensúlyba hozták a gyümölcsös jegyekkel. Sokan mondják, hogy a Tresor Midnight Rose-ra hasonlít, életemben nem próbáltam még azt az illatot, de ha az már egy fokkal kevésbé édes és elhagyja a cukros nyitányt, akkor lesz még dolgunk egymással, mert a púderes-gyümölcsös leszáradás nagyon tetszik.
Trendkövető, sokak által befogadható, édeskés és gourmand de mégsem egy újabb La Vie est Belle. Nem biztos, hogy viselném, de mégis szerethető valamiért. 3 és 4 között áll nálam, egyelőre még csak bizalmatlanul kerülgetem,így 3 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

2015. február 12.

Bajban vagyok ezzel a parfümmel, mert amennyire nem tetszik az indítása, annyira tetszik a leszáradása. Az indítás cukorkás, trendi, de szerintem sincs köze se Sí-hez, se LVEB-hez, a Hypnose-hoz pedig végképp nem, legalábbis az edp-hez (pont tegnap volt rajtam). Masszívan tartja magát ez a cukorkás illat jó 1,5-2 órán keresztül, mozizás előtt egy órával fújtam az alkaromra 2 fújást és a film feléig szinte fojtogatott az illat, pedig kicsit meg is vagyok fázva, szóval korlátozottan érzem az illatokat, de még így is... Aztán film végére teljesen átalakult, kicsit tényleg praliné jellegű, de van benne egy leheletnyi füstösség is és a rózsát is érzem. Tetszik, nagyon is...csak hát az az első két óra ne lenne előtte.. .

UPDATE
A tartóssága eszméletlen...tegnap este fél 8-kor fújtam a két fújást az alkaromra, most, azaz másnap délben még mindig érződik...és nagyon-nagyon tetszik, bárcsak ilyen lenne kifújástól kezdődően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

UPDATE

zsebibaba

2015. február 10.

Ez a parfüm maga a Csoda:) Teljesen megbabonázott, első illatolásra szerelem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 10.

Ez a parfüm maga a Csoda:) Teljesen megbabonázott, első illatolásra szerelem:)

banyadék

2015. február 9.

Rajtam egy az egyben Hypnose. Az sem lett a kedvencem, ez sem válik azzá. Az üvege nagyon szép, de nem áll kézre. Tresor vonalon még mindig a Lumineuse a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 9.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)