Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
Lancôme La Nuit Tresor teszter
Ár: 17000+posta , Eladó: Capella
Állapot: 75ml/2fújás hiányzik, Helyszín: Sopron , fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel vagy posta, csomagautómata
janka.s

2015. február 2.

Lancome-Lancome, mondd meg nékem, kié a legszebb üveg a vidéken? Hát kétségtelenül ezé az újdonságé... :) Az illat első bliccre nagyon hajaz nekem a Midnight Rose-ra, aztán az idő múlásával persze változik, hol gyümölcsösebbnek tűnik, hol édesebbnek.. végül (5-6órával a csuklórafújás után) maradt egy füstölős,csokis, édes illatfelhő. A tartóssága, na abba nem lehet belekötni, mert még fürdés után...mit fürdés után, még másnap reggel!! is éreztem. Nem tudom, nem tudom... kicsit kezdek én is belefulladni az édességtengerbe. Szó se róla, nem egy pinksukár, van benne csavar, de nem ájultam el tőle.Egy elfogulatlan vélemény, egy 7 éves ördögfiókától: "bonbonszagod van" :) 3 csijjagnál többet nem nagyon tudok adni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

diesel22

2015. január 31.

Nagyon brutál parfüm, csak az üvege nem jó. Iszonyatosan kényelmetlen kézbe venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

galagonyanya

2015. január 30.

Tegnap én is kipróbáltam. Az üvege mint az álom, elegáns kis csecsebecse, igazi ékszer. Amúgy, tömören kifejezve, hintőporos trópusicsümölcs-bomba. Rózsát egyáltalán nem fedezek fel benne. Valami hintőporos illattal nyit - talán ez lehet a papirusz - ami nem kellemetlen, de ilyen külsőtől nem ezt vártam. Aztán megérkeznek az édes trópusi gyümölcsök, amely végképp döbbenet számomra. Végül egy kicsit fűszeres-édes orchidea marad belőle. Az én bőrömmel egyébként teljesen kompatibilis, tehát működik, de egyszerűen nem tetszik az illat, szerintem messze elmarad attól a szinttől, amelyet a Lancome képvisel(t). Csak az üvege miatt hármas, különben kevesebb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

szisz5

2015. január 29.

Megillatoltam ma én is. 1. az üvege és a doboza fantasztikusan szép, 2. az illata egy az egyben a Tresor Midnight Rose, csak valahogy ez kompatibilisebb a bőrömmel, mint az. Amikor kifújom legelőször a licsit érzem, kedvem támad megkóstolni :D Utána viszonylag hamar lecsillapodik, kellemes virágos-fűszeres illattá válik, az első 1-2 órában igen intenzív, azután már inkább csak a bőr közelében érezhető.
Aki azt állítja, hogy Armani-Si hasonmás, az óriásit téved, vagy nem próbálta ki az Armanit bőrön. Első kifújásra talán hasonlóak, hiszen az Armani is édeskés-virágos felhanggal kezd, de utána valami undorító rágógumis illat lesz belőle, ezer közül is megismerem, annyira utálom :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

illatvarázs*

2015. január 26.

Nem gondoltam, hogy ilyen hamar ideér, de megérkezett a D-be. Dél óta rajtam van és azóta változik - a véleményemmel együtt.
Először édes volt, aztán csendesedett, ismeretlen fűszeres illat alakult ki rajtam - nem tudom, hogy a papirusz összetevőnek köszönhető-e? Ekkor kifejezetten tetszett, de aztán megint édesebb lett és kevésbé érezni azt a finom fűszeres akkordot. Összességében nem rossz, de az érett, anya Tresor-hoz semmi köze. Papíron meg La Vie est Belle-s. Rajtam szerencsére nem lett olyan. Amúgy Sí-t egyáltalán nem érzek benne. Az üveg gyönyörű, de ez kevés. Mindenesetre a szépséges Tresor már annyi féle flankert kapott, hogy döbbenet! Az utolsó kettő említésre sem méltó és nincs is hozzá semmi köze.
Nem tudom, hogy osztályozzam. Nálam a Tresor, Tresor L'Absolu és Tresor L'Absolu Desir ötös. Ez valahol 4 alá. Ha nem Tresor flanker lenne még 4-est is adnék neki, de így? Most 4-es, de még szerintem visszatérek rá és lehet lehúzom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 26.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)