Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Lancome La Nuit Tresor edp 75 ml
Ár: 19990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
beucika

2019. február 19.

Az egyik drogériában elég sok parfümöt megillatoztam, őt is.
De egyik sem fogott meg.
Majd jó pár órával utána megcsapott valami iszonyat jó meleg illat.
Szaglásztam honnan jöhet ez a mennyei illat.
Valahogy a telefon tokomra került rá :)
Azonnal visszamentem a drogériába és kértem az eladó segítségét melyik lehet ez az illat.
Akkor találtunk egymásra a La Nuit Tresorral.
Annyira finom, kellemes illat.
Szerelem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Az egyik drogériában elég sok parfümöt megillatoztam, őt is.
De egyik sem fogott meg.
Majd jó pár órával utána megcsapott valami iszonyat jó meleg illat.
Szaglásztam honnan jöhet ez a mennyei illat.
Valahogy a telefon tokomra került rá :)
Akkor találtunk egymásra a La Nuit Tresorral.
Annyira finom, kellemes illat.
Szerelem!!!

kvin

2019. január 28.

Fenntartásokkal álltam hozzá, mert népszerű és édes... hát most mégis nekirugaszkodok.
Az eleje annyira kedves! Imádnivaló gyümölcskosár válogatott, finomabbnál finomabb érett nyalánkságokból, az eper és maracuja valami csodás és kell bele az a mandarin, mint ahogy a felkockázott gyümölcssalátába is kell egy kis savanykás alkotórész. Viszont ez csaknem teljesen eltűnik, helyébe lép egy nagy katyvasz - ráadásul valami poros, dohos aláfestéssel - , ami nagyon nem áll össze. Van itt minden, kérem: kávé, édesgyökér, papirusz, tömjén, kis pacsuli a hecc kedvéért, de mindebből semmit nem értek, mintha csak összedobálták volna, hogy valami azért legyen benne a karamellás-pralinés édességen kívül.
Semmi összetettség - hiába a sok illatjegy -, nem változékony, nincsenek izgalmas rétegek, nem különleges, teljesen kommersz. Számomra kimerül annyiban, hogy egy édes valami.
Azért nem 2 csillag, mert azért nem büdös, csak olyan semmilyen, plusz az eleje tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Phoenix19

2019. január 25.

Olyan édes, hogy égnek áll a hajam tőle. Ez a szűnni nem akaró tömeges imádat a cukorkás illatok iránt meglepően kitartó. Égetett cukros, gejl, ugyanaz mint a Good Girl, Sí, Black Opium stb. Meg sem tudom őket különböztetni, nekem mind egyforma. Egyik ismerősöm 18 éves lánya csupa ilyen parfümökkel fújja magát, mutogatja nekem, gondolom magamban "hogy tudja megkülönböztetni?" Hát úgy, hogy ismeri. Én meg nem és nem is szándékozom, bőven elég, hogy minden második nőn ilyeneket érezni, az embernek még a feje meg a hasa is megfájdul tőle. A cukorkás illatokról az jut eszembe, hogy gyerekként a rózsaszínű vattacukortól még a homlokom is ragadt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 25.

polynaranna

2019. január 25.

Update:Rájöttem, hogy nagyon sokat fújtam magamra, és annyira hivalkodó, tömény volt hozzám az illat, már már fullaszó is volt számomra, hogy ezért nem kedveltem. Na már most nagyon megszerettem, es abszolút kedvencem lett. Egy fújás bőven elég belőle, így is érzem nap végén magamon ill. pár nap után is érzem a ruháimon,ha megszagolom és így nagyon finom illata van.(Előtte nem volt ilyen drága parfümön, így ki kellett tapasztaljam) de így már mindenképpen megérdemli az 5 csillagot.

Karácsonyra kaptam. Nem gyozott meg az illata, viszont a csomagolaert oda vagyok :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Gabriella1992

2019. január 20.

Ez az én téli illatom, egy parfümöt se dicsértek rajtam ennyit, mint ezt. Ez előtt még volt egy Lancome parfümöm, a Trésor Mindnight Rose. Azt is nagyon szerettem. Viszont ez már a második tél mióta használom, egy kicsit letettem pihenni, mert kezd sok lenni, nagyon tömény nekem, szigorúan, csak egy fújást merek használni, másképp meghalok tőle. De nem kizárt, hogy egy kicsit később előveszem. Összességében életem egyik legjobb parfüme és ez a márka gyártja a legjobb női parfümöket, mese nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

DNM

2019. január 3.

Karácsonyra kaptam, korábban minta alapján válaszottam, télre ,,esti" illatnak. Nagyon szeretem, tartós. Az üvegcséje viszont kényelmetlen, nincs ,,igazi talpa".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

messalinam

2018. december 28.

Notinos rendelés mellé kaptam mintát és totál beleszerettem! Sokkal jobban tetszett,mint a rendelt termék,főleg mivel kipróbáltam délelőtt és késő este is éreztem még magamon! A vőlegényem lefigyelte,hogy mi is pontosan ez az imádott,édeskés de nem komolytalan illat és karácsonyra megkaptam a legnagyobb kiszerelést! Tavaszra,nyárra vélhetően kicsit könnyebb illatot választok majd,de ebben a borús,hideg időszakban tökéletes lélekmelegítő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Lillla31

2018. december 11.

Teljesen véletlen botlottam bele ebbe az illatba, és annak ellenére h szeretik ráragasztani a mainstream vonalat, nekem szerencsére teljesen mást jelent. Imádtam a Lancome Miracle Forever illatát, és engem arra emlékeztet. Mintha lenne benne egy kis csillagánizs és fekete ribizli, nagyon nagyon finom számomra, kolléganőm viszont reggel úgy jött be az irodába, hogy mi ez a vattacukor szag. :) Nem sértődtem meg, csak meglepett, egy illatot milyen sokféleképpen tudunk interpretálni. Finom, komfortos parfum, ruhán nagyon tartós, magamon viszont nem érzem sokáig, de más igen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

anitaa17

2018. december 10.

Ha csak azt nézném, ami a leírás szerint benne van, egyáltalán nem érezném magaménak az illatot, viszont sokadjára nyúlok utána, amikor arra vágyom, hogy valami mással dobjam fel a hétköznapokat. Szóval nem kifejezetten az a típusú illat, amilyeneket általában szeretek, mégis nagyon tetszik. Egyelőre csak mintám van belőle, de majd tervezek beruházni egy nagyobb kiszerelésre is. Eléggé tartós, rajtam főleg a vanília, kávé, karamell, körte érvényesül. Semmi extra, de egy egyszerűbb, munkába járós illatnak pont megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Parfuwoman

2018. november 24.

Nagyon kellemes, melengető, édes illat. Érezni,hogy a LVEB-lel egy alomból való. Az én bőrömön hasonló pacsulis, pralinés édesség, mint a LVEB. Kakaót is érzek benne. Nagyon szerethető parfüm, hétköznapokra és alkalmakra egyaránt hordható, nem kihívás viselni, kellemes, komfortos. A pasik szerintem imádnák, ezekkel az édes illatokkal nem nagyon lehet mellélőni, ha valaki férjfogási célból keresne parfümöt magának, ez jó választás lehet:))
Minősége kiváló, tartós, tusolás után is érezni. Üvege csodás, bár nekem annyira nem áll kézre.Összességében nem az én illatom, nekem ez egy kicsit túl egyszerű, nem fogott meg, de abszolút megértem a népszerűségét.Nem is pontozom le, ha valamit, hát a minőséget, tartósságot én nagyon értékelem, az meg, hogy nem tetszik, egyéni preferencia kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)