Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
Lancôme La Nuit Tresor teszter
Ár: 17000+posta , Eladó: Capella
Állapot: 75ml/2fújás hiányzik, Helyszín: Sopron , fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel vagy posta, csomagautómata
Parfuwoman

2018. november 24.

Nagyon kellemes, melengető, édes illat. Érezni,hogy a LVEB-lel egy alomból való. Az én bőrömön hasonló pacsulis, pralinés édesség, mint a LVEB. Kakaót is érzek benne. Nagyon szerethető parfüm, hétköznapokra és alkalmakra egyaránt hordható, nem kihívás viselni, kellemes, komfortos. A pasik szerintem imádnák, ezekkel az édes illatokkal nem nagyon lehet mellélőni, ha valaki férjfogási célból keresne parfümöt magának, ez jó választás lehet:))
Minősége kiváló, tartós, tusolás után is érezni. Üvege csodás, bár nekem annyira nem áll kézre.Összességében nem az én illatom, nekem ez egy kicsit túl egyszerű, nem fogott meg, de abszolút megértem a népszerűségét.Nem is pontozom le, ha valamit, hát a minőséget, tartósságot én nagyon értékelem, az meg, hogy nem tetszik, egyéni preferencia kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Kisangyalcsillag

2018. november 24.

Gourmand illat kategóriában nekem a Black Tulip-pal kezdődik és végződik a sor. 😂😂
Nem azt akarom ezzel mondani, h ez egy rossz illat.. .Nekem túl édes. Az eleje totál olyan, mint egy égetett cukros vattacukor, aztán persze lágyul és felismerhető az alap Tresor, de a nagyon édes jellege végig megmarad. Nem tudom elképzelni, hogy ezt valaha használjam. Bár azt már megtanultam parfüm esetében, h sose mondd h sose😂😂😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

cintialaura

2018. november 23.

Évekkel ezelőtt éreztem az egyik barátnőmön, és azóta szerettem volna magaménak tudni egyszer. Most, hogy enyém lett, nem vagyok elragadtatva tőle annak ellenére sem hogy én szeretem az édes parfümöket. A tartóssága és a hatósugara elég jó, de rajtam nagyon kiérződik a rózsa, és kifújáskor valami szúros illatot érzek. Pár órával a leszáradás után finom, de az előtte lévő órákat nem bocsájtom meg neki... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

racheldawes

2018. november 22.

Én is a rendelésem mellé kaptam, mintaként. Szerintem nagyon hasonlít az illata az YSL Black Opium-jára, amit tavaly ősszel imádtam magamon viselni. Nem rossz illat, de nekem nem elég karakteres, és egy idő után kissé émelyítő hatással van rám ez a tömény, cukros-sütis illatvilág.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Pöti

2018. november 19.

Notinos rendelés mellé kaptam mintàban. Nem tudom egyelőre, hogy hogyan is állunk egymással. Első este imádtam, jól bontakozott ki a bőrömön. De második nap már émelyegtem tőle. Szóval részemről inkább egy nem, de nem meglepő módon a férfinak tetszik, mert baromira édes illat.. :/ Részemről 4 csillag, mert nagyon tartós, de nem lesz a polcomon ilyen, az már biztos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

nyuszo

2018. november 14.

Nekem személy szerint az 'á la Folie' változat jobban bejön!
Mélyebb, harmonikusabb...
Közelebb áll hozzám...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 14.

Nekem személy szerint az 'á la Folie' változat jobban bejön!
Mélyebb, harmonikusabb...
Közelebb áll hozzám...

adri0419

2018. november 14.

Barátnőm kedvenc illata, én is imádom ha megérzem rajta :) Édeskés, mégis különleges illatról beszélünk. Nekem picit nehezebb illat, nyáron el nem tudnám képzelni, hogy viselem. De téle és úgymond "esti" illatnak tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Heine

2018. november 7.

Szorgalmas mókus módjára begyűjtöttem az összes flankert ebből az illatból, utolsó lépésként került hozzám az anyaillat. Édes, mint a veszedelem, de egészen másképp, mint az a la folie (cukorba mártott karamelles, vaníliarúdra fűzött pralinékockák) vagy a caresse (cukorba mártott csokoládés eper) - ez füstösen édes, nekem tömjénes cukorba mártott rózsa. Egyedül az edt kiadást nem mártották sehova, ezért azt fújkálom előszeretettel... na de vissza az illathoz.
A tartóssága tényleg egész napos, a hatósugara nagyon nagy (konkrétan követtek és szagolgattak, de ez két okból is lehet: az egyik, hogy túlfújtam, a másik az, hogy irtó lassan sétálok, és ha szűk a járda, gyakorlatilag nem lehet tőlem közlekedni. (Innen is elnézést minden gyorsan sétáló embertársamtól, én igyekszem...). Az illata a rózsa egyik legviselhetőbb értelmezése, a tömjént nagyon ki lehet érezni, és sajnos a pralinét is erősen (a legolcsóbb összetevő bármiben a szintetikus praliné). Olyan téli andalgós-szerelmes, összebújós parfüm, a hangulatos vacsorák és hasoncsúszós kutyasétáltatások illata, nekem vizsgaillatom is lesz. Minden cseppje megéri, kevés is elég belőle, és "drága" illat, igazán jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Elkofen

2018. november 6.

Úgy három évvel ezelőtt az első felfújásnál az volt az érzésem, ez életem talán legjobb illata. Az illatpiramisát tekintve minden egyes illat fázisa tetszett és a leszáradása finom volt. Az ára sajnos egyáltalán nem baráti. Ám a Jófogáson, vagy itt a Krémmánián totál kedvező áron ki lehet fogni alkalmanként 30 és 50 ml-es változatokat is. Ezzel az illattal is a divatos gourmand irányt célozták meg a készítők, de nem egy egyszerű, édes tucatillatot hoztak össze. Füstös, meghitt, néha szexi. Szerintem mindenképpen izgalmasabb, mint a La vie est Belle és fankerei.
Hideg, hűvösebb napokon továbbra is szeretem, szóval az imádat töretlen. Ez ritkaság nálam, mert a legtöbb parfümöt egy szezon alatt megúnom. Ez kivétel és számomra megunhatatlan.
Viselésekor imádom szaglászni a csuklómat és a sálamat. Kellemes meleg érzetet ébreszt a hideg időben ez a krémes, különleges és kifinomult illat. Csakis hűvös, hideg napokra való, mert akkor tud érvényesülni. Nyáron émelyítő és fullasztó, így olyankor félreteszem.
Bitangul tartós. Rengeteg parfümöt kipróbáltam már, de ez tatósságban verhetetlen. Egész nap kitart a bőrön. Ruhán pedig napokik. Elég belőle egy két apró fújás is. Tehát gazdaságos.
Én hétköznapokon is szívesen használom, pedig esti, alkalmi illat lenne elvileg. Viszont az imádat nagy úr és csak picit fújok belőle. Szerintem talán ez az az illat, ami inkább 30 feletti nőkön érvényesül....Csitriken elképzelni sem tudom. Bár tényleg édes és sokak szerint vattacukros, viszont a füstös aromája egyfajta mélységet ad neki. Ez kissé komolyabbá, karakteresebbé teszi és érettséget kölcsönöz neki.
Esetleg tévedek, de azt hiszem tényleg kell egy kis érettség ehhez a parfühöz is.
Viszont nekem az a legmegdöbbentőbb, hogy még így lassan 3 év távlatában is lelkesít. Nagyon szeretem. Ez nálam ritka. Amúgy a környezetem is dícséri, szóval nem lehet rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

Zorica

Korcsoport: >54
2018. szeptember 11.

Isteni illata van, szerintem nem túl édes, legszívesebben egyfolytában fújkálnám. Főképp azért, mert 1-2 óra múlva sajnos, már nem érzem magamon. Úgyhogy, mostantól azon fogok gyakorlatozni, hogy valamiképp tartóssá tegyem. Az üvege szép, de nem praktikus. Igaz, hogy dobozzal együtt tárolom, de vigyáznom kell, hogy kifújáskor ki ne csússzon a kezemből. Ár - érték arányban ezek miatt, sajnos nem a legjobb, viszont az illata miatt nálam még így is mindent visz. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)