Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Lancome La Nuit Tresor edp 75 ml
Ár: 19990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
Colette221

2018. március 14.

Isteni illata van és még tartós is. Számomra egy tavaszias parfüm. 7 millis minikém van belőle, de azt hiszem, hogy be kell szereznem egy teljes üveggel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

orsi22

2018. március 14.

Számomra ez az illat maga a mennyország 😃😃 és nem túlzok!
Valami isteni az illata és mindemellett iszonyat tartós! Mosás után is van, hogy érzem a felsőmön 😏.. Csak dícsérni tudom !
Szeretem❤😌

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Számomra ez az illat maga a mennyország 😃😃 és nem túlzok!
Szeretem❤😌

ErikaErika2

2018. február 28.

Elmentem megszagolni. Elek-halok a vanilias-orientalis illatokert. Sajnos ez nem az, legalabbis en nem erzem. En csak egy halom viragot erzek, ami fura, mert gyumolcsosnek van irva a Fragrantican is. Egyebkent nem rossz, de hosszabb tavon rosszul lennek tole es megutalnam. Nekem nem eleg vanilias es nem az a fajta edes, amit en szeretek (pusztan cukorka illata van) es nem eleg orientalis. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 28.

nyarigabi

2018. február 8.

Upd. Minden télen rámjön, hogy szeretnék valami édes, nagyon tartós illatot, így ismét kipróbáltam, de még mindig nagyon soknak találom. Ugyanaz vele a bajom, mint a LVEB edp-vel, annyira erős, hogy nem engedi érvényesülni a bőr saját illatát, így mindenkin ugyanolyan.

Régebben próbáltam, brutál tartós, hatalmas hatósugárral, de mivel nagyon édes, nálam nem jöhet szóba. A férjem szerint nagyon sok, tolakodó illat, én ezt nem gondoltam így egészen tegnapig, amikor megérkeztem valakin, és elképesztően soknak találtam. Egyértelműen alkalmi, szigorúan egyfújásos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

csikosmatyas

2018. február 7.

Az én ízlésemnek nem elég kifinomult. Elég baltával faragott.
Mintha egy őrült cukrász (vagy vegyész) ősszeöntötte volna az összes keze ügyébe kerülő édességet.
karamellás csokis vaníliáscukros epres körte, nehogymár valami trendi kimaradjon amire ugrik a jónép.
Émelyítő nekem, de kíváncsi vagyok meddig lehet még fokozni az édesebbnél édesebb illatokat. Talán a csokival leöntött cukrozott méznél majd megállunk...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 7.

Az én ízlésemnek nem elég kifinomult. Elég baltával faragott.

Cloudberry

2018. február 7.

Sok jót olvastam róla, így ma fújtam egyet magamra meg papírra is. Nekem nagyon tetszik, bár én nem szeretem az édes illatokat. Ez viszont baromira az. De van benne valami... Valami, amitől nem az a cukormáz, nem az az émelyitő, hanem amitől kitágul a pupillád, és legszívesebben beleharapnál a csuklódba. Viszont ez hétköznap tuti gyilkol. Maximum egy-egy a fül mellé, úgy még okés, de ez inkább randiparfüm, vagy alkalmakra, estére illő. Nagyon tartós. A barátomnak nem tetszik. "Túl édes." Ennyit fűzött hozzá. A Chanel Gabrielle viszont tetszett neki. Hm. Férfiak! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

micsmics

2018. február 6.

Imádom, szeretem. Édes, tartós, Feltűnő, de véletlenül sem elcsépelt. Elkerülte a fősodor, nem lett se LVEB, se Sí, holott simán lekörözi őket minden szinten. Aki a klasszik Tresort keresi benne, az óriásit fog csalódni, semmi közük egymáshoz, míg az egy klasszikus illat, ez a kis piszok egy trendi dög a javából. Tulajdonképpen nyomokban sem találni az anya illatot. Ezt mondjuk én kicsit se bánom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

TUN1988

2018. január 28.

Imádom...Régóta a kedvencem.. Az ára nem drága,ha azt nézzük hogy mennyire tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

FruzsinaR

2018. január 4.

A Douglasben próbáltam tesztcsíkon és bőrön is. Nagyon finom, elegáns, kifinomult illat az elejétől a végéig. Tartós is. Mindenképpen beszerzek majd egyet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Dodo2017

2017. december 29.

Tavaly karácsonyra kaptam és nagyon szeretem. Elsősorban ünnepi alkalmakra és esti kiruccanásra, úgy érzem az irodába nem illik ☺. Szuper tartós, meleg, édes illat....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 29.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)