Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Lancome La Nuit Tresor edp 75 ml
Ár: 19990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
Ametiszt

2017. december 23.

Ezt viseltem az eskuvomon. :) Szerintem tobbet nem is kell mondanom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Ezt viseltem az eskuvomon. :) Szerintem tobbet nem is kell mondanom. :)

dorottya96

2017. december 23.

Még újdonság nekem, de eddig rajtam nagyon működik. Majd jövök updatelni, addig is megelőlegezem neki az 5 csillagot

Update: A bőrömön savanykás a ruhán teljesen más, de ez az egyveleg egyáltalán nem zavaró. Sőt! Nagyon extra. Igazàból így, hogy rajtam ilyen örülök-legalább nyáron is ki tudom maximálisan használni. Nem mellesleg vagy 3 napig megmarad az illata ha ruhára/kabátra/pizsamára fújom. Mostanában szokásom lett pizsamára fújni mielőtt élesben kipróbálok egy illatot és ez egyszerűen mennyei. Annyira lágy és olyan finom. Igazi megnyugvást ad egy hosszú nap után. Napközben meg döggé válik és igazi különleges nôvé tesz. A legnagyobb kiszerelést szereztem be belőle és van egy olyan érzésem, hogy ez bizony el fog fogyni. Egyszerűen imádom. Mesés!

Update2: Itt a szeretet ünnepe és egyszerűen nem vagyok hajlandó másik parfümhöz nyúlni. Tökéletes az ünnepekre, ebben a hideg csípős téli időben meg olyan kellemes illattá válik, mint semmi más. Ha van karakteres édes illat, amitől nem kapok frászt, az ez. Ebből nem lehet besokallni. Folyton csak vágyom rá, hogy a közelemben legyen, hozzám nőtt. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

mandyy

2017. december 7.

3 éve vettem. Drága, de imádtam, nagyon nagyon. Nyáron nem használható, mert fullaszt, de ősztől- tavaszig mindenki a parfümöm nevét kérdezte, mert isteni. Az elmúlt évben változott az illata, vagy nekem lett kellemetlen nem tudom, már nem szeretem. Megnéztem a boltinak is olyan, tehát nem az enyém romlott meg. Megérte, mert imádtam, de már nem használom. 30 ml-es volt, napi 1 fújás estig érezhető, 2 már halálos, alapos fürdéssel jön csak le. a 30ml napi 1 fújással még mindig majdnem harmada megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Cintia04

2017. december 1.

Nem is tudom hányadán állok ezzel az illattal! Néha napján előkerül pár minta, fújós belőle használom, pötyintek magamra és van, hogy nekifutnék a falnak rajtam annyira fojtogatóan édes de nem vattacukrosan hanem mintha valami karamellizált, gyógyszeres szirup lenne és én ebben sem rózsát sem füstösséget nem érzek! Néha meg tapasztja az orrot, hogy hmmm milyen fincsi de azzal a lendülettel jól meg is telik az orrom vele! Nincs bajom az édes illatokkal ( bár egyre jobban kezden unni őket) és a nehéz illatokat szeretem jobban de ez számomra beazonosíthatatlan! Imádom a rózsát, vaníliát, pralinét, karamell, kávé stb amik állítólag ebben az illatban vannak de én nem érzek ezekből semmit! Egyszerűen a célközönséget sem értem, hogy akkor ezt most kinek is szánják? 27 éves vagyok de én egyszerűen nem tudom elképzelni magamon ezt az illatot hosszútávon! Pedig aztán én befogadó vagyok “ régimódi” ( direkt nem írok nyanyást) klasszikusokra és a nagyon édes csajos illatokra is még! De nekem ez valahogy mégsem! Bár én inkább előbbi vagyok és a klasszikusokra bukom! Tényleg próbáltam ezt az illatot szeretni de valahogy mindig a rosszullét győzött! Ez nekem már sajnos olyan édes, hogy nem tudok vele mit kezdeni és igen egysíkú is! Felfújástól, leszáradásig ugyanolyan! Látom itt nagy népszerűsége van de kérlek ne kövezzetek meg mert ez csak egy saját vélemény nyugodtan használja aki szereti! Bár én nem tudom mennyire tucat mert baràtnőmön ( akinek igen jól áll) kívül én senkin nem éreztem még! Szóval van ez akin jó csak mi nem kerültünk összhangba!😋

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

mglilla

2017. november 26.

Kedvenc Tresor-om, édes, tartós, sok dícséretet kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Kedvenc Tresor-om, édes, tartós, sok dícséretet kap!

Hoaithu

2017. november 19.

Imadom az illatat! Karakteres edes illat, nagyon tartos. Megeri az arat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Imadom az illatat! Karakteres edes illat, nagyon tartos. Megeri az arat.

nina22

2017. november 16.

Imádom :) Egyszerűen fantasztikus ez az illat, szerintem teljesen megéri :) Nagyon nőies, édes illat, kedvenc parfümjeim között szerepel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

gragi

2017. november 9.

Abszolút kedvenc! Hihetetlenül jó illata van, úgy érzem, mintha vattacukor felhőben úszkálnék egész nap, ami pozitívan hat a kedvemre. :D A Douglasban kezdtem el körbeszaglászni az illatokat, olyat kerestem, ami édes, sőt minél édesebb, és ennél kötöttem ki. Tömény, édes, de mégis egy elegáns illat, mindemellett tartós! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

iloveyoued

2017. október 24.

Valóban tucat illat lett, de szerintem nagyon finom, picit mintha füstös lenne, édeskés - kellemes illat. rajtam nagyon tartós :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Gizus999

2017. október 19.

Imádom a vaniliás illatokat, de ez hatalmas csalódás volt. Szúrós, közönséges, tucat illat. Olyan mint egy lecsúszott öregedő prosti, aki megpróbál fiatalnak, és szépnek tűnni. (Bocs!) Nagyon jellegtelen, rengeteg hasonló illatot éreztem már. Bár én nem illatnak, hanem egy tömény fojtogató szagnak érzem. És szörnyen drága! Ha megajándékoznának vele, (ez a veszély nem fenyeget szerencsére) egyből tovább adnám. :( :( :(
Remélem nem fognak letiltani a negatív véleményemért, de nagyon gyengének tartom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)