Lancôme

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 650 Ft, 20 260 Ft és 32 570 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Lancome La Nuit Tresor edp 75 ml
Ár: 19990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Ár: 2200 ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Frissen fújt 5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten Opera megálló napközben, este hat után Kálvin tér. Ajánlott posta 500 ft.
Cathi

2017. június 11.

Próbáltam szeretni, de egyszerűen túl töménynek érzem, majdnem hogy fullasztónak, talán a tömjén miatt. Nem azt mondom, hogy nem jó illat, de számomra túl erős, ha egy fokkal 'visszafogottabb ' lenne, akkor a kedvencek közé tartozna. Így maradok a ricci ricci parfümömnél.
PS.: tartóssága viszont nagyon brutális (jó ertelemben)

UPDATE: most nyáron fújtam egyet magamra, mondom kipróbálom utoljára, és ha még mindig nem, akkor eladom. ÉÉÉS!!! érdekes módon nagyon jóóóó. féltem, hogy mivel nagyon erős parfüm, nem fog nyáron működni, inkább télen, de nagyon szuper, örülök, hogy nem adtam el.sokat persze nem kell fújatni, és csak este/éjjel buliba stb. használom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

PS.: tartóssága viszont nagyon brutális (jó ertelemben)

adra

2017. május 29.

Sajnos impulse-buy volt, megbánta, semmi nem marad belőle csak tömény vanília... :( nem egy mestermű , nem túl összetett, ilyet más parfüm is tud tized ennyiért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Regi84

2017. május 29.

Csak mintám volt, igazából nem az én világom ez az illat, de meglepően jól tűrtem magamon tavasz elején. Kicsit tömény, messziről érezhető, édeskés. Szerintem is inkább érettebb nőknek való, nem egy könnyű illat, inkább alkalmakra tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Montelino

2017. május 25.

Javítanám magam, az egész vélemény a Trésor La Nuit L'eau de parfum Caresse verziót jellemzi, nem a sima La Nuit-ot.

Vásárlás mellé ebből választottam mintát a Douglasban külföldön. Azt hittem ez egy idősebb nőknek való illat, sajnos rajtam is finom. Azért sajnos, mert idén télen már nem tervezek több téli illatot venni. Kellemes, lágy illat, nem ordít, csendben melenget. Hétköznap és alkalmakkor is hordható, de csak télen. 1 fújás elég belőle egész napra, nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 25.

BibianaBirova

2017. május 24.

Húúú, elsőre szerelem volt, jött is velem haza rögtön!
Imádtam, tényleg, ez volt az új kedvenc, mindenki dicsérte rajtam... DE, egy idő után mindig fejfájást okozott, nem bírtam.
Nem tudom miért, de sajnos muszáj voltam elajándékozni, azóta se tudom senkin elviselni.
Úgy sajnálom, azt hittem ez az én illatom lesz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Húúú, elsőre szerelem volt, jött is velem haza rögtön!
Úgy sajnálom, azt hittem ez az én illatom lesz. :(

_-Mia-_

2017. május 20.

Máson is ennyire kijön a pacsuli? Még nem vagyok biztos, hogy érezzek vele kapcsolatban, mert hol magához édesget, hol galléron ragad és rámönti a világ összes pacsulikivonatát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Please

2017. május 16.

Soha még ennyien nem kérdezték meg tőlem, hogy ez az én parfümöm? Mi ez? Mit használok? :)) Férfiak-nők egyaránt oda vannak érte, én még sem éreztem még senkin ezt az illatot. A másik Lancome parfümmel ellentétben, ami minden szembejövő nőn illatozik, nem csak Julia Robertsen. ;) Ez az illat azoknak tuti befutó akik az édes, virágos gyümölcsös illatok kedvelői. Ebben van valami villámcsapás szerű dolog...annyira ütős, annyira figyelem felkeltő, még sem az émelyítő, cukorka illat, hanem egy vadabb, nőiesebb, kiemelkedő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

erzsebet0304

2017. május 16.

Nagyon finomságos,kellemesen édes,bújós illat.A karamell és valamelyik fűszernövény dominál rajtam.Lehet rossz időben próbáltam de rajtam nagyon gyenge a hatósugara,majdhogynem bőr közeli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

leila0803

2017. május 12.

Ez a parfum hihetetlenul finom. Egy igazan meleg, bujos illat. Edes, de a gyumolcsok isprominensek benne. Azt hiszem, o egy igazi szerelmi bajital. Az uj parfumok kozott azt hiszem, az ove lehet az egyik dobogo. Regen varazsolt el egy parfum ennyire.
Kinek ajanlom? Aki szeretne komfortosan de vonzoan jelen lenni. A csillagok nem is kerdesesek.
Ismet elismeresem a Lancome-nak, a Hypnose mellett o a masik kedvencem toluk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 12.

Ismet elismeresem a Lancome-nak, a Hypnose mellett o a masik kedvencem toluk.

mixerhun

2017. május 9.

Ez a második parfümöm a márkától és ahogyan az első is (La Vie Est Belle), ez is nagy szerelem lett, sőt, még nagyobb. Édeskés, kellemes, csodás illata van, számomra jelenleg Az illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)