Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. január 12.

Lelőhely:   parfümériák

2017-ben megjelenő, virágos illat nőknek, mely a népszerű La Vie Est Belle legújabb, limitált kiadású változata.

Illatjegyei: bergamott, sambac jázmin, narancsvirág

Kremcica

2017. április 7.

Nagyon kellemes csalódás ez az illat, első fújásra nagyon nem LVEB, olyan messze van tőle mint Makó Jeruzsálemtől. Igazi friss tavaszi virágos illat. Nem émelyítő vagy túl édes, ellenben friss-citrusos. Míg a Floral a sima illat virágosítva ez totál más szerintem. Leszáradásban azért mintha előjönne a LVEB vonal de nem fullasztóan. Tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

bobherceg80

2017. március 22.

Ma érkezett.Valódi kis ékszer,gyönyörű!
Teljesen mást várjatok,mint a Florale verzió.
Citrusos-gyümölcsös-virágos illat,amiben ugyanakkor jelen van az anyaillat édessége,ami időről-időre előbukkan,végül lecsengésében meg is marad.
Folyamatosan játszik,egy másodpercig sem egysíkú.Nagyon izgalmas,és színvonalas.
Rendesen meghozza az ember kedvét a többi LVEB termék megvételéhez is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Ma érkezett.Valódi kis ékszer,gyönyörű!
Teljesen mást várjatok,mint a Florale verzió.
Rendesen meghozza az ember kedvét a többi LVEB termék megvételéhez is. :)

Ferita

2017. március 14.

Szerintem a Florale verzió újragondolva :-) Érezni az anyaillatot,de kicsit frissebb a virágok miatt. Nagyon tartós,mint a többi. Ha még szeretném a LVEB-t,biztos imádnám őt,de ahogy öregszem,már nem annyira vonzanak az édes illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

doora87

2017. március 14.

Huh,hol is kezdjem.
Még a hatása alatt vagyok,ma reggel hozta nekem a futár.
Kb.3x lattam a beharagozó reklamfotojat,de már akkor eldöntöttem hogy Ő-t szeretném de nagyon.
Aki az anyaillatot szereti az Őt is szeretni fogja.
Édes,de nem olyan edes es mély mint a "sima".
Viragos illatjegyeivel frisebb konnyedebb,mégis hosszan tartó mint az eddigi illatai.
Bár virágos,mégsem hasonlít pl a Florale flankerre.
En ugy foglalnam össze hogy ez az anyaillat tavaszi változata kevesebb édességgel.
Kora tavaszra es őszre tökéletes választás,az édesebb illat szerelmeseinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Huh,hol is kezdjem.
Még a hatása alatt vagyok,ma reggel hozta nekem a futár.
Aki az anyaillatot szereti az Őt is szeretni fogja.
Édes,de nem olyan edes es mély mint a "sima".
Bár virágos,mégsem hasonlít pl a Florale flankerre.
Kora tavaszra es őszre tökéletes választás,az édesebb illat szerelmeseinek.

Deep1982

2017. március 12.

Prunzsuzsi,erdekelne.kerhetek egy email cimet ahova irhatok Neked?:) vagy ha ugy jobb,akkor megadom az enyemet.:) deep1982@citromail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

beder810

2017. március 4.

Meg kell,hogy mondjam el voltam képedve amikor azt írták mindenhol a vèlemények,hogy nem illik a családba s nincs ott a jellegzetes illat.Mi a fene?Ha valaki analizál egy illatot azt nem lehet ùgy,hogy 2 másodperc kifújás után egy gyors szippantás "ja nemtetszik,nemérdekel" s utána sutty a kukába.Hagyni kell "megérni" kibontakozni,játszani vele,hordani.
Mert ez egy tényleg fantasztikusan megkomponált illat.S mégis nem állandóan mindenki arról nyuszít,hogy JAAAJJJ DE ÈDES MIÉRt NINCS EGY FRISS VERZIÓ????Akkor megint mit nyávogunk ha van?Term.az emberek már nemtudnam mit kezdeni magukkal.
Na de ok,nem kántálok tovább az ILLAT:
Ez kéremszépen az anyaillat megszabadìtva a feketeribizlitől és a sok édes jegyektől.Ezt hogy lehet elképzelni?Pontosan olyan az illata mint az anyaillatnak amikor kifújjuk s pontosan olyan amíg be nem édesedik(anyaillat).Ez totálisan azt adja vissza de ezúttal friss virágos leszáradással s egy leheletnyi édes pacsulival.
A nyitánya valami hihetetlen körtés(az illatjegyek hiànyoznaknaz oldalról) gyümis,friss akárcsak az anyaillat nyitása.
Ez a nyitány nagyon kellemes virágos alapokon fekszik,ami egyre jobban felerősödik idővel,itt már FULL viràgoskert tele krémes narancsvirággal reeeengeteg friss szinte már vizes gyöngyvirággal s leheletnyi jàzminnal.Itt az illat hihetetlenül intenzív s vad de lassan szépen idővel lecsillapodik s ekkor már marad a lédús szinte zöld körte a vizes gyöngyvirággal.A teljes finálèt ez èdes pacsuli nyújtja az írissz púderessègével.Itt mar hajaz az anyaillatra de sokkal frissebb,még lágyabb.
Nekem abszolút befutò,mert mindig is imádtam az anyaillat nyitányát s most itt van,ùgyhogy én csuda boldog vagyok.A kitartása mint mindig dobogós,megéri a pénzét s az üvegen a csodás virágos masni egyszerűen csodálatos s a színe a lötyinek még rózsaszinebb ami valami hihetetlen s csodááás.Nemtudok vele betelni.Nagyon nagyon tetszik,s ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Na de ok,nem kántálok tovább az ILLAT:

nyarigabi

2017. március 2.

Az első La Vie flanker amiről nem ordít, hogy melyik család tagja, ami nem lenne baj, de a karakterét (ami a Love/hate faktor alapján azért van az egész vonalnak) teljesen elvesztette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.