Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
100ml Lancôme La Vie Est Belle EDP
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Eduska

2012. november 14.

Imádnivaló:) Ennyi:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Imádnivaló:) Ennyi:)

Angi

2012. november 11.

Tartos, gyonyoru az uvege, de nekem tulsagosan, szinte mar-mar emelyitoen edes. Megerteni nem tudom, hogy miert van mostanaban minden parfumnek cukorkaillata. Nekem ez mar sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Nimrod

2012. november 11.

Anya hozott haza belőle papírra fújt mintát és kint hagyta az asztalon. Akárhányszor elmentem mellette, megcsapott még több nap után is. Iszonyatosan tartós. Az illat egyébként eszméletlen. Sugárzik belőle az igényesség és kifinomultság, valamint egy kis komolyság is. Nekem amolyan "megközelíthetetlen" nők illata, akikre mindenki felfigyel, de ők kicsit távolságtartók. Az első pillanatban érezhető virágos gyümölcsösség nagyon hamar eltűnik és átveszi a helyét egy testes, magával ragadó, kellemesen édes, púderes, vaníliás aroma. Azt kell, h mondjam, nagyon eltalálták. (kicsit hajaz egyébként a Chanel Chance-ra ). Nálam max pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

magusszi

2012. november 11.

Egy nagyon finom alkotásról beszélhetünk a parfüm személyében.Elegáns,kicsit huncut.Este is megcsap a magamra permetezett illat reggeltől.A testről szinte eltűntethetetlen...szinte burkot képez a viselőjén.Imádom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 11.

judit0310

2012. november 4.

Julia Roberts nem mosolyog hanem látszik mind a harminckét foga...de az illat számomra tökéletes! Mindenki kérdezi mi ez az illat. A Pink Sugarhoz hasonlítani egyszerűen szentségtörés! Az ehhez képest húsvéti kölni a maga 5000.- forint körüli árával...Bocs attól akinek ez a kedvence.Csakis 5 csillagot érdemel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 4.

amyesther

2012. október 28.

Lancôme Paris-Elle Magazine Hungary 2012. november

Egy kötöttségekkel és szabályokkal teli világban vajon létezhet-e egy másik út?
Lapozás: Julia Roberts elbűvölően mosolyog
La vie est belle-Az élet szép
A színésznő mellett a termékfotó, a rózsaszín kendős üvegcse. Rajta egy apró boríték. Lancôme, Lancôme, Lancôme Paris. Egy rózsaszín dombornyomott (természetesen ezüst) illatosított, apró képeslap.
No comment, meghaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 28.

Lancôme Paris-Elle Magazine Hungary 2012. november

Egy kötöttségekkel és szabályokkal teli világban vajon létezhet-e egy másik út?
Lapozás: Julia Roberts elbűvölően mosolyog
La vie est belle-Az élet szép
No comment, meghaltam.

aliz1105

2012. október 22.

Alapban imádom a Lancôme termékeket. Régi
kedvencem a hypnôse, és van benne abból is egy
kicsi, de ez a parfüm sokkal árnyaltabb. A ruhámon édesebb, a börömön
puderesebb. Számomra a legfinomabb parfüm amit éreztem. Csodálatos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Alapban imádom a Lancôme termékeket. Régi
kedvencem a hypnôse, és van benne abból is egy
kicsi, de ez a parfüm sokkal árnyaltabb. A ruhámon édesebb, a börömön
puderesebb. Számomra a legfinomabb parfüm amit éreztem. Csodálatos.

kakuszi

2012. október 20.

Valóban hasonlít 1-2 illatra és nagyon cukros befújáskor, de mikor megnyugszik az illat tökéletessé válik. Lágy, púderes, kellemes igen nőies parfüm.
Többen megjegyezték a parfümválasztásom kifinomultságát. Vagyis remek illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 20.

Többen megjegyezték a parfümválasztásom kifinomultságát. Vagyis remek illat!

orchidea8627

2012. október 15.

Nekem nagyon tetszik, úgy érzem sokan fognak ezzel az illattal rohangálni.
Tegnap kaptam belőle pici mintát, nagyon emlékeztet a Coco Mademoisselle-re, de ez kicsit könnyedebb, valahogy gyümölcsösebbnek érzem.
Nekem ez mindennapi használatra túl tömény lenne, de ki tudja télen lehet jól fog esni egy édeskésebb illat. Szerintem egy kis üvegcsét beszerzek majd belőle. :)

UPDATE: Kaptam belőle egy kis fújós mintát, ma kipróbáltam, nagy csalódás... :( Tömény cukorka rajtam, szinte teljesen olyan mint a Pink Sugar. A fejem is megfájdult tőle. Viszont nagyon tartós és intenzív, 2 fújás és este is éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

Nekem nagyon tetszik, úgy érzem sokan fognak ezzel az illattal rohangálni.

lovemiyu

2012. október 14.

Egyszerű, de nagyszerű... először virágos-gyümölcsös, aztán édeskés, olyan bújós, aranyos kis illat. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.