Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
100ml Lancôme La Vie Est Belle EDP
Ár: 35000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest xxi., fizetés: Rugalmasan megoldható
100ml bolti bontatlan
Ár: 40000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

mankaa

2012. október 9.

Nagyon kellemes, kifinomult illat, bár nekem inkább tavaszias, mint őszi/téli. Szeretem az ilyen izgalmas illatokat, és nagyon tetszik, hogy nem tolakodó, de tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

annapanni

2012. október 7.

Gyönyörű az üvege, szép a doboza, Julia Roberts is fiatal és szép a plakáton. Édes, virágos, gyümölcsös, a leszáradása órákkal később kicsit karamelles a karomon. Eléggé tartós is, kézmosás után sem jött le. Ha választanom kellene, akkor inkább ez, mint a Tresor Midnight Rose.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 7.

jns.melinda

2012. szeptember 29.

Lemoshatatlan, a pulcsimon egy hét múlva is érződött az egy fújás az üzletből, bár lehet azért mert jó erős sugárban fújta. Szerintem olyan illat, ami mindenkinek jól állhat, nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

subria

2012. szeptember 25.

Nagyon jó illat csak az a baj rajtam egy az egyben Flowerbomb edp,és azt jobban szeretem,karakteresebb ,telt!Gondolom netes parfümériákban olcsóbb lesz mint a Flowerbomb ,azoknak ajánlom aki nem akar kiadni 50ml-ért20-25e-ftot.

Update :nekem az új Lancome vonala megegyezik:Tresor Midnight Rose,Loverdose,Flowerbomb és Extreme,Jimmy Choo ...Szinte majdnem egy kaptafa,igen tudom ellenálhatatlanul finomak!De elég közülük csak 1...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Mya

2012. szeptember 22.

Nagyon kíváncsi voltam már erre a gyönyörűségre, tegnap sikerült is megillatolnom egy parfümériában. Nem csalódtam!:) Szuper kis illat, teljesen az én ízlésvilágom, csak egy baj van vele, amint kifújtam, egyből ismerősnek éreztem az illatot. Nem tudtam rájönni mire emlékeztet, de mivel nagyon sok hasonló parfümöm van itthon nem is csoda. Aztán pár óra múlva kikombináltam, hogy szerintem a Jimmy Choo EDP és a La Perla J'Aime keveréke!:) De a Jimmy Choo-ból többet érzek benne. Nem hinném hogy meg fogom vásárolni, de mindenképpen megérdemli az 5 csillagot!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Judiit

2012. szeptember 16.

Finom finom.... De itthon van már két hasonló karakterű parfüm is, így nekem ő már nem kell harmadiknak :) ( Flowerbomb extrem, Vanilla extasy) .
Aki szereti az édes, harapnivaló parfümöket, annak mindenképpen ki kell próbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.