Lancôme

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 15.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Juicy Shaker új, matt finishű változata. 2 fázisú formulája tartós viseletet nyújt és nem szárít.

7 árnyalatban kapható

Cushion rúzsújdonságok

Ár: 5000 , Eladó: Myrkky
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Berettyóújfalu , fizetés: átutalás, PayPal
4.000 Ft Lancôme Matte Shaker Energy peach
Ár: 4.000 Ft + postaköltség , Eladó: ABarbara
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. Corvin negyednél lehetséges, FoxPost, MPL csomagpont, és postán maradóként postázás is megoldható
b0rzi

2017. július 7.

Ha lehetne, még több csillagot is vonnék le, pedig az összeset megérdemelné.
Jó, ugyanis:
-Nagyon hiperszuper pigmentált
-Mattra szárad
-nem igazán kopik, ha igen egyenletesen
-lerobbanthatatlan
-minimálisan szárítja a szájt, de legalább nem úgy, hogy úgy néz ki az ember, mint akinek án*sz van a szája helyén, illetve lehet rá ajakápolót kenni ésszel, nem teszi tönkre a rúzst

De amiért NAGYON mérges vagyok és az összes csillagot elvenném tőle, az az, hogy a kiss me cherie árnyalat, ami egy nagyon szép sötét piros árnyalat, egy idő után, mindenféle külső hatás nélkül, pink/fukszia lesz az ajkamon. Más is tapasztalt ilyet?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Ha lehetne, még több csillagot is vonnék le, pedig az összeset megérdemelné.
Jó, ugyanis:
-Nagyon hiperszuper pigmentált
-Mattra szárad
-nem igazán kopik, ha igen egyenletesen
-lerobbanthatatlan

Lillababa

2017. július 2.

A pink powert választottam, nagyon szeretem, mióta megvan, legtöbbször ezt használom. Könnyen feltehető, egy rétegben szépen fed, de lehet építgetni is(bár úgy jobban szárít), evés-ivást jól bírja, kb két étkezés van benne, ami azt jelenti, hogy egésznapos rohangálás közben ebéd után szoktam rajta igazítani és este micellással kell ledörzsölni. Van egy pici alkohol illata és érzete és igen, valamennyire szárít, de tartós rúzsok között egyáltalán nem vészes, annyi, hogy egymás utáni napokon nem szívesen teszem fel, de kétnaponta már simán. Érdemes hidratált ajkakra kenni, de nem emeli ki nagyon a pici szárazságokat sem. Összességében szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

mnikolett

2017. július 1.

Ritkán találkozni ennyire tartós rúzzsal, a színek gyönyörűek és majdnem egy egésznapot kibír. Sajnos minimálisan azért, de nekem kiszárította lemosás után, pontosabban a lesikálás után az ajkaimat de emiatt nem pontoznám le, hiszem a funkcióját maximálisan kielégítette . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

KlaudiaZs

2017. június 11.

Nem vagyok folyékony matt rúzs rajongó, többsége kényelmetlen, rondán kopik, szárít, kiemel mindent, és e téren régimódi vagyok, a hagyományos rúzsokat preferálom, ez viszont megjelenése óta érdekelt. Annyira örülök, hogy megvettem (Yummy pink), csodás élénk világosabb rózsaszín, igazi barbie pink, teljesen mattra és egységesre szárad, építhető az intenzitása, csak nagyon minimálisan emeli ki az apróbb ráncokat és olyan tartós, hogy több evés-ivást is kibír, épp csak a szám belső pár milliméterén kopik le, amit pillanatok alatt korrigálni lehet. Lemosni is egyébként csak nagy nehezen, olajos lemosóval lehet, és akkor se teljesen maradéktalanul. Nem szárít, ami nálam csodaszámba megy, nem vagyok hajlandó elviselni azt a rúzst sem, amit akár csak kényelmetlen viselni is, ez viszont szerencsére nem ilyen, sőt, meglepően kényelmes ahhoz képest, hogy mennyire vizes és könnyű az állaga és hogy tényleg valódi matt, semmi fénye nincs. Pluszpont a finom de nem erős illatért és a cuki, érdekes csomagolásért. Tervezem beszerezni más árnyalatban is, nagyon szép mind, bármelyiket megéri megvenni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

3366

2017. június 2.

Első drágább rúzsom és meg kell mondanom, hogy megérte az árát! Pink Power színben szereztem be, de gondolkozom egy kevésbé rikító színben is, hogy mindig tudjam használni valamelyiket. :)
Kb. napi kétszer kell hozzányúlni: reggel amikor felteszed és délben mikor utánaigazítasz mondjuk ebéd után. Viszont közben én folyamatosan kenem az ajkam natúr kozmetikumos ajakápolóval, mert nekem olyan szinten szárad a szám mindentől, még akár egy Labello-tól is, hogy eddig nem találtam olyan rúzst, ami egy nap használat után nem szárította volna szét a számat. És erre pedig simán fel tudom vinni az ajakápolót, nem lesz tőle kevésbé tartós. ;)
Olyannyira, hogy este még a sminklemosó sem tudja maradéktalanul leszedni. Így ha kissé cserepesebb szájra kented fel - hiába ápolóztad le előtte -, a szín maradványait még másnap reggel is nézegetheted a tükörben, ha nincs szerencséd. Szóval ennél a rúzsnál tényleg számolni kell azzal, hogy ott marad, ahová kented! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

kukkancs

2017. május 19.

Energy Peach és a Pink Power árnyalatban van meg. A Pink Povert férve rendeltem meg, de pozitív csalódás volt. Nagyon szeretem, gyönyörű élénk színekben pompáznak. Picit szárítja nekem is a számat, de ez orvosolható, cserében viszont tartós, az evést ivást nekem jól tolerálja. Használni elősször furcsa volt,de harmadjára már korrigálás nélkül tudtam a cushiot használni.Nagy szerelem, szeretnék még egy árnyalatot beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

zsuzsannapocs

2017. május 5.

Pár hete szereztem be Energy Peach árnyalatban. Már a megjelenése óta szemeztem vele és mivel szinte csak jót olvastam róla, úgy éreztem eljött az ideje, hogy én is beszerezzem. Imádom a színét és hogy valóban olyan tartós, mint mondják. Tetszik az applikátor is, bár az elején minimális gyakorlást igényel. Egy dolog van ami számomra "negatív", az én számat szárítja egy picit. Nem olyan vészes, de pár óra után fel kellett vinnem egy kis ajakápolót. Ezt eljátszottam párszor, végül pár nappal ezelôtt úgy döntöttem, hogy a szokásosnál kicsit több Carmexet teszek a számra és mielôtt felkenem a rúzst letörlöm a felesleges ápolót. Eddig úgy néz ki, ez a módszer mûködni fog :) Biztos beszerzek még pár színt belôle :) Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

2017. április 19.

Energy Peach és Beige Vintage árnyalatok vannak meg. Kis gyakorlás kell hogy ezzel a pufi applikátorral szépen és pontosan körbe lehessen rajzolni az ajkakat, de hamar bele lehet jönni. Vízszerű állagú maga az anyag, szépen pigmentált mindkét árnyalat (pedig ez pont a két szolid árnyalat a hétből), egyenletesen fednek. Az eredmény először vizesen csillogó, kell pár perc mire megszárad és matt lesz. Nagyon könnyed érzés az ajkakon és nem okoz húzódó érzést sem. Ivást bírja, de az evés nálam kifog rajtuk, csak a kontúron marad meg a szín evés után. Az élénkebb árnyalatok lehet hogy jobban bírják, illetve megszínezik az ajkak bőrét is így a kopásuk sem látszik meg annyira. Ettől függetlenül én nagyon megszerettem őket, de hezitálok a 4 és 5 csillag között, szívem szerint 4/5-öt adék neki, mert nagyon jó de azért nem tökéletes. Úgyhogy most szőrös szívű leszek és 4-et adok, azt a fél csillagot meg adjátok még hozzá képzeletben. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

ErdelyiDiana

2017. április 18.

Tegnap benéztem a D-ba és mondom megnézegetem az újdonságokat. Mit ne mondjak gyönyörű színekben dobták piacra. Ott kenegetni nem szeretem magam teszterrel így a kézfejemen próbaltam ki. Nagyon intenzív, bár szerintem maga a megoldás igen pazarló szinte kizártnak tartom, hogy kijönne az aljából a maximum, de ezt az utánam jövök majd leírják. Elég nagy az aplikátoros fejecskéje én tuti inkább ecsettel próbálkoznék MERT (és itt jön a lényeg).... már ott a boltban nem jött le e kezemről rendesen, itthon kb 6 kézmosás és 2 krémezés után este azt vettem észre, hogy még mindig lászik, szóval ha a számon is így megmarad akkor ez egy szupertartós kis cucc! Én egy szint tuti bevállalok vmelyik akció keretében. Bátran ajánlom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Annie25

2017. április 18.

A juicy shakerből már megvolt 2 árnyalat, és amikor megjelent a matt muszáj volt beszereznem egyet:) A 272-es árnyalata esett a választásom, valami szolidabbat szerettem volna, de igazából egyik szín sem az :)) mégis nagyon tetszik a színe, könnyű vele dolgozni, egyáltalán nem szárítja a számat, és tartós is! Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.