Lancôme

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 15.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Juicy Shaker új, matt finishű változata. 2 fázisú formulája tartós viseletet nyújt és nem szárít.

7 árnyalatban kapható

Cushion rúzsújdonságok

Ár: 5000 , Eladó: Myrkky
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Berettyóújfalu , fizetés: átutalás, PayPal
4.000 Ft Lancôme Matte Shaker Energy peach
Ár: 4.000 Ft + postaköltség , Eladó: ABarbara
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. Corvin negyednél lehetséges, FoxPost, MPL csomagpont, és postán maradóként postázás is megoldható
kakaska

2017. április 17.

Céltudatosan ezt az újdonságot kerestem. Mikor a kézfejemen tesztelgettem, már rögtön megfogott. Nekem a Beige Vintage árnyalat van meg. Nagyon szép színű és tartós. Az én ajkaimon mondjuk inkább pirosas. Ettem, ittam és csak jó pár óra múlva kopott a szín, az is egyenletesen. Az árát sokallom, de amilyen jó, megéri. Az ajkakat sem szárítja, csak egy picit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

casa17

2017. április 14.

Egyszer próbáltam ki, és igen meggyőző kis termék.
Szerencsém volt a m-ben,mert én lehettem az első aki a tesztert próbálta (így fel mertem kenni a számra is,nem csak a kézfejemre).
Ettem,ittam, puszit adtam a páromnak, és kb 3 órával később csak középen kezdett el kopni.
Sajnos nem vagyok tulajdonosa (még) eme kis drágaságnak (szó szerint), pontosan az ára miatt.

Szóval most gatyaszíj behúzva,és spórolás+akció várás, mert nekem kell legalább a PINK POWER árnyalat.😃😃😃
Jah,és folyékony rúzshoz képest extra minimálisan szárítja az ajkakat,ami azért nagy szó! 😃 Szóval jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Egyszer próbáltam ki, és igen meggyőző kis termék.

Szimica

2017. március 22.

Impulzus vásárlós volt, igazából annyit hallottam a matt változatról, hogy jobb és tartósabb mint a sima változata, és a simát sem próbáltam még. Üzletben kipróbáltam a Beige Vintage árnyalatot, amolyan mindenhez jó tavaszra szín nekem. Nem rázta fel jól az eladó, de így is tetszett nekem és megvettem. Otthon próbáltam, olyan mint az üzletben amit az eladó felkent a kézfejre, halvány szín, kicsit szomorú is voltam, és eszembe jutott h ennek bizony ha rázom, kattognia kéne. Jól felráztam, ÉS! Hogy ez milyen szép, intenzív, pigmentált szín lett (felkenve is mint ami az üvegben!)...atyaég de örültem, hogy mégis csak jó vételem lett!! Intenzitása mint egy folyékony rúzsé, amint az olajat beissza az ajkam szép matt szín lesz. Végülis ajakolajhoz képest nagyon tartós, iváskor is csak picit kopik az ajkak belső fele. Örülök hogy megvettem, nem bántam meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Regi84

2017. március 17.

Red'y in 5 árnyalatban vettem meg, ami egy nagyon élénk piros, most pont ezt a színt kerestem. A csomagolása olyan, mint a kistesónak, kicsit féltem is tőle, hogy minőségre nehogy olyan borzalmas legyen... Szerencsére pozitívan csalódtam, mert hihetetlenül pigmentált, tartós, könnyű vele dolgozni. Ceruza nélkül simán fel lehet tenni. Egy hátránya van, hogy bár nem kopik meg, de amihez hozzá ér azt megfogja szépen... +imádom az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.