Lancôme

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tiffany, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Express arclemosó hab minden bőrtípusra, első lépés az arctisztításban. Textúrája könnyű lágy habbá változik. Hatékonyan és kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket és a sminket az arcbőrről.

Kiszerelés: 200 ml

laracroft

2018. szeptember 22.

Én lennék az első, akinek ez nem jött be?
Igaz, Image Ormedic lemosó után sima drogériás termékkel próbálkozni garantált csalódás, de ezt mégsem gondoltam volna.
Valóban csikorgósra tisztít, de szó szerint, úgy, hogy a kezem utána nem siklik a arcbőrömön, hanem megakad rajta, szinte tapad, kellemetlen érzés, közben pedig mégsem érzem tisztának. Csak dörzsivel tudom használni, úgy nincs a csikorgás. Van viszont utána kiszáradás. Nekem igenis húzódik utána a bőröm. A fene egye meg, nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Én lennék az első, akinek ez nem jött be?

a12smuk

2017. június 1.

Szuper kis arclemosó hab.Az ára elsőre húzósnak tűnik,viszont a 200 ml nagyon sokáig elég,mivel egy pumpálásnyi mennyiség elég belőle.Szépen tisztít,már-már csikorgósra,viszont az én bőrömnek ennyi kell is.Az illata kellemes,az állaga nagyon könnyű.

Imádtam,egészen addig,amíg egyszer elfelejtettem visszatenni a fürdőszobai szekrénybe és a gyerekeim is felfedezték,hogy milyen szuper és sok habot lehet vele csinálni...a fürdőkádba.:-D Így már habfürdőként is jelesre vizsgázott:-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Ildie

2015. február 9.

Érdekes, az enyémre az van írva, hogy Mousse Radiance, clarifying, self-foaming cleanser normál és kombinált bőrre, de az összetevőlista megegyezik.
Nagyon szeretem, nem szárít, tisztaségérzésem lesz, felváltva használom a másik Lancomos lemosoval a Creme Radience vel, ez a másik kicsit teltebb.
Ez a cucc 200 ml, ahogy Tiffany írta nagyon nagyon sokáig elég. Puha hab jön belőle, imádom, hogy pumpás, megmosom vele az arcom, és pihepuha lesz. A másikat akkor használom, ha ki van száradva jobban a bőröm. A Lancome nálam az abszoludt kényeztetés, amire a nő azt mondja megérdemli. Nyílván nem olcsó, bár mindig akkor veszek Lancome cuccot, ha adnak hozzá ajcsit, de szerintem aki nem cigizik vagy vagy vmi ez jár kényeztetésként.

Azóta is nagy kedvenc, viszont ha lehetne adni neki egy különdíj csillagot, akkor adnék, mert rászokott a párom. Végre egy valami, amit használ, szereti is, nem kell neki a szappan, nem kell baszogatni, hogy használja. szupiszupi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Tiffany

2014. október 29.

Kb. két hónapja használom és nagyon szeretem. Mivel alapozót nem használok, így nem tudom azzal mennyire bánik el, de arctisztítónak nekem az ideális: nem szárítja ki a bőröm, de teljes tisztaságérzetet biztosít. A krémes, tej és a habzó arctisztítók között van valahol. Egy kinyomásra pont annyi hab jön ki, amennyi kell, az arcra és a nyakra. Mivel elég drága, kíváncsi vagyok, hogy meddig lesz elég. Biztos, hogy újra meg fogom vásárolni.

Update: Nagyon sokáig elég volt (majdnem egy évig kitartott), az októberi Glamour-napokon vettem újra. Most is imádja a bőröm. Sajnos az ára még mindig húzós, de megéri, mert különösen a téli hónapokban nagyon jót tesz a kombinált bőrömnek. A véleményem nem változott, még annyit fűznék hozzá, hogy isteni az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 29.

Ricky001

2014. szeptember 2.

Egyet értek Tiffany-val odáig, hogy jó és drága. Én azért nem fogom újravásárolni, mert ennyi pénzért ugyanilyen minőségből többet kapok más márkákból, nem nyújt többet számomra, mint más, jó minőségű arctisztító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-8, Propanediol

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.