Lancôme

Ár:   22 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 22.

Ár:   22 690 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatösszetevők: citrom, bergamott, bazsarózsa, rózsa, bors, fa, pézsma

Lenaeri

2021. február 8.

Istenem! A lehető legfínomabb nyári illat, amit valaha szaglásztam.
Viszont az egyetlen olyan illat is, ami nem marad meg sokáig a bőrömön. Nagyon sajnálom!
:-(

Ismét itt vagyok. Hónapok óta nem használtam. Tegnap este fújtam belőle a csuklómra, és még most reggel is érzem rajta. Nem igazán értem, hogy mi változhatott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 8.

Istenem! A lehető legfínomabb nyári illat, amit valaha szaglásztam.
:-(

Marejke

2020. augusztus 17.

Megillatoltam a Müllerben mert sejtettem, hogy a francia riviéra ihlette, és így is lett, ez telitalálat.
Ha nem engedheted meg magadnak a Cote d’Azure-t, vedd meg ezt és hangulatban odarepít, a francia riviérán fogod magad érezni. :D
Imádnivaló finom, nőies, nyári illat.
Egy hibàja van csak, ahogy a többiek írták, nem tartós, de egy esti koktélozásra vagy délutáni sétára tökéletes választás lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Imádnivaló finom, nőies, nyári illat.

Nushi

2020. július 14.

A vakszerencs hozott össze minket miután itt vettem egy fél üveggel mert tetszett az üvege... Utána teljesen beleszerettem vettem a Notinon egy 125 milis üveget és nagyjából csak ezt használom napközben munkában és mindenki imádja, és persze mindenkinek ez kell... Pedig nem édes és még rózsa is az ilyet szokta anyukám néni illatnak hívni. Na ez nem az!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

csakmoni

Korcsoport: >54
2020. június 11.

Friss: Három éve próbáltam egyszer, most van egy kisfújósom. Sajnos mégis rózsás, Idole Light. Néha beugrik róla a Body edt is. Finom egyébként, de rózsa nélkül jobban tetszene. Friss, virágos, nőies. A leszáradását jobban szeretem.

Nagyon finom rajtam. Sokáig fanyar, bergamottos, aztán kicsit puhul, virágosabb lesz, de szerencsére egyáltalán nem rózsás. A pézsmát alig érzem, inkább egy cseppet fás. Nőies, könnyed, lágy.
Sajnos, a leszáradása nagyon beédesedett, aztán hipp-hopp eltűnt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. június 11.

Sajnos, a leszáradása nagyon beédesedett, aztán hipp-hopp eltűnt...

vildiko

2019. július 10.

A leírás alapján úgy éreztem, hogy kell nekem ez a parfüm... Vakvásárlás volt, kicsit más, mint amire számítottam, de tetszik, hogy nem az a tucat illat, viszont nekem egyáltalán nem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 10.

Timi8

2019. június 29.

A nyári illatok a mumusaim, ez most már biztos. Amennyire szeretem a nyarat, illatot legalább annyira nehezen (vagy nem is!!!) találok magamnak, pedig folyton keresgélek.
Lassan feladom, felesleges keresgélnem hiszen egyrészt ùgysem tetszik semmi, másrészt minek is keresgéljek ha ilyen illatom lehet nyaranta?! Kár, hogy nem vagyok egyparfümös...ìgy egyfolytában hajt a vérem...Totál kivagyok magamtòl!
Ezt évekkel ezelőtt pròbáltam a másik 2féle verziòjával egyetemben, bevallom, csakis a csodás üvege miatt. A másik 2 nekem nagyon nem (de lehet, még ùjratesztelem majd azokat is). Ez az Azur változata viszont már akkor is meglepően tetszett, de nem szereztem be mert akkoriban én még nagyban Escada-ztam nyaranta. Azt biztosan menőbbnek éreztem... :)))) Pedig az Azur egy kifogástalan illat. Lágy, kifinomult, gyümölcsös-virágos, kifejezetten tusfürdősen friss parfüm. Magamon szerencsére nem érzem sem kifejezetten citromosnak, sem ròzsásnak, inkább olyan málnás-fás-pézsmás. Egyetértek, tényleg mintha pici vanìlia is volna benne, pedig sem az sem pedig málna sincs az illatjegyek közt. Nagyon romantikus, nőies illat. Igazi franciás kellem és báj. Hozzáteszem, kellett 1-2 év mire leesett, h
ez az YSL Parisienne illata szinte egy az egyben, de mégis ez picivel szebb, könnyedebb és mégis
tartòsabb a bőrömön ìgy megy az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.

tartòsabb a bőrömön ìgy megy az 5*.

HDR

2018. augusztus 10.

Igazán csinos illat. Soha rosszabb vakvásárlást. Az elejen finom, friss, lágyan gyümölcsös es vegre nem olyan Daisy es Versace Yellow Diamond módon. Csak sajnos jon a fekete leves, a bors,ami felvált es elegge elnyom mindent. Innentől kezdve borsos szappan illata van rajtam. 🤔😣 Kipróbálásra mindenkeppen javaslom. Virágosságában a Lauder illatokra hajaz, borsossága emlekeztet a Miracle-re. Nem egy szokványos illat az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

skin

2018. július 30.

Nem szeretném plágiummal vádolni a Sisley-t de az Izia nevezetű parfümjük kísérteties hasonlóságot mutat ezzel.
Citrusos rózsa, kellett pár perc mire beugrott mire is emlékeztet, de . Mindkettő igazi nyári finomság , de ez tartósabb és talán később veszíti el az ,,erejét". Ha a kettő közül kellene választani mégis erre tenném le a voksomat. Tudom , hogy a parfüm illata nagyon szubjektív élmény, de ez most ordító hasonlóságokat mutat számomra.Mégis talán annyi különbség van , hogy míg az Iziában harsog a citrom ebben valahogy sokkal harmonikusabb nem érezzük a citromlöketet ilyen értelemben szofisztikáltabb. Ki kell próbálni !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 30.

hógolyó

2018. július 27.

Látatlanban vettem itt egy kedves krémmániás társunktól egy "kismaradékot". És imádat lett belőle! Jó kis nyári illat. Rajtam elég lineáris(ezt én kedvelem). Napközben többször előbújik, jelzi, hogy jó helyen van:) Délután újra kell fújni (edt létére elég tartós, némelyik edp a nyomábam sincs). A kis minta adagból mára már egy nagy üveges lett. Szintén innen a zsibvásárról. Ezúton köszönet érte)
Up: még mindig szerelem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 27.

Up: még mindig szerelem !

juditkaa70

2018. január 10.

Az O D´AZUR egy fényes, friss, virágos-gyümölcsös illat, amely elegáns, fűszeres. A rózsa és a bors aromákból áll. követi a meleg fás jegyekkel és a pézsmával. A fejjegyeket a kalabriás citrom és a bergamott aromák frissítik. A szívjegyei nőies és szelid,míg a alapjegye az érzéki pézsma meleg ölelésével végződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 10.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.