Lancôme

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NovakneViki, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 3.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   parfümériák

Hosszantartó krémes állagú szemhéjárnyaló ceruza. Hosszantartó színek, könnyű textúra. Egyetlen mozdulattal könnyedén feltehető, elronthatatlan eredményt produkálva. A káprázatos színek krémes textúrája különlegesen tápláló és egyenletes fedést biztosít. A termék aljában beépített hegyező található, ami segít abban, hogy mindig a legtökéletesebb állapotban használhassa a terméket.

Lancome Khol Hypnose Waterproof szemceruza
Ár: 2990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, doboz nélkül, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost csomagautomata: +999 Ft, posta
Lancome Ombre Hypnose Stylo több árnyalatban
Ár: 4990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
senskin

2019. március 9.

Gyönyörű aranyszinű csoda! Az én zsiros szemhéjamon is tartós. Kiemeli a tekintetet. Marionnaudban ajánlotta az eladó, magamtól sose találtam volna meg. Szóval még fogok venni belole több színt is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Landee

2018. december 3.

Egyetlen mozdulattal könnyedén feltehető még a szemhéjra is. Egész nap tartós .. :) Én bátran ajánlom mindenkinek aki bizonytalan abban, hogy vegye vagy sem :) Nem fog csalódni ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Mokuska1981

2018. március 12.

A stylo 24-es árnyalatot sikerült megvennem, ami arany színű. Felkenve halvány arany színű. Könnyű vele dolgozni, nap végére sem kenődött el, a színe megmaradt. A ceruza végén hegyező van, mivel még nem kopott le az eredeti hegy így azt nem próbáltam. A szememet nem bántja egész napos viselés után sem. Könnyen lemosható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

titikutyus

2018. február 6.

A khaki zöld árnyalattal rendelkezem a kollekcióból. Nagyon jól lehet a formulával dolgozni, könnyen kenhető. Tartós, de azért a nap végén nem kell küzdeni a lemosásánál. Egy csillagot azért veszek le, mert egy hosszú nap végén már irritálja a szememet, (de ez sok termék esetében van így, mert érzékeny a szemem), illetve elég borsos az ára - mondjuk egy hasonlóan kiváló minőségű Kiko szemhéj stickhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

mate

2016. július 18.

Gyonyoru szinekben van,en alig tudtam eldonteni,melyiket valasszam. Vegul a 03-as,Taupe Quartz mellett dontottem,ami egy szurkes szin,nagyon szep fennyel. A szemhejamra huztam csikot vele es egyszeruen gyonyoruseges! Nagyon konnyu a hasznalata es hihetetlen tartos. Kar,hogy draga,de a Lancome termekek ennyibe kerulnek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

gigi

2016. április 30.

Igaz, hogy szemre nem használtam még, de aki gondolkozik a megvételén, hátha segítség neki. Régóta a soha véget nem érő shopping listámon van ez a termék. Számtalanszor próbáltam a kezemen, és utána alig lehetett lerobbantani a bőrömről, én ilyen krémes szemfestékkel elég ritkán találkozom. A színeket jobban is eltalálhatták volna, de azért van köztük egy-két jól sikerült darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

NovakneViki

2016. február 1.

Közvetlenül a szemhéjra kenve nem lehet használni, mert akkor túl sok festék kerül a szemhéjakra, de ecsetet használva nagyon szép eredményt lehet elérni, ami nem mellesleg egész nap fent marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.