Lancôme

Ár:   14 010-21 090 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: noisette, Módosítva: 2013. október 1.

Ár:   14 010-21 090 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatösszetevők: himaláji kék mák, maszlag, frézia, rózsa, nárcisz, mimóza, vanília

Ár: 8000 , Eladó: Oszikutya
Állapot: Vintage ,tester kiszerelés a képen látható mennyiségben., Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Utalás után postázom+ptk
Ár: 7000 , Eladó: Oszikutya
Állapot: 100ml vintage parfüm,a képen látható mennyiség., Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Utalás után postázom+ptk
kovacskat56

Korcsoport: >54
2019. november 26.

Nagyon finom tartós illat, csodálatos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 26.

Nagyon finom tartós illat, csodálatos!

simpleman

Egy nagy
piros pont,
Lancome!

(Tanács)
Nem ettől a parfümtől fogsz Nővé válni.
Először válj Nővé és utána használd ezt a parfümöt.
Ez a helyes sorrend.

Az Ég Királynőjének ajánlom
ezt az ajánlásom.

Frissítés:
Ez az illat örök szerelem nekem.
Szégyenedben a sarokba bújj el,
Coco Chanel Mademoiselle!
Megvettelek .… nem tudsz semmit.
Viszont Te maradsz nekem,
Lancome Poéme: örök szerelem.
Magas művészet, mely
a konjunkció jegyében született.

A sok semmi öt percig tartó illat között
Te maga a csoda vagy.

Soha nem fogom azt megtalálni,
akihez ez az illat illik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Lancome Poéme

Egy nagy
piros pont,
Lancome!

(Tanács)
Nem ettől a parfümtől fogsz Nővé válni.
Először válj Nővé és utána használd ezt a parfümöt.
Ez a helyes sorrend.

Az Ég Királynőjének ajánlom
ezt az ajánlásom.

Frissítés:
Ez az illat örök szerelem nekem.
Szégyenedben a sarokba bújj el,
Coco Chanel Mademoiselle!
Megvettelek .… nem tudsz semmit.
Viszont Te maradsz nekem,
Lancome Poéme: örök szerelem.
Magas művészet, mely
a konjunkció jegyében született.

A sok semmi öt percig tartó illat között
Te maga a csoda vagy.

Soha nem fogom azt megtalálni,
akihez ez az illat illik.

nyuszo

2019. augusztus 14.

Szép, sárga illat...
Mimóza, nárcisz, ylang-ylang.
Melegséget sugároz.
Életörömöt.
Pozitív.
Intelligens.
Szerintem meg kell érni erre az illatra.
Nekem 24 évre volt szükségem ahhoz, hogy egyáltalán levegyem a polcról...
Érződik, hogy nem mai darab, de nem bántó módon, hanem olyan megnyugtatóan, mint amikor régi szép emlékek fölött időzik el az ember.
Bőven elég egy fújás belőle, még másnap is érződik.
Kánikulában nem használnám, de a 20 fok körüli hőmérséklet nagyon jól áll neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Szép, sárga illat...
Mimóza, nárcisz, ylang-ylang.
Melegséget sugároz.
Életörömöt.
Pozitív.
Intelligens.
Szerintem meg kell érni erre az illatra.
Nekem 24 évre volt szükségem ahhoz, hogy egyáltalán levegyem a polcról...
Bőven elég egy fújás belőle, még másnap is érződik.
Kánikulában nem használnám, de a 20 fok körüli hőmérséklet nagyon jól áll neki.

zsuzska78

2019. június 27.

Keresek egy régmúlt illatot, így rendeltem ezt a kis mintácskát.(hátha ez az) Első benyomás: jaj de édes, nem ezt keresem. Második: hm de fincsi, letisztult, virágos csoda. 20- 25 C fok között adja ki nekem legjobban magát. Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem mai trend, nem érezni mindenkin, kell hozzá egy kor.. (40+ mint jómagam) Vivia nagyon jól megfogalmazta azt, hogy egy bájos szelíd hölgy viselhette:régmúlt korból ahol még NŐ-ként viselkedtek a nők és úgy is bántak velük a férfiak, nem kellett erőszakosnak, céltudatosnak, keménynek lenniük...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Lupiluuu

2019. június 27.

Számomra ez egy klasszikus, elegáns,nőies illat. Kicsit olyan vintage darab,lehet a mimóza kelti bennem ezt az érzést,de nem rossz értelemben. Én inkább az orientális illatok közé sorolnám....kiemelkedő illat,nagy hatósugár, egyedi illatkompozíció. Aki szereti a klasszikus illatokat,de nem akar úgy bűzleni mint a nagyapáink locsoló kölnie,akkor ezt mindenképpen ki kell próbálnia.Én túl fiatalnak érzem magam hozzá,de viszont sokan megjegyezték ,higy micsoda elegáns nem mindennapi illatom van. Szóval nagy hatással van a környezetre mert lehet 100-ból csak 1 használja. Ha elegáns ,határozott nőnek szeretném magam érezni és bókokat akarok bezsebelni,akkor az nap mindenféleképpen őt fujnám magamra😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

galbanum1

2019. június 20.

Ez az illat maga a harmónia. Én, aki korábban mindenevő voltam illatok terén, ahogy múlnak az éveim, kezdek válogatósabb lenni, nos úgy érzem, ez az illat teljesen én vagyok. Nagyon szép, minden túlkapástól mentes telt virágillat, szerencsére (rajtam) mindenfajta most divatos mű-édesség nélkül. Biztosan kell hozzá egy életkor és egy stílus, egyfajta pozitív értelemben vett érett nőiesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 20.

vivia

2019. május 19.

Még nem voltam 30 amikor ezt a parfümöt használtam, annyira szerettem! Semmivel össze nem téveszthető, jellegzetes illata van: bátor, értelmes, nőies és szerelmes egyszerre. Ma már lehet, hogy öregítene, de én a felsorolt érzelmeket éltem meg vele, amiért mindig hálás leszek. A "Váratlan utazás" nőalakjaihoz jól illene, kell hozzá egy nagy adag romantika és egy kicsit talán introvertált személyiség, de tényleg nem korfüggő. Az üvege is kecses és különleges, nincs benne semmi gömbölyűség, mégis régimódi, kissé fanyar és édes, mély nyugalmat áraszt, ahogy a parfüm is. Nem tinglitangli illatocska, örülök a népszerűségének :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 14.

Sokan írjátok,hogy öregasszonyos illat.Lehet,hogy nekem ezért tetszik annyira,mert az vagyok?Egy gyönyörű, az elejétől a végéig egy csodálatos remekmű.Lágyan simogat, körbeölel,és olyan biztonságot, boldogságot és örömöt nyújt ez a parfüm,amire talán csak az" öregasszonyos " parfümök képesek.Azt hiszem az ember nem a kora miatt öregasszony, és öregember, hanem mert nem veszi észre, amit az élet tud nyújtani.Sajnos nagyon sok "öregasszonyt" láttam, aki a kora szerint fiatal volt.Ez az illat nem egy öregasszony illata, hanem a Nőé,aki hisz magában, és hisz másokban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 14.

Marejke

2019. január 12.

mély, puha, meleg, erőteljes virágillat, egyáltalán nem összetett, csak egy biztonságos, retro, téli illat. nekem tetszik, de nem igazán tudom elképzelni hova tudnám ezt használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

malvada

2018. december 29.

Barátnőmnek van, tegnap magamra fújtam. Szinte egyedül vagyok a véleményemmel, de ez nekem hányinger. Van benne valami nagyon irritáló, rossz értelemben vett öregasszonyos. Pedig nagyon is kedvelem a 90-es évek illatait, de ez szó szerint büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.