Lancôme

Ár:   14 010-21 090 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: noisette, Módosítva: 2013. október 1.

Ár:   14 010-21 090 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatösszetevők: himaláji kék mák, maszlag, frézia, rózsa, nárcisz, mimóza, vanília

Ár: 13000 Ft + postaktg. , Eladó: kovacskat56
Állapot: 75 ml/100 ml, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki utalással, postával küldöm, személyesen Kméten átadom.

Myrtle

2017. szeptember 4.

Néhány hete kaptam egy tündéri cserepartneremtől, de a meleg időben valahogy nem sikerült egymásra hangolódunk. Most, hogy hűvösebb lett picit,gondoltam, ismét próbálkozom vele. Tényleg kedvezett neki az alacsonyabb hőmérséklet, szépségesen bontakoznak ki egymás után az illatjegyei.
Rögtön érezhető, hogy nem egy mai cukorbomba lityi-lötyiről beszélünk, nagyon gazdag, nagyon klasszikus és hihetetlenül nőies. Nem szoktam életkorhoz kötni az illatokat, de ezt 30 körültől ajánlanám. Nem mindennapi, nem futkosós-boltbamenős, nekem kifejezetten szépruhás-alkalmi-ünnepi hangulatot asszociál. Félreteszem karácsonyra és különleges alkalmakra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

zita.czinege

2017. június 6.

Kifinomult, nőies, bájos illat. Egy határozott, ámde romantikus és gondoskodó nő illata. Pont kellemesen édes, nem túl fullasztó, nem tolakodó csak kellemes aurát teremt a viselője köré.
Sok-sok évvel ezelőtt még sulis koromban bébicsőszködtem egy igen jómódú amerikai házaspárnál. Rózsadombi villa, multinál dolgozó vezető beosztású férj, kedves és közvetlen, nyitott emberek voltak. A feleség 30-as hölgy, - nem egy szilikonos cicababa - természetes és közvetlen volt, natúr sminkben, lapos sarkú cipőben, átlagos áruházi ruhákban, de mégis érezni lehetett rajta, hogy ő már valamit letett az asztalra. Olyankor hívott, amikor kozmetikushoz, fodrászhoz, uszodába vagy moziba ment egész délutáni programra. Ő viselt Poeme-ot. Akkor találkoztam ezzel a parfümmel először.
Bevallom, néha kinyitottam a fürdőszobapolcot és titokban fújtam magamra egyet. Sosem mertem egynél többet, nehogy megérezze, amikor visszajön ;)

Az akkori pénztárcámnak ez még nagyon drágának számított. Eljátszottam a gondolattal. hogyha majd "nagy" leszek, én is veszek magamnak egy üveggel. Azóta felnőttem, de mégsem lett az enyém, mert újabb és újabb alkotások csábították el a szívem. Mindenesetre sosem feledem ezt a varázslatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

HuAnita

2017. május 24.

Ez az illat csodálatos! Édes, virágos, elegáns, megnyugtató. Egyszerűen tökéletes! Abszolút nem öregasszonyos, bár tény, nem a mai trendnek megfelelő cukorkás illat, mégis időtálló, ámulatba ejtő csoda. Nekem szerelem :) Tartóssága kiváló, elég egy csepp egész napra <3 100000 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Esseni78

2017. május 21.

Nagyon kiváncsi voltam rá tegnap találkoztunk is,de azthiszem hagyom ott ahol van nem lettünk barátok,pedig nagy reményekkel vettem le a polcrol vissza is tettem.Nekem nem jön be viszon a testvérei nagyon a Belle és a Nuir imádom öket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

Masnuci

2017. május 16.

Nagyasszonyos, elegáns virágos illat. Hihetetlen összhang van ebben az üvegben! Remekül kijönnek egymással az alkotóelemek, egy pompás virágcsokor, szívet-lelket gyönyörködtető már-már az abszolút tökély. Mondom ezt én, aki nem feltétlen híve a virágos illatoknak, az "öregasszonyosnak" annál inkább és mégis, ez az egyik számomra szinte tökéletes alkotás. És nem értem mit lehet ebben öregasszonyosnak titulálni. Nem hasonlít egyikre sem, amelyeket ezzel a jelzővel szoktak illetni. Én már csak tudom... :o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 16.

saaaallii

2017. május 10.

Az ittenni vélemények alapján rendeltem, de őszintén szólva annyira büdös, hogy szóhz sem jutok..tipikus "öregasszony illat, szerintem a mimóza ilyen bántó benne. rendeltem egy illatmintát, de el fogom ajándékozni . csalódás:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 10.

narcissus

2017. április 15.

Ajándékban kaptam kb. 1,5-2 évvel ezelőtt egy óriási, 100 ml-es üvegcsével.Örültem neki, de valahogy első "találkozásunkkor" túl édesnek véltem, így félretettem. Legalább fél évig hozzá sem nyúltam, csak nézegettem a szép üveget, mely meglehetősen formabontó. Szép, vállas, de szögletes üveg, olyan, mint egy torzó :) De nagyon kellemes kézbe venni. Lírai virágossága nekem sok volt, így a szobában fújdogáltam ki apró puffancsokat "légfrissítőnek" :) Mikor már alig lötyögött az üvegben, észbe kaptam... Kezdett kellemes érzéseket kiváltani belőlem, ami lehet, hogy csak nosztalgia volt, mert nagyon kedves az, akitől kaptam, és mindig a lakásom illatára emlékeztetett. Most már vigyázok rá, de nagyon kevés van belőle.
Édes, virágos, fülledt, buja illat, nem mondanám könnyednek. Kicsit talán erőszakos is, és a régi idők kölnivize is eszembe jut, ha megérzem valakin. Kék mákkal indít - a leírás szerint. Nem tudom, milyen illatú a kék mák. Viszont a narancsot, a mimózát felismerem, de mintha picit "túltolta" volna az Orr, aki megalkotta. Épp csak annyira, amitől félreérthetetlenül felismerhetővé válik, össze nem téveszthető lesz.Aztán jön a vanília mindent elborító illata. Ez dominál, uralkodik, ás szinte kiabál. Picit erős, de különleges illat ez... Nagyon tartós, még akkor is az, amikor már kicsit sok lesz :) De 3 csillagot bőven ér! Inkább 3 és felet, de olyan opció nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 15.

Vaslady

2017. március 30.

Valahogy megérzés alapján,hogy erős lesz,csak picit kentem fel a kézfejemre.
És bizony igazam lett,szóval kijelenthetem egy tartós illatról beszélek.
Klasszikus-virágos illat,nem a mai kor gyermeke,bizony felnőtt már,hiszen idén 22 éves.
Az a tipusú illat,amit lehet hogy hétköznapra nem,de bármilyen családi eseményhez,ballagásra,szülinapi partyra használnék.
Inkább a téli hónapok az Ő kedvencei,nappali éjjeli programra kiváló.
Igazi női illat,nem lány,fiatalka fruska,hanem igazi NŐ.
Az biztos,hogy nem szabad túl adagolni,max 1-2 fújás a limit.
Felkerült a kivánságlistára,de messze van még a tél,hiszen még csak a tavaszt-nyárt várjuk,de valószinű,hogy be fogom szerezni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

Valahogy megérzés alapján,hogy erős lesz,csak picit kentem fel a kézfejemre.
És bizony igazam lett,szóval kijelenthetem egy tartós illatról beszélek.
Inkább a téli hónapok az Ő kedvencei,nappali éjjeli programra kiváló.
Igazi női illat,nem lány,fiatalka fruska,hanem igazi NŐ.
Az biztos,hogy nem szabad túl adagolni,max 1-2 fújás a limit.

Marcsi66

2017. március 8.

A szív vigasza,különösen szép emléke a múltnak,csak hagyják meg nekünk ezt a nosztalgiát örökre!!!!! Csodálatos,igazából mindig azt éreztem,h olyan illata van,h egy butuska lányból is NŐT farag,mindenképpen formál,Klasszikus stílus,a virágok olyan elegánsan,és édesen ölelnek,harmónia kísér,bármerre is visz az utam,,,,tényleg szép,az illatjegyei alapján,nem lehet megítélni szerintem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 8.

a12smuk

2017. február 20.

Klasszikus,kifinomult ,gyönyörűen virágos és nőies.Akár örök darab is lehetne,de ezt már csak félve merem leírni,mert hátha ő is feketelistára kerül,mondván,nem elég modern, és főleg édes.Én nem igazán szeretem a virágos illatokat,pláne ami ennyi összetevőt hordoz magában,mert rajtam borzasztó dolgokat tudnak produkálni,de ez az egyik kivétel.Olyan szép,mint egy igazi érintetlen virágos rét....reménykedem benne,hogy sokáig megmarad ez az érintetlenség.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.