Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. július 13.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Rénergie Lift Volumetry két textúrájú nappali arcápolót kínál a hölgyeknek, az egyiket normál, a másikat száraz bőrre. Mindkettő gazdag és bársonyos, friss és kellemes érzést nyújt. A bőr tapintása végtelenül bársonyossá, púderszerűvé válik, intenzív lifting hatást és egész napon át tartó komfort érzetet biztosít.Az arcápoló illata gyümölcsös és virágos illatjegyeket hordoz: mandarin, körte, rózsa, frézia, szegfű, szantálfa, cédrusfa, nőszirom.A Rénergie Lift Volumetry csomagolás is a luxust és a végtelen nőiességet tükrözi, az ezüst és a halvány lila színárnyalatokat hordozza

heather

2020. április 15.

Olyan durva allergiás reakciót váltott ki, amit még más nem produkált rajtam.

Vörösség, viszketés, majd lemosást követően még órákig fájdalmasan égő bőr.

Soha többé nem mentem fel az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 15.

Olyan durva allergiás reakciót váltott ki, amit még más nem produkált rajtam.

Vörösség, viszketés, majd lemosást követően még órákig fájdalmasan égő bőr.

Soha többé nem mentem fel az arcomra.

Judiit

2013. április 13.

Akkor én vagyok a kakukktojás, mert nekem tetszik :) Normál bőrre valót kaptam ajándékba. Kevés kell belőle, viszonylag gyorsan beszívódik. Nekem az illata túl erős, de ennek ellenére tetszik. Ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert nem nagyon van még... Nekem sminkalapnak is nagyon megfelel, nem csúszik meg rajta az alapozóm. Az ára kissé borsos, így csak emiatt nem csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 13.

ancsibancsi

2012. szeptember 8.

Anyumtól csakliztam el, mert ő nem használta, mert kipattogzott tőle a bőre. Már ez egy "jó" ómen a krémhez. Gondoltam, jajjj ne vesszen már kárba, majd én elhasználom, igaz nem érett a bőröm, de hidratálásban hátha segít. Nos, abban tényleg segített. Nagyon kellemes használni, felpuhította a bőröm, megfelelően hidratálta azt, szebb is lett a bőrképem, egységesebb. Nyáron használtam, talán ekkorra kicsit túlzás, mert fényesedett tőle a bőröm, de télre szerintem tökéletes. Az én bőröm nem pattogzott ki tőle. Az illata ennek is mennyei, sokáig érződik, imádom de még mindig nem értem, minek bele ennyi parfüm. A ránctalanításról nem tudok nyilatkozni, és csak drága Anyum kipattogzása miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

andrea.horvath79

2012. június 20.

Fenn, a leírásban azt olvasom, két fajtát lehet kapni belöle, normál és száraz börre. Én egy 5ml próbát kaptam, ami minden börtípusra ajánlott.
Amivel én nagyon vitatkoznék, mert száraz börre nagyon kevés, és rövid ideig hidratálja a bört.
Az illata nekem túl erös, parfümös, testápolóban oké, de arckrémben inkább a természeteset szeretem.
Szerintem abszolút pénzkidobás, mert nekem speciel nem csinál semmit a börömmel. Nem lett bársonyosabb, simább, nem éreztem lifting hatást. Ennél sokkal jobb a Biotherm Age Fitness krémje, ami azonnal látható eredményt nyújt, söt még olcsóbb is.
Amint lesz idöm, feltöltöm az összetevöket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

Amint lesz idöm, feltöltöm az összetevöket is.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-9

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.