Lancôme

Ár:   24 700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. április 18.

Ár:   24 700 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az idősebb, hatvan év feletti korosztálynak kifejlesztett nappali krém, használatával a bőr egészségesebb, élettelibb, sugárzóbb.

"Ébressze fel bőre energiáit a vibráló és ragyogó arcbőrért az új Rénergie Multi-Glow rózsás bőrtónust élénkítő krémmel! Természetes összetevőjével, a Schizandra segítségével nagy mértékben csökkenti az elszíneződéseket és bőrirritációkat egy érett arcbőrön. Kivételes textúrája és kellemes illata is hozzájárul, hogy tökéletes egyensúlyt érjenek el használói."

Ár: 3500 Ft , Eladó: Sara94
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénz
ALettah

2019. április 20.

Én sem vagyok a célközönsége a 32 évemmel, de pár napig használtam a mintákat kiránduláson, Ez egy színezett, nagyon apró csillogó pigmenteket tartalmazó hidratáló krém. Nem kell belőle sok, mert akkor tényleg olyan a hatás, mintha csillámporba prüszköltem volna, de ha csak egy keveset oszlatok el belőle, nekem valóban adott egy kis természetes színt és csillogást. Az én bőröm alapból sárgás tónusú, talán ezért is rózsás színt nem vettem észre a használatakor, lehet, hogy fehérebb, hideg bőrtónusnál az is érvényesül.
Ha hatvan éves lenék, szerintem kipróbálnám a teljes adagot, kellemes érzés viselni, könnyen beszívódik és nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

tdorina3

2018. április 27.

Én meglepődtem, hogy ez egy színezett hidratálókrém, de kellemes állagú és illatú volt, így kipróbáltam. Kellemesen hidratált, nem zsírosította a bőröm, így tetszett is - egeszen addig, amíg az arcomhoz nem értem. A kezemet, a ruhámat, mindent összekent, amivel akárcsak egy picit is hozzáértem a bőrömhöz. Azért ez így nem túl praktikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Leander

2018. április 19.

Kellemes illat, könnyen kenhető, be is szívja a bőr, és ennyi. Semmi különösebb hatását nem tapasztaltam - egy teljesen átlagos, könnyed hidratáló normál/vegyes bőrre. A hatvantól még én is messze vagyok, lehet, hogy a célközönség bőrén jobban működik. Számomra egy nagyon átlagos hidratáló krémecske hatását hozta, messze átlag fölötti áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

szeliger

2018. március 31.

Magazinhoz csomagolva kaptam 1 ml termékmintát. Ugyan még a hatvanas éveim kicsit odébb vannak, de így is kíváncsian nyitottam ki. Lett is nagy meglepetés, mert egy kifejezetten barackos színű krémet tartalmazott a kis tasak, a krémben itt-ott apró sötétbarna pöttyökkel, barackos-virágos illattal. Az arcbőrre könnyen felvihető, kényelmes érzés, hamar beszívódik, de a bőrömet nagyon sötétre, répás árnyalatúra színezi. Teszi mindezt úgy, hogy nulla a fedése és a bőröm zsírosan fénylett utána. Próbáltam menteni a menthetőt, ment fölé primer, alapozó, de a szín alaptónusa megmaradt, kipróbálom még majd teljes fedésű alapozóval is. Azon is spekulálok, hogy nyáron talán jobb lehet, amikor a bőröm alaptónusa is barnább. Rózsás árnyalatot a bőrömre egyáltalán nem hozott, úgyhogy nagy csalás volt a krém nevével ezt ígérni. Az állagával a pár alkalmas próba alapján nincs baj, a bőr nem húzódik, hidratált marad vele.
Próbáltam utánanézni a neten, talán én tévesztettem el a funkcióját, de nem sok független infot találtam. Szóval már a kezdeteknél elvérzett, nem tudom, hogy mit tervezetek ezzel a színnel, inkább egy jó hidratáló krém és alapozó kombináció mellett voksolnék, ami a bőrszín esetleges eltéréseit is tompítja. Nekem ez a termék teljesen feleslegesnek tűnik, próba nélkül senkinek sem tanácsolom, hogy beruházzon rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hydrogenated Polyisobutene, Glyceryl Stearate, Octyldodecanol, Myristyl Myristate, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Isohexadecane, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Hydrogenated Lecithin, Polysorbate-80, Xanthan Gum, Sorbitan Tristearate, Sorbitan Oleate, Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Polysorbate-80, Xanthan Gum
Illatanyagok: Octyldodecanol, Limonene, Benzyl Alcohol, Linalool, Cinnamic Acid, Sorbitan Oleate, Geraniol, Citronellol, Levulinic Acid, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 75120
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.